skip_main skip_menu skip_search

Wszystko potrzebne do łuku i kuszy

Akcesoria do łuków i kusz

Pomagamy z wyborem

Łuki i kusze mają dużo wspólnego, lecz jedna rzecz jest fundamentalna – pielęgnacja. O każdy egzemplarz należy prawidłowo i sumiennie zadbać. Szczególną uwagę należy poświęcić najbardziej eksploatowanym częściom, a mianowicie częściom pracującym. Regularnie należy woskować cięciwę i smarować ruchome części w celu zmniejszenia tarcia. Nie można również zapominać o przeglądzie i pielęgnacji strzał.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Tarcze do kusz i łuków

Tarcza papierowa 60x60 cm

1x

Tarcza papierowa, przeznaczona do strzelania z łuku, wykonana z papieru specjalnego, odpornego na rozerwanie. Wymiary 60×60cm.

W magazynie > 100 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 5

Tarcze do kusz i łuków

Tarcza papierowa 80x80 cm

Tarcza papierowa, przeznaczona do strzelania z łuku, wykonana z papieru specjalnego, odpornego na rozerwanie. Wymiary 80×80cm.

W magazynie > 20 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 7

Akcesoria do kuszy

Napinacz cięciwy Beast Hunter

Napinacz cięciwy dwupunktowy. Dwupunktowe zaczepienie skutecznie zmniejsza opór stawiany przez cięciwę, w łatwy sposób ją tak można zahaczyć o zaczep spustowy. Dany napinacz jest odpowiedni do wszystkich modelów kuszy.

W magazynie 1 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 43

Maty do kusz i łuków

Mata łucnzicza Beast Hunter PROFI 80 cm

Standardowa mata łucznicza Beast Hunter o średnicy 80 cm i grubości 9 cm. Konstrukcja została wykonana ze sprasowanej i następnie obwiązanej słomy. Mata wytrzyma siłę naciągu do 175 lb.

W magazynie 3 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 181

Cięciwy do łuku

Cięciwa Dacron Tyro 68/12

Wysokiej jakości cięciwa z 12 dakronowych włókien przeznaczona do łuków klasycznych z ramionami o długości 68".

W magazynie 3 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 28

Akcesoria do kuszy

Pas nośny do kuszy Barnett

Dwupunktowy pas nośny Barnett wyposażony na obu końcach w szekle. Sylikonowa nakładka o dobrej przyczepności jest zaprojektowana tak, aby zdejmowanie pasa było maksymalnie ciche. Nie brakuje regulacji długości za pomocą klamry.

W magazynie 6 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 144

Kołczany na strzały

Kołczan 2T niebieski

Kołczan firmy Ragim wykonany z nylonu. Konstrukcja umożliwia sortowanie strzał w dwóch komorach.

Dostępny w magazynie centralnym, 7. - 8. 12. u Ciebie

zł 59

Akcesoria do łuków i kusz - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Tarcze i maty

Tarcze papierowe stanowi idealny wybór dla początkujących strzelców. Z drugiej strony świetnie spiszą się podczas wspólnego strzelania z przyjaciółmi. Zabawę można uatrakcyjnić wyborem tarcz z różnymi celami i motywami. Wzmocniona struktura papieru nie strzępi się w miejscu uderzenia strzały. Dobrym rozwiązaniem na ulokowanie tarczy w plenerze jest mata ze stojakiem.

Strzały do łuku

Strzały są zazwyczaj wytwarzane z takich materiałów jak drewno, duraluminium czy karbon. Ostatni z wymieniony jest najczęściej wybierany przez zawodowych strzelców. W naszej ofercie można znaleźć strzały o długości od 28" do 32".

Pozostałe akcesoria

W trakcie użytkowania może wystąpić konieczność wymiany cięciwy lub podstawki pod strzałę. Podczas strzelania należy mieć na sobie ochraniacz przedramienia idealnie w połączeniu z ochraniaczem palców. Zakładanie strzały będzie wygodniejsze i szybsze, jeśli będzie znajdowała się tuż pod ręką - w kołczanie. 

Bełty do kuszy i odpowiednia mata

Używanie drewnianych bełtów w silnej kuszy nie wchodzi w grę. Bełty muszą odznaczać się większą giętkością i udarnością. Pod tym względem sprawdzają się takie materiały jak duraluminium oraz karbon.

Przy doborze bełtów trzeba wziąć pod uwagę możliwość zakładania grotów myśliwskich, gdyż wówczas pręt bełta musi wystawać poza przednią krawędź łoża tak, aby grot nie znajdował się na wysokości rowka prowadnicy.

Praktyczne akcesoria kusznicze

Aby strzelanie z kuszy było możliwie najbardziej komfortowe, warto zaopatrzyć się w napinacz cięciwy i uchwyt na bełty.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie