skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki pistolety i rewolwery

Wiatrówki pistolety i rewolwery

Pomagamy z wyborem

Działają na zasadzie wykorzystania sprężonego powietrza lub gazu, które napędzają śrut w kalibrach 4,5 mm lub 5,5 mm. Pneumatyki cieszą się coraz większą popularnością. Można je zobaczyć w różnych konkurencjach sportowych, chociaż z drugiej strony dostarczają dużo radości licznym amatorskim strzelcom na całym świecie. Obecnie mamy do wyboru tak naprawdę kilka rodzajów wiatrówek – CO2, PCP, PCA i sprężynowe.

Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Ten pistolet jest udaną repliką czeskiej broni CZ75. Oczywistością jest bezpiecnik, który zapobiega oddaniu przypadkowego strzału. Korpus jest wykonany z polimeru, ale całkowite wykończenie jest na bardzo wysokim poziomie.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 424

Ten model nie posiada system blowback i z jego zamkiem można ruszać tylko ręcznie. Magazynek ma pojemność 17 strzałów i na pewno ocenisz szynę montażową, na której można przymocować na przykład kolimator.

W magazynie 3 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 387

Jednostrzałowy pistolet P900, który naciąga się klasycznym złamaniem lufy jest bardzo popularny ze względu na jego prostość i celność. Zestaw zawiera tarcze, łapacz śrutu i śrut diabolo a więc nie trzeba nic dokupować.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 268

Największy amerykański producenta wiatrówek wprowadził do swojej oferty nowy pistolet sprężynowy Crosman PSM45 na śrut okrągły BB. Pistolet naciągany jest przez odciąganie zamka.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 220

Ten pistolet pneumatyczny ma opatentowany systém pump. Dzięki niemu można regulować siłe strzału. Jest odpowiedni głównie do strzelania tarczowego. W ofercie są dwa warianty kolorowe: czarny i brązowy.

W magazynie > 50 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 516

P900 jest klasycznym pistoletem jednostrzałowym, który ma prędkość wylotową cca 105 m/s. Cały korpus broni został wykonany z odpornego polimeru, który wytrzyma nawet gorsze traktowanie.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 220

Firma ASG produkuje repliki czeskich pistoletów CZ. Pistolet jest zasilany kapsułką CO2 i jest przeznaczony przede wszystkim na destrukcyjne strzelanie śrutem stalowym. Magazynek, który umieszczony jest w uchwycie ma pojemność 20 śrutów.

W magazynie 17 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 350

W pełni licencjonowana replika CZ Shadow 2 w wykonaniu duńskiej firmy ASG. Pistolet może pochwalić się realistycznym odrzutem, dużą siłą rażenia oraz doskonałym odwzorowaniem detali.

W magazynie 17 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 923

Najnowsza wiatrówka czołowego producenta Sig Sauer. Ten model to replika Sig Sauera ze specjalnej edycji We The People, która celebruje historię Stanów Zjednoczonych.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 719

Zaletą jest to, że ten pistolet posiada system blowback, który zabezpiecza większą autentyczność strzelania. Magazynek ma pojemność 20 sztuk śrutu stalowego. Okładziny uchwytu wykonane są z odpornego polimeru i mają piękną rycinę.

W magazynie 19 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 424

Amerykańska firma Crosman wypuściła na rynek wiatrówkę pistolet wzorowaną na pistolecie Colt 1911, na dodatek dostarczaną w komplecie wraz z tarczą żelową i śrutem stalowym BB.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 213

Opakowanie tego pistoletu zawiera wszystkie akcesoria, które konieczne są do strzelania. Jedyne czego trzeba dokupić to kapsułki CO2, które wkładają się w uchwyt. Broń jest lekka i dobrze kontrolowana.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 313

Model 1377 to pistolet pneumatyczny z opatentowanym systemem Pump. Dzięki niemu można regulować siłę strzału. Jest odpowiedni głównie do strzelania tarczowego. Wyróżnia się wysoką celnością i niezawodnością.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 509

Ten model pistoletu ma opatentowany systém pump w kalibrze 5,5 mm. Dzięki niemu można regulować siłe strzału. Kaliber 5,5 mm jest odpowiedni do destrzkcyjnego strzelania. 100% niezawodność.

W magazynie > 50 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 516

Ten rewolwer jest innowacyjny i to dzięki możliwości strzelania śrutem stalowym podczas strzelania destrukcyjnego i zarówno śrutem ołowianym diabolo podczas strzelania tarczowego. Wykonanie jest na wysokim poziomie.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 479

Jeden z najbardziej udanych CO2 rewolwerów na rynku pod względem realistyczności. Nowy rewolwer Schofield firmy ASG w czarnym kolorze.

W magazynie 9 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 694

Wiatrówka pistolet na śrut stalowy BB. Mechanizm napędzany gazem CO2. Pistolet działa w trybie fullauto. Ten model jest w całości wykonany z metalu.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 923

Polimerowa imitacja Sig Sauer P226 w wykonaniu do strzelania destrukcyjnego. Zaletą jest duża pojemność magazynka na 20 stalowych śrutów.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 257

Wiatrówka pistolet na śrut diabolo wykonana przez amerykańską firmę Sig Sauer. P320 jest wyposażony w sestem BlowBack, który daje realne wrażenie strzelania ostrą amunicją.

W magazynie 19 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 775

Nowa wiatrówka pistolet PCP o nazwie SPA PP800 bazuje na poprzedniku CP1. Masywna, ergonomicznie profilowana rękojeść daje wiatrówce potężny wygląd. Pojemność 40 cc pozwala oddać 30 precyzyjnych strzałów. Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 200 Bar.

W magazynie 5 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 830

Crosman P1 to zbudowana na metalowym szkielecie replika Beretty 92. Mechanizm wewnętrzy jest napędzany klasycznym nabojem 12 g CO2. Magazynek mieści 19 okrągłych śrutów BB.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 1 108

Wiatrówka rewolwer na kulki stalowe BB, zasilany 12g nabojem CO2, który wkłada się do rękojeści broni. W opakowaniu znajdują się trzy magazynki.

W magazynie 6 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 324

Bardzo popularny rewolwer, teraz już na śrut diabolo. Jest to wierna replika. W rękojesci znajduje się nabój CO2, który zasila rewolwer. W zestawie znajduje się 6 łusk.

W magazynie 16 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 904

Długo oczekiwana CO2 Replika światowej sławy pistoletu Glock 17 Gen4. Pistolet jest produkowany na licencji firmy Glock na podstawie parametrów oryginalnej wersji.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 904

Jeden z najbardziej udanych CO2 rewolwerów na rynku pod względem realistyczności. Nowy rewolwer Schofield firmy ASG w szarym lśniącym kolorze.

W magazynie 12 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 694

Całometalowe wykonanie tego pistoletu zachwyci każdego, kto weżmie go do ręki. Okładziny uchwytu są plastikowe, jednak nawet to nie naruszy dobre wrażenie z tej broni.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 719

Benjamin Trail NP to klasyczny pistolet sprężynowy firmy Crosman. Jest przeznaczony do strzelania tarczowego i to ze wzgłędu na jego celność. Wyposażeniem są również jakościowe celowniki światłowodne, które każdy strzelec oceni.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 682

Wiatrówka pistolet na sprężone powietrze. Jest to jednostrzałowy pistolet. Rękojeść jest wykonana z czarnego plastiku. Na kartuszu się znajduje manometr z które można odczytać aktualny stan ciśnienia.

W magazynie 10 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 1 292

Ten model jest naprawdę wierną repliką pistoletu Mannlicher M9-A1 firmy Steyr. Zaletą jest bezpiecznik. Dla strzelców są ważne również celowniki truglo, które ułatwiają celowanie.

W magazynie 9 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 342

Model przeznaczony do strzelania tarczowego jak i strzelania destrukcyjnego, na przykład do puszek. W opakowaniu znajdują się magazynki. Nabój wkłada się do rękojeści pistoletu.

W magazynie 4 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 442

Pistolet, który kombinuje plastik i metal. Magazynek tego modelu przeznaczony jest do śrutu stalowego BB. Liczba strzałów na jednym magazynku jest dwadzieścia trzy. Model wyposażony jest w szyne weaver 22 mm do mocowania latarki.

W magazynie 5 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 350

Wiatrówka pistolet Umarex UX Trevox ze sprężyną gazową. Wiatrówka została osadzona w łożu wykonanym z ABS polimeru. Przetykowa blokada została ulokowana tuż za spustem. W wyposażeniu znajdują się również światłowodowe przyrządy celownicze i szyna 11 mm.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 553

Wiatrówki pistolety i rewolwery - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Podział wg rodzaju śrutu

W krótkich wiatrówkach jest używany stalowy śrut BB lub śrut diabolo. Pierwszy wymieniony sprawdzi się zwłaszcza przy strzelaniu rekreacyjnym. Wiatrówki z bruzdowaną lufą wyróżniają się większą celnością, dzięki czemu świetnie spiszą się przy strzelaniu tarczowym. Idealny przykład modeli tarczowych stanowią wiatrówki SPA.

Pistolety CO2

Napędzane są jednorazowym nabojem, z którego w idealnych warunkach można oddać aż 60 strzałów. Rozwiązanie konstrukcyjne pozwala na realistyczne odwzorowanie wyglądu, który jest praktycznie nie do odróżnienia od oryginalnej broni. W istocie każdy z nas chce mieć w domu takie legendy jak Glock, Walther, CZ czy Sig Sauer i tu przychodzą z pomocą licencjonowane repliki CO2. Szczególnie dużą popularnością cieszy się duński producent ASG, a to dzięki linii replik pistoletów CZ. Niekwestionowanym rarytasem są pistolety Bajkal produkowane w tej samej fabryce co oryginalne pistolety Makarov, na dodatek z identycznych części.

Pistolety PCP

Technicznie najbardziej zaawansowane wiatrówki stworzone z myślą o precyzyjnym tarczowym strzelaniu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i zerowemu odrzutu pistolety PCP nie mają sobie równych. Skrót PCP oznacza Pre-charged Pneumatic. Siłę napędową stanowi wyłącznie sprężone powietrze magazynowane w zbiorniku. Przy ładowaniu nie obejdziemy się bez źródła sprężonego powietrza takim jak butla albo pompka ręczna.

Pistolety sprężynowe

Wersja sprężynowa jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uniknąć kupowania nabojów CO2 albo zaopatrywania się w sprężone powietrze. Pistolet działa na tej samej zasadzie co długa wiatrówka, zatem najpierw łamiemy lufę, napinając sprężynę i zaczepiając tłok, następnie wkładamy śrut do komory. Niektóre modele, takie jak od firmy Crosman, zaopatrzono w magazynek i boczne napinanie sprężyny.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie