skip_main skip_menu skip_search

Noże

Pomagamy z wyborem

Generalnie rozróżniamy noże z głownią stałą i składaną. Głównym kryterium wyboru będzie zastosowanie noża – zadanie zawsze określa sprzęt. W razie krojenia mięsa sięgniemy po nóż do filetowania, do oczyszczania grzyba użyjemy noża dla grzybiarzy. Przy pracy o charakterze technicznym zdaje zadanie multitool, mnóstwo zabawy dostarczy motylek czy rzutka. Na polowanie zabierzemy ze sobą nóż myśliwski. Idealnym pomocnikiem do przyrządzania posiłków będzie nóż kuchenny. Do obrony zaś nadają się noże taktyczne, wojskowe lub karambity. Z tarapatów, jakiekolwiek by one nie były, wyciągnie nas szwajcarski nóż Victorinox. Nasz artykuł poradnikowy naświetla krok po kroku dylematy związane z wyborem noża.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Ostrzałki do noży

Ściernica obrotowa Work Sharp

6x

Jest to kompaktowa ostrzałka do noży kieszonkowych. Skrywa 3 różne ostrzałki – ostrzałkę z węglika wolframu, ostrzałkę ceramiczną oraz płytkę diamentową.

W magazynie 1 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 45

Noże taktyczne

Elite Force EF 126

4x

Nóż o średnich wymiarach którym łatwo się manewruje. Rękojeść idealnie leży w ręce. Idealny do codziennego noszenia.

W magazynie, w piątek 31. 3. u Ciebie

zł 67

Noże taktyczne

Nóż Kandar N200

Duży nóż wojskowy o wytrzymałej konstrukcji. Stalowe ostrze jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 3. 4. u Ciebie

zł 43

Noże taktyczne

Bagnet Finka Kandar czarny

Bagnet bojowy Kandar ze stałym ostrzem. Powierzchnia ostrza pokryta jest ochronną czarną powłoką.

W magazynie 2 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 54

Noże taktyczne

Walther P99

8x

Walther P99 to wielki zamykany nóż taktyczny. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie, podobnie jak w wszystkich nożach marki Walther. Podczas testowania powitaliśmy tzw. One-Hand otwieranie noża.

W magazynie 9 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 146

Noże składane

Nóż Elite Force EF156

1x

Nóż kieszonkowy Elite Force EF156 zachwyca smukłym korpusem tworzonym brązowymi okładzinami  z G10 i stalową ramą. Dzięki łożysku kulkowemu i specjalnemu występowi wysuwanie ostrza jest bardzo proste. Ostrze jest blokowane blokadą typu Linerlock.

W magazynie 13 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 80

Piły strunowe

Piła sznurkowa Wildee

Wildee Hand-Held Wire Saw po prostu przecina wszystko, co natura rzuca na Ciebie. Bez problemu radzi sobie z cięciem drewna, plastiku, kości i lodu.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 22

Noże taktyczne

Nóż kieszonkowy Cattara Cobra

2x

Jest to kompaktowy nóż kieszonkowy z czarnym ostrzem Clip Point do codziennego noszenia. Jego walory doceni każdy wędkarz czy myśliwy.

W magazynie 2 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 43

Noże stałe

Nóż Kandar N214

1x

Duży nóż myśliwski ze stałym ostrzem. Ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która łatwo się ostrzy i długo zachowuje swoją ostrość.

W magazynie 14 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 82

Noże taktyczne

Knife Kandar N27

Nóż wojskowy z klasycznym ostrzem stałym. Nóż wykonany jest z jednego kawałka stali, w który wkręcone są polimerowe ostrza.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 3. 4. u Ciebie

zł 52

Ostrzałki do noży

Work Sharp Pivot Plus

2x

Jest to kompaktowa ostrzałka do noży kieszonkowych. Skrywa 3 różne ostrzałki – ostrzałkę z węglika wolframu, ostrzałkę ceramiczną i ostrzałkę diamentową.

W magazynie 6 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 72

Noże taktyczne

Elite Force EF 103

2x

Model EF 103 to elegancki nóż kieszonkowy. Jego ostrze zostało wykonane ze stali 420 i jest wyposażone w czop do jednoręcznego otwierania. Model EF 103 oceniamy głównie dzięki jego poręczności.

W magazynie 3 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 65

Ostrzałki do noży

Szlifierka Taidea T1301TC

Mała ściernica z dwoma powierzchniami szlifującymi wykonanymi z węglika i ceramiki. Różne powierzchnie ścierne wzajemnie się uzupełniają.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 27

Maczety outdoorowe i wojskowe

Walther Mach Tac 2

3x

Ta maczeta jest naprawdę dobrze wykonana i jest bardzo wytrzymała. Stabilnego chwytu tej maczety zapewnia jakościowa polimerowa rękojeść, która jest pogrubiona.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 220

Maczety outdoorowe i wojskowe

Maczeta Joker Tropicano JKR489

Jest to długa maczeta o uniwersalnym zastosowaniu. Posiada trwałą polimerową rękojeść z gumowaną powierzchnią oraz ostrze ze stali nierdzewnej o długości 37 cm.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 3. 4. u Ciebie

zł 99

Noże taktyczne

Nóż Kandar N73

2x

Wysokiej jakości duży nóż survivalowy z solidnym ostrzem, które ma czernioną powierzchnię. Tylna część ostrza posiada zarówno gładką krawędź jak i strefę ząbkowaną.

W magazynie 4 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 100

Noże stałe

Knife Kandar N13

3x

Jest to solidny nóż myśliwski z piękną drewnianą rękojeścią i ozdobnym grawerunkiem na ostrzu. Szczególnie docenią ją myśliwi i traperzy.

W magazynie 17 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 54

Noże składane

Knife Kandar N58

1x

Ten nóż zamykany z blokadą ostrza Liner Lock to świetne narzędzie do lasu. Dzięki klipsowi kieszonkowemu możesz mieć go zawsze pod ręką.

W magazynie 5 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 54

Tomahawki

Tomahawk Walther

1x

Wreszcie wprowadziliśmy do naszej oferty Tomahawk firmy Walther. Cała głowica jest wykonana ze stali jakościowej 420. Głowica tomahawka ma ostrze o długości 123mm.

W magazynie 3 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 220

Noże taktyczne

Walther Tanto

3x

Nóż Walther Tanto to nóż taktyczny z produkcji firmy Walther. Jest wyposażony w kombinowane ostrze w kstałcie tanto. Zamykany nóż z możliwością otwierania za pomocą jednej ręki dwoma sposobami.

W magazynie 9 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 128

Posiadamy szeroką gamę noży od renomowanych producentów

Joker, Gerber, Opinel, Walther, Elite Force, Mora, Kandar, Ganzo, Cold Steel i wiele więcej. Wszystkie przeszły przez nasze ręce, zatem wiemy o nich wszystko i możemy zagwarantować, że każdy nóż jest w stanie sprostać swojemu zadaniu. Na specjalną uwagę zasługują dwie legendy: czeska firma Mikov - słynąca z produkcji noża o nazwie rybka oraz szwedzka firma Mora - znana z wysokiej jakości noży kuchennych odznaczających się niespotykaną ostrością i zastosowaniem naturalnych materiałów. Nie zapomnieliśmy również o ostrzałkach pozwalających utrzymać ostrość każdego noża.

Multitooly, piły, maczety, siekiery

Czyli wszystko to, co posiada tnącą krawędź, lecz nie kwalifikuje się do noży. Drewno potniemy za pomocą piły ręcznej i porąbiemy siekierą na małe szczapki. Jeśli trzeba będzie wyrąbać drogę przez zarośla w dżungli, sięgniemy po maczetę. Uniwersalnym narzędziem ratującym w każdej sytuacji jest multitool. Można wybrać model z najbardziej przydatnymi narzędziami i być gotowym na wszystko.

Ostrzenie noży – ostrzałki

Z ostrym nożem zdziałamy więcej. W naszej ofercie występuje kilka rodzai ostrzałek, w tym elektryczne i ręczne. Za pomocą ostrzałki potrafimy każde ostrze szybko doprowadzić do porządku.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie