skip_main skip_menu skip_search

Precyzyjne strzelanie z kuszy

Lunety do kuszy

Pomagamy z wyborem

Lunety kusznicze umożliwiają celne strzelanie z kuszy na duże odległości. Konstrukcyjnie zbliżone są do klasycznych lunet, jednak ich układ optyczny jest dostosowany do charakterystyki pracy kuszy. Siatka celownicza uwzględnia specyficzną balistykę bełtu na różnych odległościach.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Lunety do kuszy

Luneta do kuszy Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC

Valiant Kronos II to druga generacja serii produktów lunet celowniczych czeskiej firmy Valiant. Dzięki poczwórnemu powiększeniu model ten jest świetnym wyborem do strzelania na krótszych dystansach.

W magazynie > 100 szt., w środa 7. 6. u Ciebie

zł 1 100

Lunety do kuszy

Luneta do kuszy Venox 4x32

Optyka z czterokrotnym powiększeniem i 32 mm okularem z pięciopunktową siatką przeznaczona do stosowania w kuszach. Odstęp po cca 10m. Optykę można przymocować do szyn montażowych 22 mm. Ta luneta do kusz jest odpowiednia do wszystkich modeli.

Tymczasowo niedostępny

zł 213

Szczegóły

Lunety kusznicze

Lunety kusznicze pozwalają osiągnąć większą celność na długich dystansach. Na krótkich dystansach wystarczy posłużyć się klasycznym kolimatorem lub mechanicznymi przyrządami celowniczymi, o ile kusza została w nie wyposażona. Specjalnie opracowana konstrukcja lunety sprosta specyficznym wibracjom wytwarzanym przez cięciwę. Wzór siatki celowniczej umożliwia lepiej ocenić odległość do obiektu i z tym związany opad bełtu.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie