skip_main skip_menu skip_search

Proce

Proce

Pomagamy z wyborem

Proce łączą w sobie zabawę z adrenaliną. A to właśnie pociąga. Dlatego wszyscy producenci prześcigają się w tym, kto wymyśli coś bardziej nowatorskiego. W efekcie mamy dostęp do przeróżnych modeli – od profesjonalnych przez łowieckie po rekreacyjne. Strzelanie może być wygodniejsze i celniejsze dzięki podpórce. Zaś proca z podwójną gumą potrafi wystrzelić kulkę z prędkością aż 100 km/h.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Proce

Wildee Wolf Wood

11x

Wildee Wolf to podstawowa proca. Ten model jest odpowiedni również dla początkujących i pasjonatów.

W magazynie > 50 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 24

Proce

Wildee Wolf Camo

13x

Wildee Wolf to podstawowa proca. Komfort podczas strzelania zapewniono zastosowaniem polimerowych okładzin.

W magazynie > 100 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 24

Proce

Black Panther z oparciem

1x

Proca Black Panther jest prosta proca z ramą stalową, która jest bardzo trwała. Zaletą jest ergonomicznie kształtowany uchwyt z tworzywa sztucznego ze składanym oparciem stabilizującym procę w dłoni.

Dostępny w magazynie centralnym, 7. - 8. 12. u Ciebie

zł 43

Proce

NXG PPS-210

2x

Wysokiej jakości proca z celownikiem laserowym niemieckiej firmy Umarex. Regulowane poziomo ramiona oraz podpórkę na przedramię można posuwać do przodu lub do tyłu względem rękojeści, przez co strzelanie staje się bardziej komfortowe.

W magazynie 7 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 182

Proce

Proca pukawka Pocket Shot Black

3x

Wildee Pocket Shot to prosta w konstrukcji, skuteczna kieszonkowa proca. Obsługa jest bardzo prosta, wystarczy włożyć kulkę do miseczki, napiąć gumę – trzymając miseczkę i puścić.

W magazynie > 100 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 54

Proce

ALPHA 2 podwójna guma

Proca Alpha 2 wyposażona jest w podwójną gumę i stałe oparcie przedramia. Model Alpha 2 jest jedyną procą z podwójną gumą dla zwiększenia mocy. Dzięki oparciu przedramienia celowanie jest lepsze.

W magazynie > 50 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 102

Proce

Barnett Cobra

Cobra to profesjonalna proca z mnóstwem nowych rozwiązań. Ta proca jest idealna zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych strzelców. Zaletą jest również muszka, która znajduje się na przedniej części stabilizatora.

W magazynie > 20 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 170

Proce

Barnett Pro Diablo 2

Proca wykorzystuje system „Soft Touch“. Jest to nowość, która zapewnia miękkość i komfort w ręce. Częścią są trzy stabilizatory i specjalny celownik optyczny, który znacznie ułatwia strzelanie.

W magazynie > 20 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 195

Proce

Podpórka Wildee Pocket Shot

1x

Podpórka do procy Wildee Pocket Shot. Sam chwyt posiada ergonomiczny profil zapewniający wysoki komfort użytkowania. Na spodzie rękojeści znajduje się szyna standardu weaver.

W magazynie 17 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 65

Proce

Barnett Diablo

Ten model jest wyposażony w oparcie stabilizacyjne, która umożliwia jeszcze lepsze celowanie w cel i jednocześnie jest składana, dzięki czemu proca zmieści się w kieszeni. Ta proca ma perfekcyjnie ergonomiczny uchwyt.

W magazynie > 50 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 172

Proce

NXG PPS-200

Solidnie wykonana proca niemieckiej firmy Umarex ze wskażnikiem laserowym i pojemnikiem na 8 kulek. Pewny chwyt zapewnia antypoślizgowa tekstura.

W magazynie 14 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 180

Proce

Mirage z oparciem

−15%

Proca Mirage wyróżnia się głównie swoją masywną konstrukcją, która jest bardzo wytrzymała. Zaletą jest również stałe oparcie na przedramię, dzięki któremu możemy osiągnąć bardziej celne strzelanie.

W magazynie 17 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 100 zł 85

Proce

Proca pukawka Wildee Pocket Shot Red

Wildee Pocket Shot to prosta w konstrukcji, skuteczna kieszonkowa proca pukawka. Obsługa jest bardzo prosta, wystarczy włożyć kulkę do miseczki, napiąć gumę – trzymając miseczkę i puścić.

W magazynie > 20 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 54

Proce

Wildee Dragon

14x

Wildee Dragon to mała, ergonomicznie ukształtowana proca, która perfekcyjnie leży w dłoni w każdych warunkach.

Tymczasowo niedostępny

zł 36

Szczegóły

Proce

Barnett Strike 9

Proca Barnett Strike 9 może być używana do strzelania tarczowego, ale również głównie do destrukcyjnego strzelania na puszki i butelki. Proca Strike 9 ma perfekcyjnie ergonomiczny uchwyt, który dokładnie leży w dłoni.

Tymczasowo niedostępny

zł 54

Szczegóły

Proce

Barnett Black Widow

Proce dziś nie służą już tylko jako zabawki, wręcz przeciwnie mogą być one bardzo dokładne i jakościowe w bardzo konkurencyjnej cenie. Proca Barnett Black Widow może być używana do strzelania tarczowego, ale również głównie do destrukcyjnego strzelania na

Tymczasowo niedostępny

zł 93

Szczegóły

Proce

David bez oparcia

Model David jest szczególnie odpowiedni w samym początku. Za daną cenę z tą procą na pewno przeżyjesz mnóstwo zabawy. Zaletą jest skórzany koszyk.

Tymczasowo niedostępny

zł 28

Szczegóły

Proce

Target

Jakościowa proca wyposażona w oparcie stabilizacyjne dla łatwiejszego celowania. Zaletą jest również to, że oparcie jest składane i dzięki temu proca mieści się w każdej kieszeni.

Długoterminowo niedostępny

zł 39

Szczegóły

Proce

Vortex-Pro

Jedna z najnowocześni­ejszych proc firmy Mankung to typ Vortex Pro. Ta proca ma doskonale kształtowaną rękojeść wykonaną z wytrzymałego polimeru, która od razu leży w dłoni.

Długoterminowo niedostępny

zł 74

Szczegóły

Proce - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Solidna proca dla każdego

Patyk w kształcie litery Y, guma, skóra, sznurek. Tak właśnie wielu z nas bawiło się w dzieciństwie, rywalizując, kto strzeli dalej. Ogólnie ma to swój urok, chociaż jeżeli będziemy chcieli postrzelać celniej, niewątpliwie większe osiągi zapewni nam bardziej przemyślana konstrukcja. Duże zróżnicowanie pozwala znaleźć zarówno profesjonalne modele, jak i rekreacyjną proce do sporadycznego strzelania.

Czym strzela proca

Najpowszechniej w procach są używane plastikowe lub stalowe kulki. Jeśli skończą nam się zapasy, możemy sięgnąć po kamyk lub kasztan. W zasadzie można użyć czegokolwiek, tylko trzeba uważać na ostre krawędzie.

Szeroka gama proc od renomowanych producentów

Włoski producent Megaline słynie z wysokiej jakości proc w przystępnych cenach. Wśród jego proc znajdziemy w głównej mierze rekreacyjne modele, z których świetnie można postrzelać do puszek czy tarczy. Z kolei Wildee wytwarza podstawowe modele, które ucieszą nie tylko uczniów. Jeśli chcemy podejść do tematu poważnie, warto zwrócić uwagę na szeroką gamę profesjonalnych modeli amerykańskiego producenta Barnett.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie