skip_main skip_menu skip_search

Proce

Proce

Pomagamy z wyborem

Proce łączą w sobie zabawę z adrenaliną. A to właśnie pociąga. Dlatego wszyscy producenci prześcigają się w tym, kto wymyśli coś bardziej nowatorskiego. W efekcie mamy dostęp do przeróżnych modeli – od profesjonalnych przez łowieckie po rekreacyjne. Strzelanie może być wygodniejsze i celniejsze dzięki podpórce. Zaś proca z podwójną gumą potrafi wystrzelić kulkę z prędkością aż 100 km/h.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Wildee Dragon to mała, ergonomicznie ukształtowana proca, która perfekcyjnie leży w dłoni w każdych warunkach.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 36

Wildee Wolf to podstawowa proca. Ten model jest odpowiedni również dla początkujących i pasjonatów.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 24

Wildee Wolf to podstawowa proca. Komfort podczas strzelania zapewniono zastosowaniem polimerowych okładzin.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 24

Proca Black Panther jest prosta proca z ramą stalową, która jest bardzo trwała. Zaletą jest ergonomicznie kształtowany uchwyt z tworzywa sztucznego ze składanym oparciem stabilizującym procę w dłoni.

W magazynie 3 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 43

Proca Alpha 2 wyposażona jest w podwójną gumę i stałe oparcie przedramia. Model Alpha 2 jest jedyną procą z podwójną gumą dla zwiększenia mocy. Dzięki oparciu przedramienia celowanie jest lepsze.

W magazynie 15 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 102

Wysokiej jakości proca z celownikiem laserowym niemieckiej firmy Umarex. Regulowane poziomo ramiona oraz podpórkę na przedramię można posuwać do przodu lub do tyłu względem rękojeści, przez co strzelanie staje się bardziej komfortowe.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 152

Cobra to profesjonalna proca z mnóstwem nowych rozwiązań. Ta proca jest idealna zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych strzelców. Zaletą jest również muszka, która znajduje się na przedniej części stabilizatora.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 170

Ten model jest wyposażony w oparcie stabilizacyjne, która umożliwia jeszcze lepsze celowanie w cel i jednocześnie jest składana, dzięki czemu proca zmieści się w kieszeni. Ta proca ma perfekcyjnie ergonomiczny uchwyt.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 172

Wildee Pocket Shot to prosta w konstrukcji, skuteczna kieszonkowa proca. Obsługa jest bardzo prosta, wystarczy włożyć kulkę do miseczki, napiąć gumę – trzymając miseczkę i puścić.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 54

Proce dziś nie służą już tylko jako zabawki, wręcz przeciwnie mogą być one bardzo dokładne i jakościowe w bardzo konkurencyjnej cenie. Proca Barnett Black Widow może być używana do strzelania tarczowego, ale również głównie do destrukcyjnego strzelania na

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 93

Proca wykorzystuje system „Soft Touch“. Jest to nowość, która zapewnia miękkość i komfort w ręce. Częścią są trzy stabilizatory i specjalny celownik optyczny, który znacznie ułatwia strzelanie.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 195

Solidnie wykonana proca niemieckiej firmy Umarex ze wskażnikiem laserowym i pojemnikiem na 8 kulek. Pewny chwyt zapewnia antypoślizgowa tekstura.

W magazynie 7 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 180

Proca Mirage wyróżnia się głównie swoją masywną konstrukcją, która jest bardzo wytrzymała. Zaletą jest również stałe oparcie na przedramię, dzięki któremu możemy osiągnąć bardziej celne strzelanie.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 100

Podpórka do procy Wildee Pocket Shot. Sam chwyt posiada ergonomiczny profil zapewniający wysoki komfort użytkowania. Na spodzie rękojeści znajduje się szyna standardu weaver.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 65

Wildee Pocket Shot to prosta w konstrukcji, skuteczna kieszonkowa proca pukawka. Obsługa jest bardzo prosta, wystarczy włożyć kulkę do miseczki, napiąć gumę – trzymając miseczkę i puścić.

W magazynie > 50 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 54

Model David jest szczególnie odpowiedni w samym początku. Za daną cenę z tą procą na pewno przeżyjesz mnóstwo zabawy. Zaletą jest skórzany koszyk.

Tymczasowo niedostępny

zł 28

Szczegóły

Proca Barnett Strike 9 może być używana do strzelania tarczowego, ale również głównie do destrukcyjnego strzelania na puszki i butelki. Proca Strike 9 ma perfekcyjnie ergonomiczny uchwyt, który dokładnie leży w dłoni.

Tymczasowo niedostępny

zł 54

Szczegóły

Jakościowa proca wyposażona w oparcie stabilizacyjne dla łatwiejszego celowania. Zaletą jest również to, że oparcie jest składane i dzięki temu proca mieści się w każdej kieszeni.

Tymczasowo niedostępny

zł 37

Szczegóły

Jedna z najnowocześni­ejszych proc firmy Mankung to typ Vortex Pro. Ta proca ma doskonale kształtowaną rękojeść wykonaną z wytrzymałego polimeru, która od razu leży w dłoni.

Tymczasowo niedostępny

zł 74

Szczegóły

Proce - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Solidna proca dla każdego

Patyk w kształcie litery Y, guma, skóra, sznurek. Tak właśnie wielu z nas bawiło się w dzieciństwie, rywalizując, kto strzeli dalej. Ogólnie ma to swój urok, chociaż jeżeli będziemy chcieli postrzelać celniej, niewątpliwie większe osiągi zapewni nam bardziej przemyślana konstrukcja. Duże zróżnicowanie pozwala znaleźć zarówno profesjonalne modele, jak i rekreacyjną proce do sporadycznego strzelania.

Czym strzela proca

Najpowszechniej w procach są używane plastikowe lub stalowe kulki. Jeśli skończą nam się zapasy, możemy sięgnąć po kamyk lub kasztan. W zasadzie można użyć czegokolwiek, tylko trzeba uważać na ostre krawędzie.

Szeroka gama proc od renomowanych producentów

Włoski producent Megaline słynie z wysokiej jakości proc w przystępnych cenach. Wśród jego proc znajdziemy w głównej mierze rekreacyjne modele, z których świetnie można postrzelać do puszek czy tarczy. Z kolei Wildee wytwarza podstawowe modele, które ucieszą nie tylko uczniów. Jeśli chcemy podejść do tematu poważnie, warto zwrócić uwagę na szeroką gamę profesjonalnych modeli amerykańskiego producenta Barnett.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie