skip_main skip_menu skip_search

Noże

Pomagamy z wyborem

Generalnie rozróżniamy noże z głownią stałą i składaną. Głównym kryterium wyboru będzie zastosowanie noża – zadanie zawsze określa sprzęt. W razie krojenia mięsa sięgniemy po nóż do filetowania, do oczyszczania grzyba użyjemy noża dla grzybiarzy. Przy pracy o charakterze technicznym zdaje zadanie multitool, mnóstwo zabawy dostarczy motylek czy rzutka. Na polowanie zabierzemy ze sobą nóż myśliwski. Idealnym pomocnikiem do przyrządzania posiłków będzie nóż kuchenny. Do obrony zaś nadają się noże taktyczne, wojskowe lub karambity. Z tarapatów, jakiekolwiek by one nie były, wyciągnie nas szwajcarski nóż Victorinox. Nasz artykuł poradnikowy naświetla krok po kroku dylematy związane z wyborem noża.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Noże taktyczne

Nóż Kandar N200

Duży nóż wojskowy o wytrzymałej konstrukcji. Stalowe ostrze jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia.

W magazynie 11 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 43

Noże taktyczne

Nóż Elite Force EF 141

3x

Masywny w ciemnym kolorze nóż EF 141 marki Elite Force, który jest z wyglądu podobny do noży z wyższej cenowej półki. Ten model posiada ergonomicznie kształtowaną rękojeść.

W magazynie 7 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 74

Noże taktyczne

Elite Force EF 126

4x

Nóż o średnich wymiarach którym łatwo się manewruje. Rękojeść idealnie leży w ręce. Idealny do codziennego noszenia.

W magazynie 16 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 67

Ostrzałki do noży

Ściernica obrotowa Work Sharp

8x

Jest to kompaktowa ostrzałka do noży kieszonkowych. Skrywa 3 różne ostrzałki – ostrzałkę z węglika wolframu, ostrzałkę ceramiczną oraz płytkę diamentową.

W magazynie 5 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 45

Noże stałe

Nóż Kandar N214

2x

Duży nóż myśliwski ze stałym ostrzem. Ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która łatwo się ostrzy i długo zachowuje swoją ostrość.

W magazynie 9 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 82

Noże taktyczne

Nóż kieszonkowy Cattara Cobra

2x

Jest to kompaktowy nóż kieszonkowy z czarnym ostrzem Clip Point do codziennego noszenia. Jego walory doceni każdy wędkarz czy myśliwy.

W magazynie 2 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 43

Noże taktyczne

Knife Kandar N27

Nóż wojskowy z klasycznym ostrzem stałym. Nóż wykonany jest z jednego kawałka stali, w który wkręcone są polimerowe ostrza.

W magazynie 9 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 52

Noże składane

Nóż Elite Force EF156

1x

Nóż kieszonkowy Elite Force EF156 zachwyca smukłym korpusem tworzonym brązowymi okładzinami  z G10 i stalową ramą. Dzięki łożysku kulkowemu i specjalnemu występowi wysuwanie ostrza jest bardzo proste. Ostrze jest blokowane blokadą typu Linerlock.

W magazynie 2 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 80

Noże taktyczne

Walther P99

8x

Walther P99 to wielki zamykany nóż taktyczny. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie, podobnie jak w wszystkich nożach marki Walther. Podczas testowania powitaliśmy tzw. One-Hand otwieranie noża.

W magazynie 1 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 146

Noże taktyczne

Walther Black Tac BTK

11x

Ten nóż taktyczny firmy Walther z kombinowanym ostrzem w kształcie clip-point to bardzo udany model. Jest to zamykany nóż z możliwością otwierania na dwa sposoby za pomocą jednej ręki.

W magazynie 12 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 128

Ostrzałki do noży

Work Sharp Pivot Plus

2x

Jest to kompaktowa ostrzałka do noży kieszonkowych. Skrywa 3 różne ostrzałki – ostrzałkę z węglika wolframu, ostrzałkę ceramiczną i ostrzałkę diamentową.

W magazynie 6 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 72

Noże taktyczne

Nóż Kandar N315

3x

Standardowy bagnet Kandar wyposażony jest w gładkie ostrze. Ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest łatwa do ostrzenia i konserwacji.

Dostępny w magazynie centralnym, w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 89

Maczety outdoorowe i wojskowe

Maczeta Joker Tropicano JKR489

Jest to długa maczeta o uniwersalnym zastosowaniu. Posiada trwałą polimerową rękojeść z gumowaną powierzchnią oraz ostrze ze stali nierdzewnej o długości 37 cm.

W magazynie > 20 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 110

Noże taktyczne

Nóż Kandar N73

2x

Wysokiej jakości duży nóż survivalowy z solidnym ostrzem, które ma czernioną powierzchnię. Tylna część ostrza posiada zarówno gładką krawędź jak i strefę ząbkowaną.

W magazynie 3 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 100

Noże taktyczne

Nóż zamykający Kandar N375

Kandar N375 to wielofunkcyjny nóż ratowniczy. Świetnie nadaje się również do codziennego noszenia (EDC). W zestawie znajduje się praktyczna pochewka.

W magazynie 4 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 43

Maczety outdoorowe i wojskowe

Walther Mach Tac 2

3x

Ta maczeta jest naprawdę dobrze wykonana i jest bardzo wytrzymała. Stabilnego chwytu tej maczety zapewnia jakościowa polimerowa rękojeść, która jest pogrubiona.

W magazynie 17 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 220

Noże stałe

Knife Kandar N13

3x

Jest to solidny nóż myśliwski z piękną drewnianą rękojeścią i ozdobnym grawerunkiem na ostrzu. Szczególnie docenią ją myśliwi i traperzy.

W magazynie 12 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 54

Noże taktyczne

Nóż SCK Punisher

1x

Jest to zamykany nóż taktyczny z rękojeścią z metalowym szkieletem i polimerowymi ostrzami. Logo Punisher przykuwa uwagę na pierwszy rzut oka.

W magazynie, w środa 7. 6. u Ciebie

zł 47

Noże wielofunkcyjne 2

Multitool Ganzo G202 czarny

2x

Multitool wyposażony w wiele przydatnych narzędzi. Oferuje świetny stosunek jakości do ceny, wydajność i trwałość. Dostarczany jest w nylonowej osłonie typu slingshot.

W magazynie > 20 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 139

Noże stałe

Nóż Kandar N151

3x

Klasyczny nóż ze stałym ostrzem o militarnym wzornictwie. Nóż został specjalnie zaprojektowany do różnorodnych prac w warunkach polowych.

W magazynie 1 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 60

Posiadamy szeroką gamę noży od renomowanych producentów

Joker, Gerber, Opinel, Walther, Elite Force, Mora, Kandar, Ganzo, Cold Steel i wiele więcej. Wszystkie przeszły przez nasze ręce, zatem wiemy o nich wszystko i możemy zagwarantować, że każdy nóż jest w stanie sprostać swojemu zadaniu. Na specjalną uwagę zasługują dwie legendy: czeska firma Mikov - słynąca z produkcji noża o nazwie rybka oraz szwedzka firma Mora - znana z wysokiej jakości noży kuchennych odznaczających się niespotykaną ostrością i zastosowaniem naturalnych materiałów. Nie zapomnieliśmy również o ostrzałkach pozwalających utrzymać ostrość każdego noża.

Multitooly, piły, maczety, siekiery

Czyli wszystko to, co posiada tnącą krawędź, lecz nie kwalifikuje się do noży. Drewno potniemy za pomocą piły ręcznej i porąbiemy siekierą na małe szczapki. Jeśli trzeba będzie wyrąbać drogę przez zarośla w dżungli, sięgniemy po maczetę. Uniwersalnym narzędziem ratującym w każdej sytuacji jest multitool. Można wybrać model z najbardziej przydatnymi narzędziami i być gotowym na wszystko.

Ostrzenie noży – ostrzałki

Z ostrym nożem zdziałamy więcej. W naszej ofercie występuje kilka rodzai ostrzałek, w tym elektryczne i ręczne. Za pomocą ostrzałki potrafimy każde ostrze szybko doprowadzić do porządku.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie