skip_main skip_menu skip_search

Wyłącz wszystkie filtry

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Jest to zamykany nóż taktyczny z rękojeścią z metalowym szkieletem i polimerowymi ostrzami. Logo Punisher przykuwa uwagę na pierwszy rzut oka.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 47

Jest to nóż taktyczny z rękojeścią z metalowym szkieletem i polimerowymi ostrzami. Ostrze wykonane jest z czernionej stali nierdzewnej 420 i ma profil spear point.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 61

Jest to solidny nóż myśliwski typu bowie z drewnianą rękojeścią. Waga 309 g wraz z nylonową osłoną pozwalają na noszenie go na co dzień.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 89

Jest to zamykany nóż typu karambit z rękojeścią z metalowym szkieletem i polimerowymi ostrzami. Na czarnym uchwycie znajduje się wystająca ognista czaszka.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 54

Jest to zamykany nóż typu karambit z rękojeścią z metalowym szkieletem i polimerowymi ostrzami. Posiada charakterystyczną kolorystykę w stylu zielonej żmii.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 37

Jest to zamykany nóż typu karambit z rękojeścią z metalowym szkieletem i polimerowymi ostrzami. Na czarnej rękojeści znajduje się złota, płonąca czaszka.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 54

Jest to zamykany nóż typu karambit z rękojeścią z metalowym szkieletem i polimerowymi ostrzami. Ma charakterystyczną czarno-pomarańczową kolorystykę.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 37

Jest to klasyczny nóż motylkowy z metalową rękojeścią w nietypowym wykończeniu camo. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej 420 w kształcie Drop point.

W magazynie 3 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 47

Jest to solidny nóż myśliwski o konstrukcji full tang. Na pierwszy rzut oka uwagę przyciągnie paracord owinięty wokół całej rękojeści.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 65

Jest to solidny nóż myśliwski typu bowie z drewnianą rękojeścią. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej 420. Nóż posiada długie złożone i kpiące gładkie ostrze.

Tymczasowo niedostępny

zł 80

Szczegóły

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie