skip_main skip_menu skip_search

W podróży wygodnie jak w domu

Meble kempingowe

Kempingowanie całą rodziną może być idealnym sposobem na letni wypoczynek, o ile odpowiednio się do tego przygotujemy. Porządny namiot rodzinny może nie wystarczyć. Przed wyjazdem musimy pamiętać o takich rzeczach jak stół, fotele czy leżak. Wszystkie potrzebne meble i wiele więcej znajdziesz tutaj.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Składany leżak Comfort został zaprojektowany z myślą o potrzebach wędkarskich, ale przyda się do każdego aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

W magazynie 4 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 200

Składany leżak z możliwością przekształcenia w wygodny fotel. Model ten jest idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy i wszystkich osób spędzających czas na łonie natury.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 200

Klasyczny hamak w stylu outdoorowym. System podwieszania składa się z lin i pierścieni wiszących.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 79

Wszechstronny hamak, który znajdzie zastosowanie podczas każdej przygody na świeżym powietrzu, jest bardzo kompaktowy i lekki.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 277

Wszechstronny hamak, który znajdzie zastosowanie podczas każdej przygody na świeżym powietrzu, jest bardzo kompaktowy i lekki.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 277

Nowość

Bardzo praktyczny i kompaktowy hamak na weekendowe podróże, relaks lub popołudniową sjestę w ogrodzie, który ma wiele zastosowań.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 185

Jest to krzesło kempingowe o nośności 110 kg. Siedzisko i podłokietniki wykonane są z poliestru. W lecie docenisz elementy z siatki.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 183

Koc składa się z dwóch warstw. Dolna warstwa wodoodpornego poliestru chroni przed zimnem i zapobiega przemoczeniu koca.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 71

Meble kempingowe - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Przygotuj się należycie do kempingowania 

Kempingowanie całą rodziną może być idealnym sposobem na letni wypoczynek, o ile odpowiednio się do tego przygotujemy. Porządny namiot rodzinny może nie wystarczyć. Przed wyjazdem musimy pamiętać o takich rzeczach jak stół, fotele czy leżak. Wszystkie potrzebne meble i wiele więcej znajdziesz tutaj.   

Krzesła kempingowe

Składane krzesła to nejlepszy wybór na kemping. Maksymalny komfort zapewniają wygodne siedzisko i miękkie podłokietniki. Praktycznym rozwiązaniem jest uchwyt na napoje, dzięki któremu nie musimy trzymać kubka w ręce, zatem pozostaje nam tylko delektować się pięknem natury. Wybierz sobie najbardziej odpowiednie krzesło z oferty marek Cattara i Zulu.

Stoły kempingowe

Niska waga, kompaktowe rozmiary oraz stabilna konstrukcja. Właśnie takie parametry stołu docenimy, jeśli zamierzamy wyjechać na kemping. Niewątpliwie kolejnym plusem jest możliwość rozłożenia, gdyż znacząco ułatwia to transport w kamperze czy samochodzie. Firma Cattara dobrze wie, że krzesła i stół są ze sobą nieodłącznie związane, w związku z czym postanowiła stworzyć kompletny zestaw kempingowy Double teleskop. 

Leżaki kempingowe

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu albo po prostu chcesz położyć się na słońcu? Pozwól sobie na maksymalny komfort i zrelaksuj się na wygodnym leżaku. Dzięki składanej konstrukcji możesz postawić leżak w najbardziej pasującym miejscu. Weź go ze sobą nad wodę, nie ważne, czy posłuży ci do wypoczynku po wyjściu z wody, czy jako wygodne siedzisko podczas łowienia ryb.

Hamaki materiałowe i sznurkowe

Jeśli zamierzamy wędrować na lekko, to idealnym rozwiązaniem na nocleg w polowych warunkach będzie hamak materiałowy. Z drugiej strony hamak sznurkowy sprawdzi się świetnie podczas wypoczynku pomiędzy wyprawami lub w ogrodzie. Hamaki są w sam raz dla miłośników tułania się w naturze, survivalowców i bushcraftowców.

Koce piknikowe

Piknik jest idealnym sposobem na romantyczne spędzanie czasu we dwoje. Już sama myśl o piknikowaniu w pięknych okolicznościach przyrody wywołuje uśmiech na twarzy. Wspólny obiad na łonie natury z ukochaną połówką jest idealnym pomysłem na urozmaicenie związku. Nie wolno jednak zlekceważyć przygotowania. Należy pamiętać o dobrej jakości kocu, wiklinowym koszyku, odpowiednim naczyniu, a co najważniejsze - smacznym posiłku.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie