skip_main skip_menu skip_search

Wychwyci zwierzę i człowieka

Fotopułapki

Pomagamy z wyborem

Fotopułapka umożliwia dyskretnie obserwować dzikie zwierzęta, ale również zidentyfikować nieproszonych gości na naszej posesji. Podstawowe modele potrafią rejestrować zdjęcia interwałowe. Jeśli chcesz przyłapać zwierzynę czarną na gorącym uczynku, wybierz fotopułapkę z modułem GSM, który powiadomi cię esemesem, że możesz wyruszyć na łowy. Dużym zaufaniem wśród klientów cieszą się fotopułapki czeskiej firmy Bunaty.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Fotopułapka Hikmicro M15

Gratis

HIKMICRO M15 to fotopułapka noktowizyjna przeznaczona dla myśliwych i osób interesujących się obserwacją przyrody. Urządzenie umożliwia rejestrację obrazu w warunkach światła dziennego i nocnego półmroku z wykorzystaniem podczerwieni 940 nm.

W magazynie 1 szt., w poniedziałek 27. 5. u Ciebie

zł 1 017

Pułapka fotograficzna TenoTrail EasySend

Gratis

Fotopułapka TenoTrail EasySend jest dzięki funkcji połączenia 4G, czujnikowi w jakości Full HD i skutecznemu zasięgowi do 22 m idealna do ciągłego monitorowania miejsc, w których nie możemy być osobiście, a to bezpośrednio z zacisza własnego domu.

W magazynie, w poniedziałek 27. 5. u Ciebie

zł 1 200

Metalowe pudełko na fotopułapkę TenoTrail EasySend

Specjalnie zaprojektowana metalowa skrzynka do zabezpieczenia fotopułapki TenoTrail EasySend. Cała konstrukcja wykonana jest ze stali.

W magazynie, w poniedziałek 27. 5. u Ciebie

zł 164

Fotopułapka Bunaty Full HD z GSM

Jest to bardzo popularna fotopułapka o dobrym stosunku ceny do jakości. Według producenta może się on pochwalić zasięgiem od 15 do 25 metrów.

Długoterminowo niedostępny

zł 1 384

Szczegóły

Fotopułapka Bunaty Full HD z GSM 4G

Wysokiej jakości i trwała fotopułapka z szybkim modułem 4G GSM, pilotem SMS i kątem skanowania 55°. Nadaje się do obserwacji zwierzyny i ochrony mienia.

Długoterminowo niedostępny

zł 1 569

Szczegóły

Fotopułapka FOXcam Forester

Jest to fotopułapka o bardzo długim czasie pracy na baterii, który może wspinać się nawet do pół roku. Jego mocną stroną jest fotografia nocna.

Długoterminowo niedostępny

zł 351

Szczegóły

Fotopułapka LS880 Gen.2 GSM/GPRS

Szybkość migawki w tym modelu wynosi 0,7s, więc niewątpliwie należy do pułapek z bardzo szybką reakcją migawki. ForestCam LS880 cechuje szeroka gama ustawień czasu pracy.

Długoterminowo niedostępny

zł 1 329

Szczegóły

Fotopułapka Tiny

Jedna z najnowocześni­ejszych pułapek z zapisem obrazu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki zwartym wymiarom jest odpowiednia do ochrony majątku. W zestawie znajduje się akumulator.

Długoterminowo niedostępny

zł 645

Szczegóły

ScoutGuard SG520 PRO

Podstawowy model tej linii produktów, bardzo łatwy w obsłudze. W zestawie znajduje się bateria. Fotopułapka jest wyposażona w diody LED. Za pomocą wyświetlacza można sprawdzić jakość zrobionych zdjęć.

Długoterminowo niedostępny

zł 534

Szczegóły

ScoutGuard SG520 PRO W

Model ScoutGuard należy do cenowo osiągalnych fotopułapek. Pułapka jest wyposażony w funkcję Wi-fi.
Ten model można połączyć z komórką. W pudełku znajduje się bateria.

Długoterminowo niedostępny

zł 737

Szczegóły

Fotopułapki - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Co to jest fotopułapka

Fotopułapka jest swego rodzaju aparatem fotograficznym, który jest w stanie rejestrować zdjęcia w określonych interwałach, a to zarówno nocą, jak i w dzień. Aktywuje się, kiedy wejdzie w pole widzenia czujnika poruszający się obiekt. Jej konstrukcja jest mała, a jeśli ulokuje się ją w odpowiednim miejscu, jest praktycznie niezauważalna. Myśliwy korzystają z fotopułapki do obserwacji zwierzyny w naturalnym środowisku, niemniej są bardzo przydatne przy pilnowaniu posesji.  

Fotopułapka z GSM

Bramka GSM umożliwia podłączyć aparat z telefonem, wskutek czego możemy dostawać na bieżąco zdjęcia lub wideo na e-mail czy telefon. Wystarczy tylko fotopułapkę zaopatrzyć w kartę SIM. Takie rozwiązanie sprawdzi się, kiedy chcemy kogoś lub coś przyłapać na gorącym uczynku lub dostać cynk o lokalizacji zwierzyny. Moduł Wi-Fi pozwala na szybkie zgranie nagrań na telefon. Dobrą opinią wśród użytkowników cieszy się czeski producent fotopułapek Bunaty.

Czym kierować się przy wyborze

Zasięg czujnika ruchu

Maksymalna odległość, na jaką czujnik IR wykrywa ruch. W zaawansowanych modelach maksymalny zasięg wynosi do ok. 20 metrów.

Pole widzenia

Ważnym parametrem w fotopułapce jest pole widzenia. Im większy będzie kąt widzenia, tym większy obszar obejmie czujnik swoją kontrolą. Większe pole widzenia daje więcej czasu czujnikowi na wybudzenie i rejestrowanie obiektu. Przed ostatecznym ulokowaniem warto przemyśleć, z jakiego miejsca obiektyw najlepiej obejmie kontrolowany obszar.

Długość fal Emitera IR

Podświetlenie 940 nm - nie jest widoczne dla ludzkiego oka, sprawdza się w monitoringu terenu. Wadą jest krótki zasięg.

Podświetlenie 850 nm - ma większy zasięg, ale sporządzone zdjęcia LED są lekko przepełnione czerwienią.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie