skip_main skip_menu skip_search

Spokojny sen w podróży i na wyprawie

Karimaty i poduszki dmuchane

Komfortowe warunki umilają nie tylko pobyt w domowym zaciszu, ale również czas spędzony w podróży albo na wyprawie. Na zwiększenie komfortu jest kilka sposobów, chociażby jak zaopatrzenie się w poduszkę lub karimatę samopompującą. Poduszka skutecznie podpiera kark i szyję, zapewniając tym samym prawidłową pozycję kręgosłupa. W rezultacie mniej odczujemy skutki długiej podróży. Zaś zalety karimaty docenimy w czasie wyprawy lub podczas pobytu na kempingu.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Karimaty dmuchane

Karimata dmuchana CRYSTAL 195x58x5cm szara

Karimata dmuchana od Cattary to podstawy element do zapewnienia wysokiej jakości komfortu podczas snu w warunkach polowych. Specjalnie ukształtowana powierzchnia i poduszka zapewniają duży poziom komfortu. Karimata ma 195 cm długości, 58 cm szerokości i 5 cm wysokości.

Dostępny w magazynie centralnym, 7. - 8. 12. u Ciebie

zł 165

Karimaty dmuchane

Karimata Pinguin Wave L Zielona

Karimata z dwiema niezależnymi komorami powietrznymi, co znacznie zmniejsza ryzyko całkowitego opróżeninia w przypadku przebicia. Cały korpus został wykonany z wytrzymałego Nylonu Ripstop.

W magazynie 2 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 295

Karimaty samopompujące

Karimata Pinguin Nomad 50 Double Khaki

Karimata Pinguin Nomad 50 Double wykonana z wygodnego szczotkowanego poliestru z laminacją TPU. Do pewnego stopnia automatycznie zwiększa swoją objętość, a to za sprawą pianki poliuretanowej z funkcją pamięci kształtu o doskonałej izolacji termicznej.

Dostępny w magazynie centralnym, 7. - 8. 12. u Ciebie

zł 517

Karimaty samopompujące

Karimata Pinguin Sherpa 30 NX zielona

Pinguin Sherpa 30 NX to karimata dmuchana stworzona z myślą o kempingu i turystyce. Jej korpus został wykonany z antypoślizgowego szczotkowanego poliestru z laminacją TPU.

W magazynie 2 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 227

Karimaty samopompujące

Karimata Pinguin Sherpa 38 NX Zielona

Pinguin Sherpa 30 NX to karimata dmuchana stworzona z myślą o kempingu i turystyce. Jej korpus został wykonany z antypoślizgowego szczotkowanego poliestru z laminacją TPU.

W magazynie 2 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 272

Karimaty samopompujące

Mata samopompująca Pinguin Nomad 38 NX khaki

Mata samopompująca Pinguin Nomad 38 NX zapewnia maksymalny komfort podczas snu na twardym podłożu oraz skuteczną izolację termiczną. Dzięki dwóm warstwom pianki poliuretanowej i wysokości aż 5,3 cm idealnie amortyzuje nierówności terenowe.

W magazynie 2 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 273

Karimaty samopompujące

Mata samopompująca Pinguin Nomad 75 NX khaki

Mata samopompująca Pinguin Nomad 75 NX zapewnia maksymalny komfort podczas snu na twardym podłożu oraz skuteczną izolację termiczną. Dzięki dwóm warstwom pianki poliuretanowej i wysokości aż 9,3 cm idealnie amortyzuje nierówności terenowe.

W magazynie 1 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 369

Karimaty składane

Materac składany Mil-Tec BW 0,5cm zielony

Mata składana Mil-Tec BW to lekka, bardzo wytrzymała i wygodna mata samochodowa w kolorze zielonym. Idealnie nadaje się do komfortowego odpoczynku po wyprawie.

Dostępny w magazynie centralnym, 8. - 11. 12. u Ciebie

zł 156

Karimaty składane

US Army MFH zielony 1,2cm

Niemiecka firma MFH zaprojektowana z myślą o biwakowaniu i wygodnym odpoczynku po ciężkiej wyprawie. Odpowiednia grubość gwarantuje idealne właściwości izolacyjne.

W magazynie 2 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 244

Karimaty i poduszki - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Karimaty do jogi i namiotu

W dzisiejszych czasach oferta nie ogranicza się już tylko do klasycznych piankowych karimat, lecz poszerzyła się o karimaty dmuchane i samopompujące. Mało tego, karimaty występują w wersji dwuosobowej, przez co nocowanie pod namiotem w niczym już nie ustępuje wygodą domowemu łoża. Karimaty również doskonale sprawdzą się podczas uprawiania różnych sportów i aktywności.

Karimaty samopompujące - wystarczy odkręcić zawór i położyć się

Zdrowy sen już dawno nie ogranicza się tylko do wysokiego materaca w naszej sypialni. W obecnych czasach wyśpimy się wygodnie nawet na trawie, glebie czy żwiru. Wystarczy mieć adekwatnie grubą karimatę samopompującą. Po rozpakowaniu takiej karimaty wystarczy tylko odkręcić zawór, w efekcie czego umieszczona wewnątrz gąbka szybko nabierze objętości. Konstrukcja karimaty samopompującej skutecznie izoluje od podłoża i chroni przed wilgocią i chłodem bijącym z podłoża. Na specjalną uwagę zasługuje karimata Zulu Ceza Double, której można używać jako łóżka dwuosobowego.

Wygodny sen na dmuchanej karimacie

Chcesz się wyspać równie dobrze w domu, jak i na łonie natury? Karimata nie dość, że jest dzięki kompaktowym wymiarom wygodna w przenoszeniu, to jeszcze zapewnia królewski komfort w czasie snu w utrudnionych warunkach. Nawet nie zauważysz, że śpisz pod gołym niebem.

Karimaty do ćwiczeń i biwakowania

Już nasi dziadkowie korzystali z walorów karimat turystycznych na najróżniejszych wyprawach. Zresztą ich popularność z biegiem czasu wcale nie zmalała, wręcz przeciwnie. Również w dzisiejszych czasach cieszą się wielkim uznaniem wśród turystów i podróżników. Co więcej, znaleźli zastosowanie na treningach sportowych i zajęciach jogi, gdzie zapewniają miękkie podparcie dla naszego ciała podczas wykonywania ćwiczeń.

Komfort na kempingu i w podróży

Samopompująca poduszka pozwala zrelaksować się w czasie podróży. Po wypuszczeniu powietrza zajmuje bardzo mało miejsca i zmieści się w każdym plecaku. Można ją zabrać ze sobą do samochodu, pociągu, samolotu czy na wyprawę w głąb dzikiej przyrody. Jej właściwości są nieocenione, jeśli nasz śpiwór nie posiada zagłówka.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie