skip_main skip_menu skip_search

Akcesoria na każdą wyprawę

Bushcraft - sztuka przetrwania

Pomagamy z wyborem

Jak przetrwać w naturze, a przy tym zapewnić sobie w miarę wygodne warunki do przebywania w dziczy. Właśnie ten temat pogłębia Bushcraft. Umożliwia nam zapoznać się z technikami przetrwania i nauczyć się, w jaki sposób funkcjonuje fauna i flora. Dzięki zdobytej wiedzy stajemy się częścią natury i zaczniemy spoglądać na otoczenie innymi oczyma. Będziemy już potrafili rozpalić ogień, posługiwać się siekierą czy nożem. Przy odrobinie wysiłku odnajdziemy dziką stronę swojej natury.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Buzola Wildee Scout

Wildee Scout to poręczny sygnalizator, który ułatwia planowanie trasy i orientację na mapie. Składa się z kompasu i przezroczystej linijki z lupą.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 22

Compass Wildee Military green

Replika kompasu wojskowego armii amerykańskiej. Kompas Wildee Combination Compass to niezbędne narzędzie podczas wypraw outdoorowych.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 33

Wielofunkcyjna łopata składana Cattara TIGER 77cm

2x

Wielofunkcyjna składana saperka TIGER czeskiego producenta sprzętu outdoorowego Cattara. Można go złożyć i nosić w praktycznym etui na pasku.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 139

Składana metalowa łopata 40 cm

Kielnia polowa z funkcją motyki i piły. Regulacja jest szybka i łatwa, wystarczy poluzować nakrętkę zabezpieczającą.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 42

Składana metalowa łopata 58 cm

1x

Paca polowa o szerokim zakresie zastosowań. Kąt nachylenia łyżki do uchwytu jest w pełni regulowany, wystarczy poluzować nakrętkę kontrującą.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 7. u Ciebie

zł 55

Wielofunkcyjna saperka składana Cattara PANTHER 47cm

5x

Jest to bardzo praktyczna wielofunkcyjna składana saperka PANTHER czeskiego producenta sprzętu outdoorowego Cattara. Długość całkowita to 47cm.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 7. u Ciebie

zł 120

Kompas wojskowy z linijką Joker JKR2529

1x

Wysokiej jakości kompas w trwałej metalowej obudowie z zatrzaskowym wieczkiem. Dużym plusem jest przejrzysta pływająca tarcza.

W magazynie 17 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 32

Compass MFH

2x

Wysokiej jakości kompas wyposażony w trwałą metalową obudowę. Szczelne etui chroni kompas przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

W magazynie 4 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 40

Gerber Bear Grylls Compact Compass

Jest to kompas do codziennego użytku w podróży. Dzięki niej zawsze znajdziesz właściwy kierunek, nawet gdy nowoczesna technologia zawiedzie.

W magazynie 9 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 87

Składana metalowa łopata 46 cm

Kielnia polowa z regulowanym kątem między częścią końcową a uchwytem. Specjalny trójkątny uchwyt ma gumowaną powierzchnię.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 45

Buzola Joker JKR2135

Wielofunkcyjna maczuga o przezroczystej polimerowej konstrukcji. Idealnie sprawdza się w terenie, nadaje się również do biegów na orientację.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 22

Buzola Wildee Scout MR

Wildee Scout MR to poręczny zegarek, który ułatwia planowanie trasy i orientację na mapie. Składa się z kompasu, lusterka, linijki i szkła powiększającego.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 35

Compass MFH Scout korpus z tworzywa sztucznego

1x

Wysokiej jakości kompas niemieckiego producenta MFH. Szczelna plastikowa obudowa chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

W magazynie 9 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 20

Gerber E-TOOL kielnia składana bez opakowania NSN

Trwała, kompaktowa kielnia polowa z systemem składania. Konstrukcja składa się ze stalowego ostrza i aluminiowej rękojeści.

W magazynie 3 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 434

Gerber Gorge Folding Field Trowel

Wytrzymała składana paca polowa Gorge amerykańskiej firmy Gerber. Kubełek wykonany jest ze stali sosnowej i ma klasyczny kształt z jednym przegubem.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 7. u Ciebie

zł 170

Kompas Wildee Ranger zielony

Kompas pryzmatyczny Wildee posiada mocną aluminiową konstrukcję z solidną pokrywą, w którą wbudowany jest szklany celownik.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 92

Kompas kartograficzny Joker JKR2136

Wielofunkcyjny kompas o konstrukcji z fluorescencyjnego polimeru. Kompas doskonale sprawdza się w terenie, nadaje się również do biegów na orientację.

W magazynie 17 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 22

Nóż z linijką MFH

Buzola z transparentną konstrukcją z polimeru. Przezroczysty polimer i charakterystyczna czerwona linijka ułatwiają pracę z mapą.

W magazynie 12 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 23

Paca polowa MFH duża z tuleją

Duża kielnia polowa o konstrukcji ze stali nierdzewnej, wyposażona w boczną piłę do cięcia korzeni.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 96

Łopata kempingowa Condor

Saperka Condor Camping Shovel to praktyczne i wielofunkcyjne narzędzie o kompaktowej konstrukcji, które idealnie nadaje się do pracy w terenie. Głównym zadaniem tej saperki jest oczywiście kopanie, ale może być również używana do innych zadań.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 234

Kielnia polowa Condor Wilderness Survival

Saperka Condor Wilderness Survival to kompaktowy model, który przypomina modele piechoty używane w operacjach wojskowych. Jego praktyczna konstrukcja sprawia, że nadaje się do szerokiej gamy czynności w plenerze.

Dostępny w magazynie centralnym, w piątek 19. 7. u Ciebie

zł 257

Siatka maskująca MFH 3x2 m Coyote

Niemiecka siatka maskująca 3×2 m w kolorze coyote. Siatka wykonana jest z odpornego mechanicznie 100% poliestru i nylonu.

W magazynie 6 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 187

Siatka maskująca MFH 3x2 m Czarna

Niemiecka siatka maskująca 3×2 m w kolorze czarnym. Siatka wykonana jest z odpornego mechanicznie 100% poliestru i nylonu.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 244

Siatka maskująca MFH 6x3 m Zielona

Gratis

Niemiecka siatka maskująca 6×3 m w kolorze zielonym. Siatka wykonana jest z odpornego mechanicznie 100% poliestru i nylonu.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

zł 609

Axis Cold Steel 18" maczeta z pokrowcem

Głownia została wykonana ze stali węglowej i zaopatrzona w ząbkowany odcinek na grzbiecie. Axis maczeta to uniwersalny pomocnik, który w pełni pokaże swoje walory szczególnie przy przenoszeniu. W zestawie dostaniemy również wytrzymały nylonowy pokrowiec. 

Tymczasowo niedostępny

zł 183

Szczegóły

Elite Force EF802

Łopatka taktyczna o mniejszych wymiarach wykonana z solidnego materiału. Głowica łopaty jest gładka, część krawędzi jest ząbkowana.

Długoterminowo niedostępny

zł 127

Szczegóły

Łopata składana do Humvee

Składana łyżka Humvee z regulowaną konstrukcją umożliwiającą modyfikację do motyki. Jedna boczna krawędź ostrza jest ząbkowana.

Długoterminowo niedostępny

zł 111

Szczegóły

Łopatka Elite Force EF804

Bardzo przydatne narzędzie idealne na węndrówki. Głównymi cechami są lekkość, kompaktowość i skuteczność. Łopatkę można zmienić na kilof.

Długoterminowo niedostępny

zł 53

Szczegóły

Wyrusz w podróż do serca natury ku przygodzie

Spakuj do plecaka niezbędne rzeczy, uwzględniając przy tym warunki swojego docelowego miejsca pobytu. Wystarczające zapasy wody to podstawa, chociaż nie miałbyś zapomnieć o filtrze na wodę. Jeszcze jedzenie na początek wyprawy, które szybko nasyci i dodaje dużo energii. Jeśli chodzi o jedzenie MRE, to do przygotowania nie jest potrzebny nawet ogień. W celu zorientowania się w terenie zamiast po GPS sięgnij po kompas czy busolę, które niezawodnie zaprowadzą cię do celu. Po zapadnięciu zmierzchu rozłóż pałatkę i rozpal ogień. Zamoknięte zapałki to nic strasznego, gdyż w ekwipunku masz krzesiwo. Podpałka, garść chrustu i kilka ruchów tępą krawędzią noża po pręcie krzesiwa. Odpoczywając przy trzaskającym ognisku, poczuj wreszcie harmonię z naturą.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie

Dołącz do 100.000 odbiorców i zdobądź dostęp do nowości, akcji promocyjnych i recenzji

Logując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.