skip_main skip_menu skip_search

Deszcz nie jest niczym strasznym

Ochrona przed wodą - wyposażenie do deszczu

Do torby schowasz wszystko, poczynając od śpiwora, przez namiot, kończąc na butach. Kolejnym dobrym rozwiązaniem są wodoszczelne pokrowce na dokumenty, które skutecznie ochronią cenne rzeczy przed kontaktem z pozostałą zawartością plecaka. Równie dobrze posłuży jako ochrona przed wilgocią i wodą wodoszczelny worek.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Impregnacja

Inproducts Premium Impregnat do odzieży outdoorowej 400ml

Inproducts Premium Impregnat do odzieży outdoorowej 400ml Nawet Twoje ubranie potrzebuje odpowiedniego wodoodpornego okrycia i właśnie to otrzymujesz z impregnatem firmy Inproducts. Warstwa nakładana jest za pomocą sprytnego sprayu, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów i wystarcza na około trzy miesiące wymagających przygód. Tkanina ochronna składa się z silikonu i ochroni Twoją odzież przed solą, brudem i wilgocią.

W magazynie 5 szt., jutro 1. 12. u Ciebie

zł 100

Impregnacja

GNP Wycieraczki do cieczy

Zestaw do czyszczenia szyb samochodowych zawierający 30 ml produktu, rękawiczki jednorazowe, gąbkę do aplikacji, 2 chusteczki odtłuszczające oraz ściereczkę z mikrofibry.

W magazynie 2 szt., jutro 1. 12. u Ciebie

zł 61

Impregnacja

Gąbka do nakładania produktów

Gąbka jest świetnym narzędziem do nakładania impregnatu. Pomaga delikatnie i dokładnie rozprowadzić roztwór w materiale

W magazynie 5 szt., jutro 1. 12. u Ciebie

zł 6

Impregnacja

Inproducts Premium Impregnat do butów 400 ml

Impregnat nakładany jest poprzez natrysk, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, a jedna warstwa wystarcza na około trzy miesiące wymagających przygód. Składnik aktywny składa się z silikonu i chroni obuwie przed słoną posypką, brudem i przemakaniem.

Tymczasowo niedostępny

zł 96

Szczegóły

Peleryny na deszczowe dni w naturze

Najlepszą ochroną przed deszczem są niezaprzeczalnie klasyczne peleryny. Parasol spisze się przede wszystkim w mieście, gdyż w terenie jego trzymanie w dłoni powoduje duży dyskomfort i po dłuższym używaniu mogą nam ścierpnąć ręce. Alternatywę dla klasycznej peleryny przedstawiają pałatki, które mogą pełnić zarówno funkcję płaszcza przeciwdeszczowego, jak i prowizorycznego namiotu. 

Namioty jako całkowita ochrona przed deszczem

Peleryna zapewnia skuteczną ochronę przed deszczem w czasie spaceru na otwartej przestrzeni. Jednak 100% ochronę przed przemoknięciem zapewni tylko namiot. Jednym z najpopularniejszych typów namiotów są namioty dla 2 albo dla 3 osób. Te są zazwyczaj wybierane na różnego rodzaju letnie festiwale, a to zwłaszcza dzięki zwartej konstrukcji i niskiej masie. Ich przeciwieństwem są namioty rodzinne, których wymiary wymagają transportu w samochodzie.  

Worki wodoodporne - suche rzeczy pod ręką

Jeśli chcesz cieszyć się suchym komfortem na swoich wyprawach, nie zapomnij o zaopatrzeniu się w wodoszczelny worek, który skutecznie chroni przenoszony ekwipunek przed wilgocią. W razie wypadku lub zmiany pogody będziesz mógł zawsze sięgnąć do zapasów po suche ubranie lub ewentualnie podpałkę.  

Pokrowce na dokumenty chronią nie tylko pieniądze

Wodoodporne pokrowce skutecznie chronią nasze dokumenty i rzeczy osobiste przed wodą i brudem. Jest to bardzo praktyczne, ponieważ mokry banknot podczas płacenia mógłby się okazać bezwartościowym skrawkiem papieru. Wewnątrz pokrowca oprócz dokumentów schowamy bez większych problemów również podręczne rzeczy czy też telefon.  

Impregnaty sprawdzą się w każdych okolicznościach

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się impregnaty na bazie nanotechnologii, czyli impregnaty składające się z cząsteczek wielkości atomów. Miliardy nano-cząsteczek skutecznie uszczelniają pory tkaniny i skóry, przy czym nie blokują przewiewności ani nie obniżają elastyczności ich struktury. Aby osiągnąć najlepsze wyniki, należy zawsze dobrać impregnat pod dany materiał.

Notatniki wodoodporne

Specjalnie zaprojektowany notatnik do warunków polowych. Trwały materiał nie ulega zniekształceniu czy rozdarciu. Jest idealny do utrwalenia pomysłów i planów. Jego zalety docenią wszyscy ci, którzy spędzają czas w trudnych warunkach uniemożliwiających korzystanie z klasycznego notatnika i ołówka.   

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie