skip_main skip_menu skip_search

Zadbaj o bezpieczeństwo dłoni

Rękawice taktyczne

Rękawice taktyczne są nieodzownym elementem każdego żołnierza, pracowników służb mundurowych, graczy airsoftu, a nawet mechaników czy serwisantów. Konstrukcja rękawic jest opracowana z myślą o maksymalnej ochronie rąk przy wykonywaniu zadań taktycznych. Zapewniają mocny chwyt i wysoką przyczepność przy jednoczesnym zachowaniu swobody ruchów i wysokiej przewiewności. Taktyczne rękawice mogą pełnić również funkcję klasycznych rękawic.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Rękawice taktyczne i robocze

Rękawice taktyczne w przeciwieństwie do standardowo roboczych rękawic lepiej leżą na dłoniach, co pozwala zachować maksymalną moc chwytu. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia maksymalną przyczepność. 

Obowiązkowy element wyposażenia graczy airsoftu

Rękawice taktyczne niewątpliwie stanowią podstawowy element wyposażenia graczy airsoftu. Elastyczny i zarazem wytrzymały materiał chroni dłonie podczas poruszania się w zapuszczonym terenie, ponadto nie krępuje ruchy palców i zapewnia większą czułość. To docenimy zwłaszcza przy obsłudze broni i pracy na spuście.

W naszej ofercie znajdziesz skórzane rękawice taktyczne marki Perfecta Sands przynależącej do koncernu Umarex. Te są zaopatrzone w komory wypełnione piaskiem kwarcowym, który wzmacnia i usztywnia zaciśniętą dłoń, przez co uderzenia podczas walki nie są tak odczuwalne i zadany cios jest mocniejszy.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie