skip_main skip_menu skip_search

Wszystko, czego potrzebuje broń

Akcesoria do broni

Pomagamy z wyborem

Aby broń służyła niezawodnie przez długi czas, należy regularnie przeprowadzać czyszczenie i konserwację. Mechanicznym uszkodzeniom podczas transportu i przechowywania można zapobiec przez używanie pokrowca lub walizki. Do noszenia broni przy sobie sprawdzi się kabura, w tym kabura do pasa lub kabura pod pachę. Poza tym kabura umożliwia skryte noszenie, dzięki czemu pistolet jest ukryty przed wzrokiem osób postronnych.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Naboje CO2 i akcesoria

Nabój CO2 12g 1szt

71x

Nabój odpowiedni do wszystkich rodzajów pistoletów i karabinów, które są napędzane przez gaz CO2. Jest to nabój jednorazowy.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 3

Czyszczenie

Zestaw mosiężny wycior + komplet szczotek w pudełku cal. 4,5mm

27x

W opakowaniu znajdują się dwie różne sczoteczki, które są przeznaczone do broni. Ważną częścią zestawu jest wycior filcowy. Zestaw mosiężnych wyciorów w plastikowym pudełku odpowiedni do wszystkich broni o kalibrze 4,5 mm.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 50

Konserwacja i czyszczenie broni

Ballistol olej w sprayu 50 ml

15x

Jeden z najbardziej znanych olejów konserwujących w opakowaniu spray. Jest to jeden z najbardziej powszechnie stosowanych olejów z doskonałymi efektami ochronnymi i konserwującymi. Dobrze usuwa osady na rowkach.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 19

Naboje CO2 i akcesoria

Nabój CO2 Umarex 88g 1szt

13x

Ten typ kapsuły jest przeznaczony przede wszystkim do karabinów zasilanych gazem CO2, niestety kapsuła przeznaczona jest do jednorazowego użytku.

W magazynie, w piątek 31. 3. u Ciebie

zł 50

Czyszczenie

Zestaw mosiężny wycior + komplet szczotek w pudełku cal. 5,5mm

13x

Częścią opakowania jest szczoteczka na grube zanieczyszczenia i druga szczoteczka przeznaczona do wykończenia finalnego. Częścią jest również naczynie plastikowe. Zestaw mosiężnych wyciorów w plastikowym pudełku odpowiedni do wszystkich broni o kalibrze 5

W magazynie 2 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 50

Poduszki strzeleckie

Podpórki strzeleckie Valiant czarne

8x

Podpórki nadają się do strzelania na duże odległości. Zestaw dwóch podpórek wykonanych z trwałego materiału Cordura ze skórzanymi wstawkami. Otwory podpórek są zaprojektowane tak, aby zapobiec niepożądanemu uchodzieniu wypełnienia.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 102

Strzelnice do wiatrówek

Venox Spinner

10x

Strzelnica Venox Spinner z pięcioma tarczami jest szczególnie odpowiednia do sportowego, treningwego, ale również do rekreacyjnego strzelania. Zaletą tej strzelnicy jest to, że jest ona wyposażona w składane nóżki w celu wygodnego i stabilnego zakotwienia

W magazynie > 50 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 72

Czyszczenie

Zestaw do czyszczenia Venox 4,5 mm + 5,5 mm

10x

Wysokiej jakości zestaw do czyszczenia wiatrówek kalibru 4,5 mm oraz 5,5 mm. Zestaw ten równie dobrze posłuży przy czyszczeniu broni małokalibrowej.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 73

Łapacze śrutu

Venox 2w1 łapacz strzałów

10x

Może być używany jako pułapka na śrut lub strzelnica. Nadaje się do karabinów pneumatycznych do 16J. Zawsze należy brać pod uwagę odległość celu i moc karabinu pneumatycznego.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 102

Pokrowce na broń długą

Pokrowiec Venox Hunter Tactical

8x

Starannie wytworzony pokrowiec na krótką broń (bullpup, karabin) firmy Venox. Model Hunter Tactical w odróżnieniu od klasycznych modelów można przenosić na plecach jak plecak.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 276

Konserwacja i czyszczenie broni

Ballistol olej w sprayu 200 ml

4x

Olej dostarczany jest jako spray. Jest to jeden z najbardziej powszechnie stosowanych olejów z doskonałymi efektami ochronnymi i konserwującymi. Dobrze usuwa osady ołowia.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 35

Bipody, dwójnogi

Bipod teleskopowy na lufę i weaver 22mm

17x

Firma Venox wprowadziła na rynek dwójnóg teleskopowy, który można przymocować zarówno do lufy jak i do szyny weaver 22 mm. Ta uniwersalność jest dużą zaletą tego modelu.

W magazynie 3 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 183

Pompki PCP

Pompka ręczna PCP Venox

9x

Solidna, w przystępnej cenie pompka ręczna PCP czeskiej firmy Venox. Pompka jest dostarczana wraz z wężem zakończonym szybkozłączką.

W magazynie 11 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 553

Butle na sprężone powietrze

Butla nurkowa 7l z manometrem i wężem

2x

Model ten jest odpowiedni do napełniania karabinów Evanix, Air Arms i innych. Butla przeznaczona na sprężone powietrze. Jest to butla 7l z manometrem i wężem dopływowym. Ciśnienie robocze 300Bar.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 1 348

Strzelnice do wiatrówek

Venox cztery dziki magnetyczny

2x

Ten kulochwyt ma cele w postaci dzików. Zaletą jest to, że wystrzelone śruty gromadzą się w tylnej części kulochwytu i wystarczy tylko sporadycznie je wysypać. Kulochwyt można wygodnie powiesić.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 239

Pokrowce na broń długą

Pokrowiec na karabin Venox Hunter Strike velké

3x

Typową cechą tego pokrowca jest wielkie mnóstwo kieszeni. Na przedniej stronie znajdują się te kieszenie: 3× wąska kieszeń, 1× mała kieszeń. Na stronie wewnętrznej znajdują się oczka elastyczne do mocowania akcesoriów.

W magazynie 14 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 202

Butle na sprężone powietrze

Butla 3l z manometrem i wężem

14x

Butla o pojemności 3l do napełniania wiatrówek PCP. Integralną częścią butli jest manometr. W skład zestawu wchodzi również wąż. Butla jest zwarta, łatwo można ją przechowywać w szafie.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 1 052

Strzelnice do wiatrówek

Venox Spinner 9 tarcz

4x

Venox Spinner to reaktywna strzelnica, która składa się ze stojaka, 8 zawieszonych spinnerów oraz górnego celu połączonego z dźwignią – służącą do strącenia spinnerów.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 80

Akcesoria strzeleckie - tylko broń i amunicja mogą nie wystarczyć

Jeśli szalejesz na punkcie wiatrówek, nie pozostaje Ci nic innego, jak zaopatrzyć się w zapasy niezbędnych akcesoriów, m.in. naboje CO2 lub źródło sprężonego powietrza. Równe przydatny może okazać się odpowiedni cel w postaci kulochwytu lub strzelnicy. Cele dedykowane do strzelania z wiatrówek eliminują ryzyko rykoszetu, na dodatek przechwytują śrut, który dzięki temu nie gromadzi się w okolicznej przestrzeni. Z kolei zapasowe magazynki wydłużą frajdę ze strzelania, gdyż eliminują konieczność ciągłego ładowania jednego magazynka. Celność strzałów pomoże zwiększyć optyka, szczególnie na dłuższych dystansach. W wiatrówkach PCP można osiągnąć maksymalną powtarzalność dzięki optymalizacji dawek powietrza za pomocą regulatora. Każdy element wiatrówki ma różną żywotność, w związku z czym z biegiem czasu konieczna jest drobna regeneracja elementów wymiennych.    

Okulary ochronne i ochronniki słuchu chronią nasze narządy zmysłów

Bezpieczeństwo podczas strzelania jest pierwszorzędną sprawą. Podczas strzelania chroń swój wzrok za pomocą okularów. Nawet z pozoru słaba wiatrówka może stanowić poważne zagrożenie dla wzroku. Nie inaczej jest w przypadku słuchu, który należy chronić przed gwałtownym nasileniem hałasu. Nagłe, gwałtowne obciążenie słuchu może spowodować jego bezpowrotne uszkodzenie.

Czyszczenia broni nie należy zaniedbywać

Korozja oraz resztki spalonego prochu są wrogiem każdej broni. Regularne czyszczenie zapewni poprawne funkcjonowanie i wydłuży żywotność broni. Absolutną podstawą jest olej i zestaw przyborów w odpowiednim kalibrze. Do szybkiego, bieżącego czyszczenia świetnie nadaje się sznur do czyszczenia, tzw. boresnake. Dowiedz się więcej, jak podejść do czyszczenia w naszym poradniku.

Walizki i pokrowce na broń to niezbędność

Noszenie broni w miejscach publicznych jest uregulowane w ustawie o broni i amunicji. W rozumieniu prawa należy broń przenosić w kaburze lub pokrowcu. Skryte noszenie umożliwiają kabury wewnętrzne na pas.

Stabilność podczas strzelania - dwójnogi, trójnogi i pastorały

Spokój to połowa sukcesu. Aby zapobiec kołysaniu się, dobrze jest zaopatrzyć się w bipod lub przynajmniej poduszkę strzelecką. W terenie bardziej sprawdzi się pastorał. Z uwagi na ukształtowanie terenu można sięgnąć również po dwójnóg lub trójnóg.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie