skip_main skip_menu skip_search

Darz bór!

Myślistwo i łowiectwo

Aby odnieść sukces podczas polowania, trzeba mieć nie tylko niezawodną strzelbę, ale także dobrej jakości wyposażenie. Podstawą jest wygodna odzież myśliwska, obuwie, nóż myśliwski, lornetka i optyka. Równie ważne są akcesoria dla psa łowieckiego. Każde akcesorium składa się na całość wyposażenia, która przekłada się na efektywność i jakość wykonywanej pracy w łowisku .
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Jest to idealny pomocnik przy polowaniu na bażanty. Korpus wabika wykonany jest z twardego drewna. Wabik wydaje naturalny dźwięk samca bażanta.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 73

Są to przystępne cenowo skarpety do wędrówek czy trekkingu. W 60% składają się one z wełny Merino. Są bardzo elastyczne, mocne i szybko odprowadzają wilgoć.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 34

Wytrzymały pas do broni polskiego producenta Cezar wykonany z naturalnego włókna.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 89

Jest to popularna zabawka dla psów. Łączy w sobie klasyczną piłkę tenisową i piszczące zabawki. Świetnie nadaje się do zabawy lub aportowania.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 10

Wysokiej jakości skórzana torba myśliwska z regulowanym paskiem, zewnętrzną kieszenią z zamknięciem na klamrę i pętlami na 6 naboi.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 410

Skórzana torba o dużej pojemności, z regulowanym paskiem i 3 zewnętrznymi kieszeniami z zapięciem na klamrę. Ten model jest w kolorze zielonym.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 509

Myślistwo i łowiectwo

Myślistwo i łowiectwo mają długą historię i bogatą tradycję. My w Balistas dobrze wiemy, że myślistwo to nie tylko polowanie, ale głównie całoroczna opieka nad zwierzętami i ochrona lasu. Dlatego artykuły myśliwskie wybieramy z myślą o tym, aby jak najbardziej ułatwić i usprawnić czynności związane z utrzymaniem łowiska.

Akcesoria myśliwskie

Oferujemy dobrej jakości odzież myśliwską oraz obuwie, którym nie straszna żadna pogoda. Niewątpliwą dumą każdego myśliwego jest jego broń, która wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do czyszczenia oraz konserwacji metalowych i drewnianych elementów broni. W wyposażeniu myśliwego nie może zabraknąć ani noża myśliwskiego z piłką, ani dobrej jakości latarki.   

Optyka

Odpowiednia optyka, w tym lornetki, pozwala skutecznie wypatrzyć i obserwować zwierzynę z bezpiecznej odległości. Polowanie często odbywa się nad ranem lub wczesną nocą, dlatego odpowiednim rozwiązaniem będzie optyka z dużym obiektywem, która zapewni jasny i wyraźny obraz. Jeśli chodzi o przywołanie zwierzyny na bliższą odległość, świetnie spisze się klasyczny wabik. 

Termowizja i noktowizja

Nowoczesne technologie niepowstrzymanie wkraczają również w środowisko myśliwskie. Nic w tym dziwnego, jeśli spojrzeć na korzyści, jakie dają termowizyjne i noktowizyjne urządzenia obserwacyjne. Szczególnie dużą przewagę dają na terenie lasu oraz terenach podleśnych i śródleśnych.

Fotopułapki

Fotopułapka jest bezcennym urządzeniem do dyskretnej obserwacji przyrody. Z drugiej strony sprawdzi się w roli bacznego strażnika posesji. Każdy intruz zostanie zarejestrowany, co więcej, wybrane modele umożliwiają również podgląd na żywo, co pozwala zawsze mieć oko na obserwowany obszar.

Akcesoria kynologiczne

Pies łowiecki towarzyszy nam wiernie przez całe życie. Oprócz czułości i cierpliwości potrzebuje dobrej jakości karmi i solidne akcesoria wspomagające jego emocjonalny i fizyczny rozwój. Podczas polowania sprawdzi się wsparcie w formie GPS obroży, która umożliwia śledzenie psa i jednocześnie wydawanie mu komend.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie