skip_main skip_menu skip_search

Darz bór!

Myślistwo i łowiectwo

Aby odnieść sukces podczas polowania, trzeba mieć nie tylko niezawodną strzelbę, ale także dobrej jakości wyposażenie. Podstawą jest wygodna odzież myśliwska, obuwie, nóż myśliwski, lornetka i optyka. Równie ważne są akcesoria dla psa łowieckiego. Każde akcesorium składa się na całość wyposażenia, która przekłada się na efektywność i jakość wykonywanej pracy w łowisku .
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Expedition

5x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –35°C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie 1 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 220

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Extreme

4x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –30 °C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie 18 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 220

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Reflective

2x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –25 °C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie > 20 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 202

Osuszacze i ogrzewacze

Ocieplacz na palce Thermopad

Nowość

Ocieplacz na palce Thermopad to uniwersalne narzędzie, które można wykorzystać w kilku zastosowaniach. Szczególnie sprawdza się w ekstremalnych warunkach i długotrwałych pobytach na zewnątrz – budownictwo, myślistwo, ale także produkcje filmowe. Doceniają go również sportowcy.

W magazynie 5 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 17

Osuszacze i ogrzewacze

Wkładki do butów Thermopad

Nowość

Ocieplacz Thermopad to uniwersalne narzędzie, które można wykorzystać w kilku zastosowaniach. Szczególnie sprawdza się w ekstremalnych warunkach i długotrwałych pobytach na zewnątrz – budownictwo, myślistwo, ale także produkcje filmowe. Doceniają go również sportowcy.

W magazynie > 20 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 19

Wabiki dźwiękowe

Wabik na bażanty PC01 Gunbroker

Jest to idealny pomocnik przy polowaniu na bażanty. Korpus wabika wykonany jest z twardego drewna. Wabik wydaje naturalny dźwięk samca bażanta.

W magazynie 1 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 73

Wabiki dźwiękowe

Wabik na jelenie Piłka Buttolo

Jest to idealny pomocnik podczas polowań na jelenie. Potrafi wiernie naśladować gwizdanie łani w rui. Nadaje się szczególnie do polowań z ziemi.

W magazynie 6 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 126

Pasy do broni

Pas do broni Forsport PBN3 brązowy

Wygodny pas do broni polskiego producenta Forsport wykonany z neoprenu. Konstrukcję tworzy materiał w odcieniach zielonego koloru.

Dostępny w magazynie centralnym, w środa 8. 2. u Ciebie

zł 140

Wabiki dźwiękowe

Nordik Predator Crying Bird Fox Lureure

Jest to idealny pomocnik podczas polowań na lisa. Potrafi wiernie naśladować odgłosy ptaka w niebezpieczeństwie. To przyciągnie nie tylko lisa, ale i każdego drapieżnika.

W magazynie 1 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 110

Wabiki dźwiękowe

Wabik na jelenie Gunbroker DEC02

Jest to idealny pomocnik podczas polowań na jelenie. Jest to dwuczęściowy wabik teleskopowy, dzięki któremu można uzyskać dźwięk o niezwykłej głębi i rezonansie.

W magazynie 4 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 220

Wabiki dźwiękowe

Wabik na jelenie Primos Lil' Shawty

Primos Lil' Shawty to bardzo kompaktowy wabik na jelenie, do którego użycia nie potrzeba nawet rąk. Można ustawić do 5 różnych dźwięków.

Dostępny w magazynie centralnym, w środa 8. 2. u Ciebie

zł 82

Wabiki dźwiękowe

Wabik na kaczki Primos Easy Mallard

Nazwa tej przynęty mówi wszystko, co trzeba wiedzieć. Wystarczy lekko w nią dmuchnąć, a natychmiast uzyskamy prawdziwy dźwięk dzikiej kaczki.

W magazynie 2 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 95

Wabiki dźwiękowe

Primos Still Mouse Squeaker

Jest to wabik mający imitować piski i pisk zranionej myszy lub innego gryzonia. Przynęta będzie wtedy przyciągać do Ciebie drapieżniki wszelkiego rodzaju, nie tylko lisy.

W magazynie 1 szt., w poniedziałek 6. 2. u Ciebie

zł 101

Myślistwo i łowiectwo

Myślistwo i łowiectwo mają długą historię i bogatą tradycję. My w Balistas dobrze wiemy, że myślistwo to nie tylko polowanie, ale głównie całoroczna opieka nad zwierzętami i ochrona lasu. Dlatego artykuły myśliwskie wybieramy z myślą o tym, aby jak najbardziej ułatwić i usprawnić czynności związane z utrzymaniem łowiska.

Akcesoria myśliwskie

Oferujemy dobrej jakości odzież myśliwską oraz obuwie, którym nie straszna żadna pogoda. Niewątpliwą dumą każdego myśliwego jest jego broń, która wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do czyszczenia oraz konserwacji metalowych i drewnianych elementów broni. W wyposażeniu myśliwego nie może zabraknąć ani noża myśliwskiego z piłką, ani dobrej jakości latarki.   

Optyka

Odpowiednia optyka, w tym lornetki, pozwala skutecznie wypatrzyć i obserwować zwierzynę z bezpiecznej odległości. Polowanie często odbywa się nad ranem lub wczesną nocą, dlatego odpowiednim rozwiązaniem będzie optyka z dużym obiektywem, która zapewni jasny i wyraźny obraz. Jeśli chodzi o przywołanie zwierzyny na bliższą odległość, świetnie spisze się klasyczny wabik. 

Termowizja i noktowizja

Nowoczesne technologie niepowstrzymanie wkraczają również w środowisko myśliwskie. Nic w tym dziwnego, jeśli spojrzeć na korzyści, jakie dają termowizyjne i noktowizyjne urządzenia obserwacyjne. Szczególnie dużą przewagę dają na terenie lasu oraz terenach podleśnych i śródleśnych.

Fotopułapki

Fotopułapka jest bezcennym urządzeniem do dyskretnej obserwacji przyrody. Z drugiej strony sprawdzi się w roli bacznego strażnika posesji. Każdy intruz zostanie zarejestrowany, co więcej, wybrane modele umożliwiają również podgląd na żywo, co pozwala zawsze mieć oko na obserwowany obszar.

Akcesoria kynologiczne

Pies łowiecki towarzyszy nam wiernie przez całe życie. Oprócz czułości i cierpliwości potrzebuje dobrej jakości karmi i solidne akcesoria wspomagające jego emocjonalny i fizyczny rozwój. Podczas polowania sprawdzi się wsparcie w formie GPS obroży, która umożliwia śledzenie psa i jednocześnie wydawanie mu komend.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie