skip_main skip_menu skip_search

Zadbaj o bezpieczeństwo dłoni

Rękawice taktyczne

Pomagamy z wyborem

Rękawice taktyczne są nieodzownym elementem każdego żołnierza, pracowników służb mundurowych, graczy airsoftu, a nawet mechaników czy serwisantów. Konstrukcja rękawic jest opracowana z myślą o maksymalnej ochronie rąk przy wykonywaniu zadań taktycznych. Zapewniają mocny chwyt i wysoką przyczepność przy jednoczesnym zachowaniu swobody ruchów i wysokiej przewiewności. Taktyczne rękawice mogą pełnić również funkcję klasycznych rękawic.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Rękawice taktyczne

Rękawice Remington Activ Timber

Rękawice Remington Activ Timber nadają się do użytku w mroźnym sezonie zimowym w temperaturach do –30 °C. Ich konstrukcja jest wykonana z miękkiego i oddychającego 100% poliestru i podrukowana cyfrowym kamuflażem.

W magazynie 14 szt., w poniedziałek 11. 12. u Ciebie

zł 102

Rękawice taktyczne

Remington Activ Rękawice do figur

Rękawice Remington Activ Figure nadają się do użytku w mroźnym sezonie zimowym w temperaturach do –30 °C. Ich konstrukcja jest wykonana z miękkiego i oddychającego 100% poliestru i podrukowana cyfrowym kamuflażem.

W magazynie 16 szt., w poniedziałek 11. 12. u Ciebie

zł 102

Rękawice taktyczne

Rękawice Mechanix M-Pact Coyote M

Te taktyczne rękawice zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach członków sił zbrojnych, niemniej jednak nadają się również do wszelkich innych ciężkich prac i napraw.

W magazynie 1 szt., w poniedziałek 11. 12. u Ciebie

zł 189

Rękawice taktyczne

Rękawice Mechanix Original Coyote

Rękawice taktyczne z wytrzymałą warstwą na wnętrzu dłoni ze skóry syntetycznej i oddychającą warstwą zewnętrzną TekDry.

Dostępny w magazynie centralnym, w wtorek 12. 12. u Ciebie

zł 135

Rękawice taktyczne

Rękawice Remington Hunter Figure

Rękawice Remington Hunter Figure nadają się do użytku w okresie przejściowym (wiosna/jesień). Ich konstrukcja wykonana jest z miękkiego i oddychającego polaru.

W magazynie 19 szt., w poniedziałek 11. 12. u Ciebie

zł 97

Rękawice taktyczne

Rękawice Remington Pro Shooter II Figure

Lekkie rękawice strzeleckie Remington Pro Shooter II Figure z kamuflażem leśnym wykonane są z połączenia skóry ekologicznej (wewnętrzna część dłoni) i poliestru (tył).

W magazynie > 20 szt., w poniedziałek 11. 12. u Ciebie

zł 61

Rękawice taktyczne i robocze

Rękawice taktyczne w przeciwieństwie do standardowo roboczych rękawic lepiej leżą na dłoniach, co pozwala zachować maksymalną moc chwytu. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia maksymalną przyczepność. 

Obowiązkowy element wyposażenia graczy airsoftu

Rękawice taktyczne niewątpliwie stanowią podstawowy element wyposażenia graczy airsoftu. Elastyczny i zarazem wytrzymały materiał chroni dłonie podczas poruszania się w zapuszczonym terenie, ponadto nie krępuje ruchy palców i zapewnia większą czułość. To docenimy zwłaszcza przy obsłudze broni i pracy na spuście.

W naszej ofercie znajdziesz skórzane rękawice taktyczne marki Perfecta Sands przynależącej do koncernu Umarex. Te są zaopatrzone w komory wypełnione piaskiem kwarcowym, który wzmacnia i usztywnia zaciśniętą dłoń, przez co uderzenia podczas walki nie są tak odczuwalne i zadany cios jest mocniejszy.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie