skip_main skip_menu skip_search

Precyzyjne strzelanie z kuszy

Lunety do kuszy

Pomagamy z wyborem

Lunety kusznicze umożliwiają celne strzelanie z kuszy na duże odległości. Konstrukcyjnie zbliżone są do klasycznych lunet, jednak ich układ optyczny jest dostosowany do charakterystyki pracy kuszy. Siatka celownicza uwzględnia specyficzną balistykę bełtu na różnych odległościach.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Luneta do kuszy Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC

Gratis

1x

Valiant Kronos II to druga generacja serii produktów lunet celowniczych czeskiej firmy Valiant. Dzięki poczwórnemu powiększeniu model ten jest świetnym wyborem do strzelania na krótszych dystansach.

W magazynie > 100 szt., w środa 6. 3. u Ciebie

zł 1 100

Barnett VariZoom 1,5-5x32 Iluminated

Luneta celownicza Barnett 1,5–5×32 przeznaczona jest do kusz o dużej wydajności (do 420 FPS). Montaż odbywa się na szynie montażowej 22mm. Zielone i czerwone podświetlenie.

Długoterminowo niedostępny

zł 1 163

Szczegóły

Luneta do kuszy Poe Lang 4x32 trzypunktowa siatka

Ten model zalecamy do wszystkich rodzajów kusz. Optyka z trzykrotnym powiększeniem i 32 mm okularem z trzypunktową siatką przeznaczona do stosowania w kuszach. Optykę można przymocować do szyn montażowych 22 mm.

Długoterminowo niedostępny

zł 350

Szczegóły

Luneta do kuszy Venox 4x32

Optyka z czterokrotnym powiększeniem i 32 mm okularem z pięciopunktową siatką przeznaczona do stosowania w kuszach. Odstęp po cca 10m. Optykę można przymocować do szyn montażowych 22 mm. Ta luneta do kusz jest odpowiednia do wszystkich modeli.

Tymczasowo niedostępny

zł 213

Szczegóły

Luneta kusznicza Barnet 4x32 ILL

Solidna luneta kusznicza firmy Barnett. Montaż jest kompatybilny z szyną standardu weaver. Krzyż jest regulowany w płaszczyźnie pionowej i poziomej.

Długoterminowo niedostępny

zł 646

Szczegóły

Lunety kusznicze

Lunety kusznicze pozwalają osiągnąć większą celność na długich dystansach. Na krótkich dystansach wystarczy posłużyć się klasycznym kolimatorem lub mechanicznymi przyrządami celowniczymi, o ile kusza została w nie wyposażona. Specjalnie opracowana konstrukcja lunety sprosta specyficznym wibracjom wytwarzanym przez cięciwę. Wzór siatki celowniczej umożliwia lepiej ocenić odległość do obiektu i z tym związany opad bełtu.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie