skip_main skip_menu skip_search

Gwarancja udanego polowania

Akcesoria myśliwskie

Kategoria akcesoria myśliwskie obejmuje wszystko to, co jest potrzebne do przeprowadzenia udanego polowania. Podstawa to odpowiedni wabik, za pomocą którego przywabimy jelenia, dzika albo kaczki podczas polowania z podchodu czy łódki. Jeśli św. Hubert będzie nam sprzyjał, niewątpliwie dobrze posłuży nam waga do ważenia zwierzyny.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Jest to idealny pomocnik przy polowaniu na bażanty. Korpus wabika wykonany jest z twardego drewna. Wabik wydaje naturalny dźwięk samca bażanta.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 73

Jest to idealny pomocnik podczas polowań na lisa. Potrafi wiernie naśladować odgłosy ptaka w niebezpieczeństwie. To przyciągnie nie tylko lisa, ale i każdego drapieżnika.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 110

Jest to wabik mający imitować piski i pisk zranionej myszy lub innego gryzonia. Przynęta będzie wtedy przyciągać do Ciebie drapieżniki wszelkiego rodzaju, nie tylko lisy.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 101

Jest to idealny pomocnik podczas polowań na lisa. Potrafi wiernie naśladować zarówno rannego zająca, jak i gwiżdżącą mysz. Nadaje się również dla innych drapieżników.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 74

Przygotuj się na sezon łowiecki

Wyrusz na polowanie z odpowiednim wyposażeniem, w którym nie może zabraknąć wabika dźwiękowego, noży łowieckich, wabika zapachowego czy wieszaka z hakiem.   

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie