skip_main skip_menu skip_search

Zbieraj śruty lojalnościowe i oszczędzaj na zakupach


Dołącz teraz do klubu Balistas i zyskaj 50 śrutów!

Załóż konto

Vernostni program stranka pl

 

Jak działają śruty

balistas club plZa każde zakupy

Przy produktach widzisz ilość śrutów do zdobycia. Na twoje konto zostaną naliczone w ciągu 30 dni od zakończenia zamówienia.


bonusovy pocetDodatkowa NAGRODA

Regularnie przygotowujemy akcje, podczas których nalicza się 2-3× więcej śrutów. Na rabat tak uzbierasz szybciej. Produkty promocyjne są oznaczone znaczkiem z bonusowym mnożeniem.     


vymena za slevu plWymiana na rabat

Jak tylko zdobędziesz potrzebną ilość, wymienisz śruty na korzystniejszą cenę wybranego produktu. Na swoim koncie widzisz, ile pozostało do rabatu 10% lub 20%.

Nie przepadną

Punkty są naliczane, nawet jeśli nie zdefiniowałeś swojego produktu. Niemniej dla lepszej przejrzystości polecamy go wyznaczyć przy pierwszym logowaniu na konto. W razie czego zawsze możesz go zmienić.  

Jeśli nie zdążysz zużyć wszystkich śrutów w ciągu jednego roku od przypisania, wystarczy przed przepadnięciem ważności zrobić jedne zakupy na dowolną kwotę, a tym samym ważność automatycznie wydłuży się o rok.

Jak dokonać rejestracji do klubu Balistas

Ten program lojalnościowy jest częścią rejestracji do e-sklepu. Gdy tylko dokonasz rejestracji i zalogujesz się, uwidzisz na koncie swój Balistas Club.


Wszystko załatwisz na swoim koncie

  1. Zarejestruj się.
  2. Następnie zaloguj się do swojego konta. Na stronie głównej znajdziesz informacje o Balistas Clubie. Z kolei szczegóły znajdziesz w zakładce Konto lojalnościowe.
  3. Wybierz produkt, na który chcesz przeznaczyć rabat uzyskany za śruty. Po każdych zakupach będziesz widział, ile pozostało do uzyskania rabatu na wybrany produkt.

 

Jeszcze więcej korzyści z członkostwa w klubie

fajfka Akcje tylko dla członków

 Wygodniejsze zakupy

 Przegląd zamówień

Zarejestruj się

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie