skip_main skip_menu skip_search

Wszystko dla naszych czworonogów

Akcesoria dla psów

Powiedzenie ,,Myśliwy bez psa to pół myśliwego” świetnie oddaje prawdziwy obraz myśliwskiego rzemiosła. Pies łowiecki towarzyszy myśliwemu przez całe życie. Oprócz czułości i cierpliwości potrzebuje dobrej jakości karmi i solidne akcesoria wspomagające jego emocjonalny i fizyczny rozwój. Podczas polowania sprawdzi się wsparcie w formie GPS obroży, która umożliwia śledzić i jednocześnie wydawać zdalne komendy.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Kynologia myśliwska

Powiedzenie ,,Myśliwy bez psa to pół myśliwego” świetnie oddaje prawdziwy obraz myśliwskiego rzemiosła. Myślistwo i kynologia są ze sobą nierozerwalnie związane. Kynologia to w dużym skrócie nauka o psach, ich rozwoju, potrzebach, tresurze oraz anatomii, czyli kompleksowa wiedza o psach. Można powiedzieć, że kynologia ma niezastąpioną pozycję w myślistwie. Wszak pies łowiecki jest nieodzownym pomocnikiem dla każdego myśliwego.    

Akcesoria szkoleniowe

Pies łowiecki towarzyszy nam wiernie przez całe życie. Oprócz czułości i cierpliwości potrzebuje dobrej jakości karmi i solidne akcesoria wspomagające jego emocjonalny i fizyczny rozwój. Podczas polowania sprawdzi się wsparcie w formie GPS obroży, która umożliwia śledzić i jednocześnie wydawać zdalne komendy. 

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie