skip_main skip_menu skip_search

Wszystko, czego potrzebuje broń

Akcesoria do broni

Pomagamy z wyborem

Aby broń służyła niezawodnie przez długi czas, należy regularnie przeprowadzać czyszczenie i konserwację. Mechanicznym uszkodzeniom podczas transportu i przechowywania można zapobiec przez używanie pokrowca lub walizki. Do noszenia broni przy sobie sprawdzi się kabura, w tym kabura do pasa lub kabura pod pachę. Poza tym kabura umożliwia skryte noszenie, dzięki czemu pistolet jest ukryty przed wzrokiem osób postronnych.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Naboje CO2 i akcesoria

Nabój CO2 12g 1szt

106x

Nabój odpowiedni do wszystkich rodzajów pistoletów i karabinów, które są napędzane przez gaz CO2. Jest to nabój jednorazowy.

W magazynie > 100 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 3

Naboje CO2 i akcesoria

Nabój CO2 12g olejowy ASG 1szt

67x

Nabój olejowy CO2 12g jest przeznaczony do pistoletów i karabinów pneumatycznych oraz pistoletów airsoftowych. Naboje zawierają olej konserwujący, który jest wykorzystywany do wewnętrznej konserwacji.

W magazynie > 100 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 11

Czyszczenie

Zestaw mosiężny wycior + komplet szczotek w pudełku cal. 4,5mm

38x

W opakowaniu znajdują się dwie różne sczoteczki, które są przeznaczone do broni. Ważną częścią zestawu jest wycior filcowy. Zestaw mosiężnych wyciorów w plastikowym pudełku odpowiedni do wszystkich broni o kalibrze 4,5 mm.

W magazynie > 100 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 50

Konserwacja i czyszczenie broni

Ballistol olej w sprayu 200 ml

8x

Olej dostarczany jest jako spray. Jest to jeden z najbardziej powszechnie stosowanych olejów z doskonałymi efektami ochronnymi i konserwującymi. Dobrze usuwa osady ołowia.

W magazynie > 50 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 35

Konserwacja i czyszczenie broni

Ballistol OLEJ 50 ml

15x

Olej w płynie nadaje się do użycia w miejscach, do których spray się nie dostanie. Jest to jeden z najbardziej powszechnie stosowanych olejów z doskonałymi efektami ochronnymi i konserwującymi.

W magazynie 12 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 16

Naboje CO2 i akcesoria

Nabój CO2 Walther 88g 1szt

1x

Cena za jedną sztukę kapsuły CO2 88 g. Kapsuła przeznaczona jest do długich karabinów pneumatycznych marki UMAREX. Można oddać około 250 strzałów, zależy jednak od rodzaju broni.

W magazynie 18 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 47

Czyszczenie

Zestaw mosiężny wycior + komplet szczotek w pudełku cal. 5,5mm

15x

Częścią opakowania jest szczoteczka na grube zanieczyszczenia i druga szczoteczka przeznaczona do wykończenia finalnego. Częścią jest również naczynie plastikowe. Zestaw mosiężnych wyciorów w plastikowym pudełku odpowiedni do wszystkich broni o kalibrze 5

W magazynie > 50 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 50

Czyszczenie

Zestaw do czyszczenia Venox 4,5 mm + 5,5 mm

13x

Wysokiej jakości zestaw do czyszczenia wiatrówek kalibru 4,5 mm oraz 5,5 mm. Zestaw ten równie dobrze posłuży przy czyszczeniu broni małokalibrowej.

W magazynie > 100 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 73

Konserwacja i czyszczenie broni

Ballistol olej w sprayu 50 ml

17x

Jeden z najbardziej znanych olejów konserwujących w opakowaniu spray. Jest to jeden z najbardziej powszechnie stosowanych olejów z doskonałymi efektami ochronnymi i konserwującymi. Dobrze usuwa osady na rowkach.

W magazynie > 100 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 22

Butle na sprężone powietrze

Butla nurkowa 7l z manometrem i wężem

3x

Model ten jest odpowiedni do napełniania karabinów Evanix, Air Arms i innych. Butla przeznaczona na sprężone powietrze. Jest to butla 7l z manometrem i wężem dopływowym. Ciśnienie robocze 300Bar.

W magazynie > 20 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 1 348

Tarcze do wiatrówek

Tarcze papierowe Venox Dzik 61x43 cm 10 szt.

2x

Tarcza papierowa Venox z czarną sylwetką dzika na białym tle. Arkusz został wykonany z nierwącego papieru. Można do niego strzelać z wiatrówki, broni małokalibrowej czy broni dużego kalibru.

W magazynie > 50 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 13

Szczotki

Zapasowy wycior cal. 4,5mm

10x

Zapasowy zestaw szczotek do czyszczenia broni pneumatycznych o kalbirze 4,5 mm. Zestaw zawiera: grubą szczotkę, delikatną szczotkę do wykończenia, filcową szczotkę do naniesienia oleju do lufy.

W magazynie > 20 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 19

Strzelnice do wiatrówek

Venox cztery tarcze

3x

Kulochwyt jest szczególnie odpowiedni do sportowego, treningowego ale również do rekreacyjnego strzelania.

W magazynie > 50 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 157

Walizki na broń krótką i długą

Walizka na broń 98x35x12 bez zamków

3x

Twarde walizki na broń zapewniają skuteczną ochronę naszej strzelbie czy pistoletowi. Konstrukcja walizek jest wykonana z odpornego polimeru, wnętrze jest wyścielone formowaną gąbką, która przenoszony przedmiot unieruchamia i chroni przed mechanicznym uszkodzeniem.

W magazynie 5 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 165

Bipody, dwójnogi

Dwójnóg na lufę Umarex

5x

Dwójnóg dedykowany do broni ASG mocowany na lufę. Takie rozwiązanie umożliwia osiągnąć większą celność oraz powtarzalność.

W magazynie 11 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 67

Akcesoria strzeleckie - tylko broń i amunicja mogą nie wystarczyć

Jeśli szalejesz na punkcie wiatrówek, nie pozostaje Ci nic innego, jak zaopatrzyć się w zapasy niezbędnych akcesoriów, m.in. naboje CO2 lub źródło sprężonego powietrza. Równe przydatny może okazać się odpowiedni cel w postaci kulochwytu lub strzelnicy. Cele dedykowane do strzelania z wiatrówek eliminują ryzyko rykoszetu, na dodatek przechwytują śrut, który dzięki temu nie gromadzi się w okolicznej przestrzeni. Z kolei zapasowe magazynki wydłużą frajdę ze strzelania, gdyż eliminują konieczność ciągłego ładowania jednego magazynka. Celność strzałów pomoże zwiększyć optyka, szczególnie na dłuższych dystansach. W wiatrówkach PCP można osiągnąć maksymalną powtarzalność dzięki optymalizacji dawek powietrza za pomocą regulatora. Każdy element wiatrówki ma różną żywotność, w związku z czym z biegiem czasu konieczna jest drobna regeneracja elementów wymiennych.    

Okulary ochronne i ochronniki słuchu chronią nasze narządy zmysłów

Bezpieczeństwo podczas strzelania jest pierwszorzędną sprawą. Podczas strzelania chroń swój wzrok za pomocą okularów. Nawet z pozoru słaba wiatrówka może stanowić poważne zagrożenie dla wzroku. Nie inaczej jest w przypadku słuchu, który należy chronić przed gwałtownym nasileniem hałasu. Nagłe, gwałtowne obciążenie słuchu może spowodować jego bezpowrotne uszkodzenie.

Czyszczenia broni nie należy zaniedbywać

Korozja oraz resztki spalonego prochu są wrogiem każdej broni. Regularne czyszczenie zapewni poprawne funkcjonowanie i wydłuży żywotność broni. Absolutną podstawą jest olej i zestaw przyborów w odpowiednim kalibrze. Do szybkiego, bieżącego czyszczenia świetnie nadaje się sznur do czyszczenia, tzw. boresnake. Dowiedz się więcej, jak podejść do czyszczenia w naszym poradniku.

Walizki i pokrowce na broń to niezbędność

Noszenie broni w miejscach publicznych jest uregulowane w ustawie o broni i amunicji. W rozumieniu prawa należy broń przenosić w kaburze lub pokrowcu. Skryte noszenie umożliwiają kabury wewnętrzne na pas.

Stabilność podczas strzelania - dwójnogi, trójnogi i pastorały

Spokój to połowa sukcesu. Aby zapobiec kołysaniu się, dobrze jest zaopatrzyć się w bipod lub przynajmniej poduszkę strzelecką. W terenie bardziej sprawdzi się pastorał. Z uwagi na ukształtowanie terenu można sięgnąć również po dwójnóg lub trójnóg.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie