skip_main skip_menu skip_search

Wyrusz na poszukiwanie skarbu z profesjonalnym sprzętem

Wykrywacze metali dla amatorów i profesjonalistów

Jakie narzędzie jest idealne do poszukiwania skarbów? Podczas wyboru sprzętu każdy poszukiwacz metali powinien kierować się trzema parametrami: jakością przetwarzania sygnału, skutecznością i dokładnością detekcji. Właśnie takie wymogi spełniają wykrywacze czołowych producentów takich jak Garrett, Hunter oraz Fisher.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Za pomocą wykrywacza znajdziesz swój wymarzony łup - stare monety, guziki, biżuterię, naczynia, uzbrojenie czy różnej maści narzędzia.

Analogowy czy cyfrowy?

Wykrywacz analogowy informuje użytkownika o przedmiocie za pomocą dźwięku o różnym natężeniu. Zaawansowane modele mogą dodatkowo posiadać analogowy wskaźnik. Jak się opanuje dźwięki, można w miarę dokładnie określić przedmiot znajdujący się pod cewką. Każdy przedmiot wydaje swój unikalny dźwięk, zatem od razu wiemy, z czym mamy do czynienia. 

Wykrywacz cyfrowy oferuje profesjonalne zaplecze. Oprogramowanie pozwala zapisywać materiały w pamięci pod unikalnymi numerami. Bardzo pomocne są funkcje takie jak GPS, dyskryminacja wybiórcza czy wskaźnik głębokości. Tańsze modele mają z reguły wolniejszą reakcję. 

Wykrywacze dla amatorów i profesjonalistów

Chcesz wypróbować poszukiwanie wykrywaczem? Zerknij na Garrett 150. Jeśli myślisz o bardziej zaawansowanym modelu i już masz pewne doświadczenie, zwróć uwagę na model Garrett 250.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie