skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki pistolety i rewolwery od producenta Gamo

Pomagamy z wyborem

Wyłącz wszystkie filtry

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Pistolet pneumatyczny Gamo P 900 IGT 4,5 mm

Gratis

3x

Klasycznie łamana wiatrówka pistolet Gamo P 900 przewidziana do precyzyjnego strzelania sportowego na krótkich dystansach. W zależności od rodzaju śrutu prędkość początkowa tego modelu oscyluje w granicach 95 m/s.

W magazynie 17 szt., w poniedziałek 29. 7. u Ciebie

zł 368

Wiatrówka pistolet Gamo PT-85 Blowback 4,5mm SET

Gratis

2x

Wiatrówka pistolet Gamo PT-85 jest wzorowana na współczesnych pistoletach wojskowymi. Jej wewnętrzny mechanizm zasilany jest jednym 12g nabojem CO2 i jej konstrukcja wykonana jest z kombinacji metalu i polimeru.

W magazynie > 20 szt., w poniedziałek 29. 7. u Ciebie

zł 516

Gamo PT-80 Dark LTD. 4,5 mm

Gratis

2x

Limitowana seria pistoletu Gamo PT-80 w kalibrze 4,5 mm z okładzinami z polimeru. Jest on idealny do plinkingu. Mechanizm wewnętrzny napędza jeden, mocowany w rękojeści, 12g nabój CO2.

W magazynie > 50 szt., w poniedziałek 29. 7. u Ciebie

zł 431

Gamo P 900 set 4,5mm

9x

Jednostrzałowy pistolet P900, który naciąga się klasycznym złamaniem lufy jest bardzo popularny ze względu na jego prostość i celność. Zestaw zawiera tarcze, łapacz śrutu i śrut diabolo a więc nie trzeba nic dokupować.

Tymczasowo niedostępny

zł 405

Szczegóły

Gamo P-25 Blowback 4,5mm

2x

Ten model jest wierną repliką broni legendarnego Jamesa Bonda Walther PPK. Musimy pochwalić przede wszystkim jakościowo opracowany korpus pistoletu i dobrze kształcony uchwyt, który dobrze leży w dłóni każdemu.

Tymczasowo niedostępny

zł 460

Szczegóły

GAMO PT-85 Blowback Desert 4,5mm

Zaletą tego modelu jest system blowback, dzięki któremu strzelanie jest bardziej realistyczne. Kolejną zaletą jest specjalny podwójny magazynek na śrut ołowiany diabolo, można oddać tak oddać 16 s.

Długoterminowo niedostępny

zł 516

Szczegóły

Gamo K1 Doug Koenig Special Edition 4,5mm

U tego pistoletu każdego zainteresuje jego czarno-oliwkowe wykonanie. Zaletą jest możliwość regulacji oporu spustu, co w podobnych pistoletach nie jest zwykłe. Odpowiedni do precyzyjnego strzelania tarczowego.

Długoterminowo niedostępny

zł 405

Szczegóły

Gamo P 900 4,5mm

19x

P900 jest klasycznym pistoletem jednostrzałowym, który ma prędkość wylotową cca 105 m/s. Cały korpus broni został wykonany z odpornego polimeru, który wytrzyma nawet gorsze traktowanie.

Tymczasowo niedostępny

zł 238

Szczegóły

Gamo PT-80 Tactical 4,5mm

Ten zestaw taktyczny zawiera wszystko co potrzebne do natychmiastowego użycia oprócz kapsułek CO2, które trzeba dokupić. Zaletą jest obustronny magazynek wianuszkowy na śrut ołowiany diabolo. Częścią jest również kolimator.

Długoterminowo niedostępny

zł 859

Szczegóły

Gamo PT-85 Blowback 4,5mm

2x

Najbardziej ulubiony model pistoletu firmy Gamo w czarnym wykonaniu. Kapsułki CO2 wkładają się w uchwyt. Magazynek jest obustronny i mieści dwa razy osiem sztuk śrutu ołowianego diabolo.

Długoterminowo niedostępny

zł 516

Szczegóły

Gamo PT-85 Tactical

Wiatrówka pistolet hiszpańskiej firmy GAMO o oznaczeniu PT-85 Tactical. Pistolet sprawdzi się podczas strzelania tarczowego lub rekreacyjnego na krótkich dystansach. Dużym plusem jest magazynek o zwiększonej pojemności 16 śrucin i bogate wyposażenie.

Długoterminowo niedostępny

zł 922

Szczegóły

Wiatrówki pistolety i rewolwery - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Polecane artykuły

5 najlepszych pistoletów na świecie

Specjalista od broni Kyle Kizokami wybrał 5 najlepszych pistoletów na świecie dla strony National Interest. Każdy z tych pistoletów możesz u nas dostać w postaci wiernej repliki pneumatycznej lub gazowej. Te normalnie zakupisz bez pozwolenia. Przyjrzyjmy się im więc bliżej.

Wideorecenzja: Epic Airguns model Two

W dzisiejszej wideo recenzji skupimy się na czeskiej marce Epic Airguns i jej doskonałej modułowej wiatrówce Epic Two, którą można dostosować do własnego wizerunku.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie

Dołącz do 100.000 odbiorców i zdobądź dostęp do nowości, akcji promocyjnych i recenzji

Logując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.