skip_main skip_menu skip_search

Wychwyci zwierzę i człowieka

Fotopułapki

Pomagamy z wyborem

Fotopułapka umożliwia dyskretnie obserwować dzikie zwierzęta, ale również zidentyfikować nieproszonych gości na naszej posesji. Podstawowe modele potrafią rejestrować zdjęcia interwałowe. Jeśli chcesz przyłapać zwierzynę czarną na gorącym uczynku, wybierz fotopułapkę z modułem GSM, który powiadomi cię esemesem, że możesz wyruszyć na łowy. Dużym zaufaniem wśród klientów cieszą się fotopułapki czeskiej firmy Bunaty.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Fotopułapki z GSM

Fotopułapka Hikmicro M15

HIKMICRO M15 to fotopułapka noktowizyjna przeznaczona dla myśliwych i osób interesujących się obserwacją przyrody. Urządzenie umożliwia rejestrację obrazu w warunkach światła dziennego i nocnego półmroku z wykorzystaniem podczerwieni 940 nm.

W magazynie, 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 1 017

Mini fotopułapki

Fotopułapka Tiny

Jedna z najnowocześni­ejszych pułapek z zapisem obrazu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki zwartym wymiarom jest odpowiednia do ochrony majątku. W zestawie znajduje się akumulator.

Długoterminowo niedostępny

zł 646

Szczegóły

Mini fotopułapki

ScoutGuard SG520 PRO

Podstawowy model tej linii produktów, bardzo łatwy w obsłudze. W zestawie znajduje się bateria. Fotopułapka jest wyposażona w diody LED. Za pomocą wyświetlacza można sprawdzić jakość zrobionych zdjęć.

Długoterminowo niedostępny

zł 535

Szczegóły

Fotopułapki - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Co to jest fotopułapka

Fotopułapka jest swego rodzaju aparatem fotograficznym, który jest w stanie rejestrować zdjęcia w określonych interwałach, a to zarówno nocą, jak i w dzień. Aktywuje się, kiedy wejdzie w pole widzenia czujnika poruszający się obiekt. Jej konstrukcja jest mała, a jeśli ulokuje się ją w odpowiednim miejscu, jest praktycznie niezauważalna. Myśliwy korzystają z fotopułapki do obserwacji zwierzyny w naturalnym środowisku, niemniej są bardzo przydatne przy pilnowaniu posesji.  

Fotopułapka z GSM

Bramka GSM umożliwia podłączyć aparat z telefonem, wskutek czego możemy dostawać na bieżąco zdjęcia lub wideo na e-mail czy telefon. Wystarczy tylko fotopułapkę zaopatrzyć w kartę SIM. Takie rozwiązanie sprawdzi się, kiedy chcemy kogoś lub coś przyłapać na gorącym uczynku lub dostać cynk o lokalizacji zwierzyny. Moduł Wi-Fi pozwala na szybkie zgranie nagrań na telefon. Dobrą opinią wśród użytkowników cieszy się czeski producent fotopułapek Bunaty.

Czym kierować się przy wyborze

Zasięg czujnika ruchu

Maksymalna odległość, na jaką czujnik IR wykrywa ruch. W zaawansowanych modelach maksymalny zasięg wynosi do ok. 20 metrów.

Pole widzenia

Ważnym parametrem w fotopułapce jest pole widzenia. Im większy będzie kąt widzenia, tym większy obszar obejmie czujnik swoją kontrolą. Większe pole widzenia daje więcej czasu czujnikowi na wybudzenie i rejestrowanie obiektu. Przed ostatecznym ulokowaniem warto przemyśleć, z jakiego miejsca obiektyw najlepiej obejmie kontrolowany obszar.

Długość fal Emitera IR

Podświetlenie 940 nm - nie jest widoczne dla ludzkiego oka, sprawdza się w monitoringu terenu. Wadą jest krótki zasięg.

Podświetlenie 850 nm - ma większy zasięg, ale sporządzone zdjęcia LED są lekko przepełnione czerwienią.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie