skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki pistolety i rewolwery od producenta Gamo

Pomagamy z wyborem

Wyłącz wszystkie filtry

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Jednostrzałowy pistolet P900, który naciąga się klasycznym złamaniem lufy jest bardzo popularny ze względu na jego prostość i celność. Zestaw zawiera tarcze, łapacz śrutu i śrut diabolo a więc nie trzeba nic dokupować.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 268

P900 jest klasycznym pistoletem jednostrzałowym, który ma prędkość wylotową cca 105 m/s. Cały korpus broni został wykonany z odpornego polimeru, który wytrzyma nawet gorsze traktowanie.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 220

Limitowana seria pistoletu Gamo PT-80 w kalibrze 4,5 mm z okładzinami z polimeru. Jest on idealny do plinkingu. Mechanizm wewnętrzny napędza jeden, mocowany w rękojeści, 12g nabój CO2.

W magazynie > 50 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 479

Ten model jest wierną repliką broni legendarnego Jamesa Bonda Walther PPK. Musimy pochwalić przede wszystkim jakościowo opracowany korpus pistoletu i dobrze kształcony uchwyt, który dobrze leży w dłóni każdemu.

W magazynie 13 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 461

Ten pistolet jest wyposażony w system blowback, który gwarantuje autentyczne poczucie ze strzelania. Zestaw zawiera kompletne wyposażenie taktyczne, które potrzebne jest do strzelania. Dużą zaletą jest kolimator i latarka.

Tymczasowo niedostępny

zł 793

Szczegóły

Ten zestaw taktyczny zawiera wszystko co potrzebne do natychmiastowego użycia oprócz kapsułek CO2, które trzeba dokupić. Zaletą jest obustronny magazynek wianuszkowy na śrut ołowiany diabolo. Częścią jest również kolimator.

Tymczasowo niedostępny

zł 860

Szczegóły

Najbardziej ulubiony model pistoletu firmy Gamo w czarnym wykonaniu. Kapsułki CO2 wkładają się w uchwyt. Magazynek jest obustronny i mieści dwa razy osiem sztuk śrutu ołowianego diabolo.

Tymczasowo niedostępny

zł 516

Szczegóły

Wiatrówka pistolet hiszpańskiej firmy GAMO o oznaczeniu PT-85 Tactical. Pistolet sprawdzi się podczas strzelania tarczowego lub rekreacyjnego na krótkich dystansach. Dużym plusem jest magazynek o zwiększonej pojemności 16 śrucin i bogate wyposażenie.

Tymczasowo niedostępny

zł 923

Szczegóły

Wiatrówki pistolety i rewolwery - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie