skip_main skip_menu skip_search

Dbaj o swoją broń

Czyszczenie

Pomagamy z wyborem

Aby dobrze wykonać czyszczenie wiatrówki, tym bardziej broni palnej, trzeba posłużyć się porządnymi narzędziami. Praktyczne zestawy takie jak od firmy Real Avid w połączeniu z wysokiej jakości olejem potrafią ogarnąć każdy zaniedbany przewód lufy. Co więcej, zestawy czynią czyszczenie bardziej komfortowym i skutecznym.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Czyszczenie

Zestaw do czyszczenia Venox 4,5 mm + 5,5 mm

5x

Wysokiej jakości zestaw do czyszczenia wiatrówek kalibru 4,5 mm oraz 5,5 mm. Zestaw ten równie dobrze posłuży przy czyszczeniu broni małokalibrowej.

W magazynie > 100 szt., w wtorek 13. 12. u Ciebie

zł 73

Czyszczenie

Zestaw do czyszczenia Umarex 4,5 mm + 5,5 mm

1x

Profesjonalny zestaw do czyszczenia wiatrówek kalibru 4,5 mm oraz 5,5 mm niemieckiej firmy Umarex. W zestawie dostaniemy sztywny wycior, szczotkę mosiężną, szczotkę plastikową oraz polerkę.

W magazynie 15 szt., w wtorek 13. 12. u Ciebie

zł 74

Czyszczenie

Zestaw do konserwacji broni Ballistol

Nowość

Ten praktyczny zestaw niemieckiego producenta F.W. Klever zawiera wszystkie niezbędne preparaty i akcesoria do przeprowadzenia konserwacji naszej broni.

W magazynie > 20 szt., w wtorek 13. 12. u Ciebie

zł 202

Czyszczenie

GNP środek do czyszczenia optyki 100 ml

Nowość

GNG Optyk Cleaner to nowoczesny środek do czyszczenia powierzchni szklanych i plastikowych. Z łatwością usuwa odciski palców, tłuszcz i najmniejsze cząsteczki kurzu. Brak alkoholu sprawia, że jest bardzo delikatny dla wszystkich wrażliwych powierzchni i powłok antyrefleksyjnych.

W magazynie > 20 szt., w wtorek 13. 12. u Ciebie

zł 37

Czyszczenie

Zestaw do czyszczenia śrutówki 12/20GA Real Avid

Zestaw do czyszczenia broni Gun Boss Handgun amerykańskiego producenta Real Avid zawiera wszystkie potrzebne narzędzia do przeprowadzenia skutecznego czyszczenia i konserwacji śrutówki.

W magazynie 1 szt., w wtorek 13. 12. u Ciebie

zł 113

Czyszczenie

Zestaw mosiężny wycior + komplet szczotek w pudełku cal. 6,35mm

Nowość

W opakowaniu znajdują się dwie różne sczoteczki, które są przeznaczone do broni. Ważną częścią zestawu jest wycior filcowy. Zestaw mosiężnych wyciorów w plastikowym pudełku odpowiedni do wszystkich broni o kalibrze 6,35 mm.

W magazynie > 20 szt., w wtorek 13. 12. u Ciebie

zł 50

Czyszczenie broni palnej

Największym wrogiem broni są korozja oraz osadzone cząstki zanieczyszczeń. Po każdym oddaniu strzału pozostaje w lufie i mechanizmach broni wiele zanieczyszczeń w postaci sadzy, ołowiu czy miedzi. Powstały osad oddziałuje agresywnie na przewód lufy, wchodząc w reakcję chemiczną z jego powierzchnią. Oprócz preparatów czyszcząco-konserwacyjnych należy się zaopatrzyć w skuteczny zestaw do czyszczenia umożliwiający przeprowadzać wszystkie etapy zabiegu. Kolejne przydatne przybory to boresnake albo mata do czyszczenia broni.

Czyszczenie wiatrówki

Każda broń, bez wyjątku, zasługuje na regularną czy okresową pielęgnację. Ze względu na inne zasady działania wiatrówka nie wymaga tak zaawansowanych zabiegów, jednak regularne czyszczenie jest jak najbardziej pożyteczne. W przewodzie najczęściej mamy do czynienia z miedzianym pyłem ze śrutu, który z biegiem czasu może się nazbierać w bruzdach przewodu. Rady odnośnie prawidłowego czyszczenia są do zaczerpnięcia w naszym w poradniku.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie