skip_main skip_menu skip_search

Broń na kule gumowe i pieprzowe

Broń na kule gumowe i pieprzowe

Pomagamy z wyborem

Wyspecjalizowana broń do samoobrony. W zamyśle miała służyć do treningów umiejętności posługiwania się bronią. W celu zapewniania jak największego realizmu broń RAM strzela cięższymi kulami, wiernie odwzorowuje wygląd oryginału oraz jest zaopatrzona w system blowback. To wszystko sprawiło, że bronią RAM zainteresowali się użytkownicy cywilni i entuzjaści broni. A stąd już był tylko krok, żeby zaprojektować specjalne kule i dostosować broń do samoobrony.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Rewolwery na kule gumowe i pieprzowe

Rewolwer RAM Umarex T4E HDR .68 16J

5x

Potężny rewolwer Umarex T4E HDR 68 został zaprojektowany specjalnie do strzelania pociskami gumowymi i pieprzowymi. To świetne i niezawodne narzędzie do samoobrony, treningu i zabawnego strzelania.

Dostępny w magazynie centralnym, w wtorek 12. 12. u Ciebie

zł 638

Strzelby na kule gumowe i pieprzowe

Strzelba RAM Umarex T4E HDS .68 16J

10x

Śrutówka T4E HDS 68 na kule gumowe oraz pieprzowe z przeznaczeniem do samoobrony, treningów strzeleckich lub strzelania rekreacyjnego. Mechanizm zasilany jest 12g nabojem CO2 ulokowanym w obrębie rękojeści.

W magazynie 8 szt., w poniedziałek 11. 12. u Ciebie

zł 904

Strzelby na kule gumowe i pieprzowe

Strzelba RAM Umarex T4E HDS .68 7,5J

Śrutówka T4E HDS 68 na kule gumowe oraz pieprzowe z przeznaczeniem do samoobrony, treningów strzeleckich lub strzelania rekreacyjnego. Mechanizm zasilany jest 12g nabojem CO2 ulokowanym w obrębie rękojeści.

W magazynie 2 szt., w poniedziałek 11. 12. u Ciebie

zł 886

Broń na kule gumowe i pieprzowe - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Czym jest broń RAM?

Real Action Marker (dalej RAM) to broń gazowa przystosowana do wystrzeliwania kul gumowych i pieprzowych. Broń RAM, tak samo jak wiatrówki czy łuki, nie jest klasyfikowana jako broń, zatem jej posiadanie nie wymaga pozwolenia. Aby zostać posiadaczem, wystarczy mieć ukończone 18 lat

Umarex T4E - do treningu i samoobrony

Niemiecka firma Umarex jest światową jedynką na rynku z bronią RAM. Dużą zasługę ma w tym specjalnie zaprojektowana linia produktowa Umarex T4E – Training for engagement, która obejmuje wyspecjalizowaną broń do samoobrony i treningu. 

Umarex T4E Home Defence

Jak już sama nazwa wskazuje, chodzi o specjalnie opracowany sprzęt do samoobrony i treningu. Wyjątkowość broni T4E wynika z dopracowanej w najmniejszych szczegółach konstrukcji, dzięki której można przenosić nabój CO2 przez cały czas w magazynku i dopiero w sytuacji zagrożenia za pomocą dolnego przycisku go przebić. Linia T4E oferuje bazowe modele o mocy 7,5 J - T4E HDP 50 7,5 J oraz mocniejsze modele o mocy 11 J. W broni T4E można używać klasycznych kul gumowych, kul z domieszką stalowych trocin lub kul wypełnionych substancją pieprzową. 

Umarex T4E Training

Pistolety kalibru 43. są przeznaczone głównie do treningu lub strzelania rekreacyjnego. Każdy pistolet charakteryzuje się wiernym odwzorowaniem, łącznie z działającymi manipulatorami. Realizmu dodaje system blowback, czyli ruchomy zamek przesuwający się podczas pracy pistoletu. Wśród replik wyróżniają się szczególnie pistolety  Smith & Wesson M&P9 M2.0 T4E oraz Walther PPQ M2 T4E.    

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie