W magazynie (105 szt.)
Wysyłamy natychmiast
Wysyłka gratis
Zostało 499 PLN
Cena z VAT:
Cena bez VAT:
415 PLN
343 PLN
Producent: | Hatsan |
Numer katalogowy: | StrikerEdge45 |
Gwarancja: | 24 miesięcy |
Nowa wiatrówka Hatsan Edge produkowana przez tureckiego producenta Hatsan. Model dostarczany z kolbą polimerową. W kolbie znajdują się wycięte otwory, dzięki temu jest lżejsza. Wiatrówka jest wyposażona w klasyczne celowniki światłowodowe. Kolba jest odpowiednia zarówno dla strzelców praworęcznych i leworęcznych. Ładowanie tego karabinu odbywa się przez złamanie lufy. Wiatrówka Edge posiada regulowany spust (droga spustu, opór)
Cena z VAT: | 10 PLN |
Tarcze do wiatrówek Bullet Project o wielkości 140x140 mm przeznaczone przede wszystkim do broni pneumatycznych.
Cena z VAT: | 33 PLN |
Dzięki swojej wadze, specjalnie zaprojektowanemu kształtowi, idealnemu rozłożeniu środka ciężkości i współosiowości są produkty Exact najlepszym wyborem do strzelania na długich dystansach.
Cena z VAT: | 13 PLN |
Przecieraki filcowe do czyszczenia lufy cal. 4,5 mm są dobrym narzędziem do regularnego serwisu broni. Filcowy przecierak należy umoczyć w oleju czyszczącym a następnie załadować go w lufę i wystrzelić.
Cena z VAT: | 22 PLN |
Najbardziej popularny olej czyszczący. Jest to jeden z najbardziej powszechnie stosowanych olejów z doskonałymi efektami ochronnymi i konserwującymi.
Cena z VAT: | 37 PLN |
Zaletą tego łapacza jest to, że jest wykonany z emaliowanej blachy o grubości 2 mm. Takie wykończenie powierzchni zapewnia wystarczającą odporność łapacza. Do łapacza można umieścić papierową tarczę o klasycznych wymiarach 14x14 cm.