skip_main skip_menu skip_search

Darz bór!

Myślistwo i łowiectwo

Aby odnieść sukces podczas polowania, trzeba mieć nie tylko niezawodną strzelbę, ale także dobrej jakości wyposażenie. Podstawą jest wygodna odzież myśliwska, obuwie, nóż myśliwski, lornetka i optyka. Równie ważne są akcesoria dla psa łowieckiego. Każde akcesorium składa się na całość wyposażenia, która przekłada się na efektywność i jakość wykonywanej pracy w łowisku .
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Extreme

4x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –30 °C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie > 20 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 220

Osuszacze i ogrzewacze

Ogrzewacze stóp Thermopad

Ogrzewacze stóp Thermopad to uniwersalny dodatek znajdujący zastosowanie w różnych sytuacjach. Działają na bardzo prostej zasadzie egzotermicznej do 8 godzin.

W magazynie 5 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 17

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Reflective

2x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –25 °C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie > 20 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 202

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Expedition

6x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –35°C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie 2 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 220

Wabiki dźwiękowe

Wabik na bażanty PC01 Gunbroker

Jest to idealny pomocnik przy polowaniu na bażanty. Korpus wabika wykonany jest z twardego drewna. Wabik wydaje naturalny dźwięk samca bażanta.

Dostępny w magazynie centralnym, w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 73

Wabiki dźwiękowe

Przynęta Primos Still Mouse Squeeze Fox

Jest to przynęta wiernie imitująca piski i skrzeczenie zranionej myszy lub innego gryzonia. Taka przynęta przyciągnie do Ciebie drapieżniki wszelkiego rodzaju.

Dostępny w magazynie centralnym, w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 73

Pasy do broni

Pas do broni Forsport PBN3 brązowy

Wygodny pas do broni polskiego producenta Forsport wykonany z neoprenu. Konstrukcję tworzy materiał w odcieniach zielonego koloru.

Dostępny w magazynie centralnym, w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 140

Wabiki dźwiękowe

Wabik na bażanty Primos Pheasant Call

Wabik Primos Pheasant Call charakteryzuje się klasyczną konstrukcją z twardego drewna i wytwarza wierny dźwięk pozwalający zlokalizować i wywabić ukrytego bażanta z jego pozycji. Za sprawą zintegrowanego smycza, wabik można zawiesić np. na szyi.

Dostępny w magazynie centralnym, w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 121

Wabiki dźwiękowe

Wabik na lisy Gunbroker FC02

Jest to idealny pomocnik podczas polowań na lisa. Wydaje dźwięk, który jest wierną kopią pisku rannego zająca. To przyciąga wszelkie drapieżniki znajdujące się w okolicy.

W magazynie 2 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 50

Myślistwo i łowiectwo

Myślistwo i łowiectwo mają długą historię i bogatą tradycję. My w Balistas dobrze wiemy, że myślistwo to nie tylko polowanie, ale głównie całoroczna opieka nad zwierzętami i ochrona lasu. Dlatego artykuły myśliwskie wybieramy z myślą o tym, aby jak najbardziej ułatwić i usprawnić czynności związane z utrzymaniem łowiska.

Akcesoria myśliwskie

Oferujemy dobrej jakości odzież myśliwską oraz obuwie, którym nie straszna żadna pogoda. Niewątpliwą dumą każdego myśliwego jest jego broń, która wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do czyszczenia oraz konserwacji metalowych i drewnianych elementów broni. W wyposażeniu myśliwego nie może zabraknąć ani noża myśliwskiego z piłką, ani dobrej jakości latarki.   

Optyka

Odpowiednia optyka, w tym lornetki, pozwala skutecznie wypatrzyć i obserwować zwierzynę z bezpiecznej odległości. Polowanie często odbywa się nad ranem lub wczesną nocą, dlatego odpowiednim rozwiązaniem będzie optyka z dużym obiektywem, która zapewni jasny i wyraźny obraz. Jeśli chodzi o przywołanie zwierzyny na bliższą odległość, świetnie spisze się klasyczny wabik. 

Termowizja i noktowizja

Nowoczesne technologie niepowstrzymanie wkraczają również w środowisko myśliwskie. Nic w tym dziwnego, jeśli spojrzeć na korzyści, jakie dają termowizyjne i noktowizyjne urządzenia obserwacyjne. Szczególnie dużą przewagę dają na terenie lasu oraz terenach podleśnych i śródleśnych.

Fotopułapki

Fotopułapka jest bezcennym urządzeniem do dyskretnej obserwacji przyrody. Z drugiej strony sprawdzi się w roli bacznego strażnika posesji. Każdy intruz zostanie zarejestrowany, co więcej, wybrane modele umożliwiają również podgląd na żywo, co pozwala zawsze mieć oko na obserwowany obszar.

Akcesoria kynologiczne

Pies łowiecki towarzyszy nam wiernie przez całe życie. Oprócz czułości i cierpliwości potrzebuje dobrej jakości karmi i solidne akcesoria wspomagające jego emocjonalny i fizyczny rozwój. Podczas polowania sprawdzi się wsparcie w formie GPS obroży, która umożliwia śledzenie psa i jednocześnie wydawanie mu komend.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie