skip_main skip_menu skip_search

Pałki z boczną rączką

Tonfy klasyczne i teleskopowe

Pomagamy z wyborem

Można je opisać jako broń obuchową. Znajdą zastosowanie podczas samoobrony lub jako środek przymusu. Swoim wyglądem przypominają klasyczne pałki, niemniej w odróżnieniu od nich dodatkowo posiadają boczną rączkę. Właśnie ich charakterystyczny kształt zapewnia szeroki zakres ruchu i manipulacji. Jest to właśnie jeden z powodów, dlaczego są coraz bardziej preferowane wśród mundurowych.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Tonfa TF z sercem

Tonfa z sercem chroni rękę podczas obrony. Serce służy również do usztywnienia. Rękojeść w kstałcie grzybka dla komfortowego chwytu.

W magazynie 3 szt., w piątek 26. 7. u Ciebie

zł 42

Tonfa TR

Klasyczna tonfa, która została zaprojektowana dla specjalistów od sztuk walki. Model jest bardzo odporny na złamanie. Rękojeść w kstałcie grzybka dla komfortowego chwytu.

W magazynie 2 szt., w piątek 26. 7. u Ciebie

zł 48

Tonfa teloskopowa ExT 20/52

Gratis

Interesująca pałka teleskopowa tonfa, która została wykonana z duraluminium. Zaletą tej pałki jest jej kompaktowość. Pałke można złożyć.

W magazynie 3 szt., w piątek 26. 7. u Ciebie

zł 275

Tonfa teloskopowa ExT 24/61

Gratis

Zaletą tej pałki jest jej kompaktowość. Pałke można złożyć. Interesująca pałka teleskopowa tonfa, która została wykonana z duraluminium.

W magazynie 2 szt., w piątek 26. 7. u Ciebie

zł 286

Boczna rękojeść chroni przedramię przed skaleczeniem, jednocześnie pozwala zadać szybkie uderzenie. Obecnie pałki z prostopadłą rękojeści są najczęściej produkowane z tworzywa sztucznego bądź metalu.

Oferujemy tonfy klasyczne i teleskopowe

Oprócz tradycyjnych konstrukcji występują również wersje o konstrukcji teleskopowej, które mają dwie podstawowe zalety. Przytroczone do paska nie ograniczają ruchów. Z drugiej strony po złożeniu mają kompaktowe rozmiary, przez co mniej rzucają się w oczy.

Co ciekawe, tonfa wywodzi się z Azji Południowo-Wschodniej, gdzie w japońskiej Okinawie pełniła pierwotnie funkcję drewnianej rękojeści od kamienia młyńskiego do mielenia ryżu lub zboża.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie

Dołącz do 100.000 odbiorców i zdobądź dostęp do nowości, akcji promocyjnych i recenzji

Logując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.