skip_main skip_menu skip_search

Spokojny sen w podróży i na wyprawie

Karimaty i poduszki dmuchane

Komfortowe warunki umilają nie tylko pobyt w domowym zaciszu, ale również czas spędzony w podróży albo na wyprawie. Na zwiększenie komfortu jest kilka sposobów, chociażby jak zaopatrzenie się w poduszkę lub karimatę samopompującą. Poduszka skutecznie podpiera kark i szyję, zapewniając tym samym prawidłową pozycję kręgosłupa. W rezultacie mniej odczujemy skutki długiej podróży. Zaś zalety karimaty docenimy w czasie wyprawy lub podczas pobytu na kempingu.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Karimaty dmuchane

Karimata dmuchana CRYSTAL 195x58x5cm szara

Karimata dmuchana od Cattary to podstawy element do zapewnienia wysokiej jakości komfortu podczas snu w warunkach polowych. Specjalnie ukształtowana powierzchnia i poduszka zapewniają duży poziom komfortu. Karimata ma 195 cm długości, 58 cm szerokości i 5 cm wysokości.

W magazynie 3 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 183

Karimaty składane

Materac składany Mil-Tec BW 0,5cm zielony

Mata składana Mil-Tec BW to lekka, bardzo wytrzymała i wygodna mata samochodowa w kolorze zielonym. Idealnie nadaje się do komfortowego odpoczynku po wyprawie.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 3. 4. u Ciebie

zł 143

Karimaty składane

US Army MFH zielony 1,2cm

Niemiecka firma MFH zaprojektowana z myślą o biwakowaniu i wygodnym odpoczynku po ciężkiej wyprawie. Odpowiednia grubość gwarantuje idealne właściwości izolacyjne.

W magazynie 3 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 244

Karimaty i poduszki - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Karimaty do jogi i namiotu

W dzisiejszych czasach oferta nie ogranicza się już tylko do klasycznych piankowych karimat, lecz poszerzyła się o karimaty dmuchane i samopompujące. Mało tego, karimaty występują w wersji dwuosobowej, przez co nocowanie pod namiotem w niczym już nie ustępuje wygodą domowemu łoża. Karimaty również doskonale sprawdzą się podczas uprawiania różnych sportów i aktywności.

Karimaty samopompujące - wystarczy odkręcić zawór i położyć się

Zdrowy sen już dawno nie ogranicza się tylko do wysokiego materaca w naszej sypialni. W obecnych czasach wyśpimy się wygodnie nawet na trawie, glebie czy żwiru. Wystarczy mieć adekwatnie grubą karimatę samopompującą. Po rozpakowaniu takiej karimaty wystarczy tylko odkręcić zawór, w efekcie czego umieszczona wewnątrz gąbka szybko nabierze objętości. Konstrukcja karimaty samopompującej skutecznie izoluje od podłoża i chroni przed wilgocią i chłodem bijącym z podłoża. Na specjalną uwagę zasługuje karimata Zulu Ceza Double, której można używać jako łóżka dwuosobowego.

Wygodny sen na dmuchanej karimacie

Chcesz się wyspać równie dobrze w domu, jak i na łonie natury? Karimata nie dość, że jest dzięki kompaktowym wymiarom wygodna w przenoszeniu, to jeszcze zapewnia królewski komfort w czasie snu w utrudnionych warunkach. Nawet nie zauważysz, że śpisz pod gołym niebem.

Karimaty do ćwiczeń i biwakowania

Już nasi dziadkowie korzystali z walorów karimat turystycznych na najróżniejszych wyprawach. Zresztą ich popularność z biegiem czasu wcale nie zmalała, wręcz przeciwnie. Również w dzisiejszych czasach cieszą się wielkim uznaniem wśród turystów i podróżników. Co więcej, znaleźli zastosowanie na treningach sportowych i zajęciach jogi, gdzie zapewniają miękkie podparcie dla naszego ciała podczas wykonywania ćwiczeń.

Komfort na kempingu i w podróży

Samopompująca poduszka pozwala zrelaksować się w czasie podróży. Po wypuszczeniu powietrza zajmuje bardzo mało miejsca i zmieści się w każdym plecaku. Można ją zabrać ze sobą do samochodu, pociągu, samolotu czy na wyprawę w głąb dzikiej przyrody. Jej właściwości są nieocenione, jeśli nasz śpiwór nie posiada zagłówka.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie