skip_main skip_menu skip_search

Zwrot towaru do 30 dni


NIE MA PROBLEMU Z ZAKUPEM: MASZ 30 DNI NA WYPRÓBOWANIE I ZWROT

Broń jest cięższa niż myślałeś. Chciałeś mieć bardziej sztaplowany stołek kempingowy... Wszystko może się zdarzyć. Rozumiemy to. Dlatego też wydłużyliśmy okres zwrotu - masz 30 dni. Nie musisz podawać powodu.

 

MOŻNA PRZYMIERZYĆ DANY PRODUKT. CHCEMY TYLKO, ABY WRÓCIŁ W 100% SPRAWNY

Aby sprawdzić, czy zakupiony sprzęt jest odpowiedni, należy kilka razy strzelić z pistoletu lub łuku. Przewietrz latarkę. Spróbuj użyć paralizatora. Niezależnie od zwracanego towaru, należy upewnić się, że nie jest on uszkodzony, zużyty i znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Możemy przyjąć go tylko w takim stanie.

 

PRZEDŁUŻONY 30-DNIOWY OKRES ZWROTU

Rozpoczyna się następnego dnia po otrzymaniu zamówienia zwrotnego. Jeśli więc odbierzesz go 12 dnia miesiąca, okres 30 dni kalendarzowych rozpoczyna się 13 dnia. Zamówienie można zwrócić przed upływem tego czasu.

 

JAK MOGĘ ZWRÓCIĆ TOWAR?

  • W oryginalnym opakowaniu, ze wszystkimi akcesoriami.
  • Z przyjemnością przyjmiemy Twój zwrot. Prosimy o umieszczenie towaru w stanie, w jakim do Ciebie dotarł.
  • Dołącz także wymagane dokumenty - kopię dowodu sprzedaży i kartę zwrotu.
  1. Wystarczy wypełnić formularz zwrotu znajdujący się poniżej na tej stronie. Znajdziesz w nim swoje zamówienie i wybierzesz artykuł, który chcesz zwrócić.
  2. Wszystkie dane są już wstępnie wypełnione danymi z zamówienia. Musisz tylko wypełnić inne niezbędne informacje, takie jak numer konta.
  3. Kwotę zwracamy w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki.
  4. W przypadku zwrotu pomożemy także w zamówieniu przesyłki zwrotnej. W takim przypadku nie pokrywamy kosztów przesyłki.

Adres zwrotny

  • Osobiście w sklepie w Hlucinie.
  • Poprzez wysyłkę na nasz adres: Bullet Project s.r.o., U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín, Czechy

 

Nasza rada

Jeśli w drodze powrotnej coś stanie się z zakupionym towarem, koszty ponosi kupujący. Można tego uniknąć, jeśli się je dobrze zapakuje i ubezpieczy na odpowiednią wartość. Wiesz, jak to jest czasem z wysyłką...

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie