skip_main skip_menu skip_search

Kuchenka kuchence nierówna

Kuchenki turystyczne

Chcesz ułatwić sobie pracę z gotowaniem na łonie natury? Z pomocą przychodzi kuchenki turystyczne. Nie ważne, czy to będzie kuchenka na gaz, czy kuchenka żelowa, gdyż oba rozwiązania zasadniczo ułatwią przygotowanie posiłków. Jako kuchenka kempingowa świetnie posłuży również JUBÖ 4heat stove. Wystarczy go tylko złożyć i wzniecić ogień.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Kuchenka turystyczna na propan-butan, jako źródło gazu może służyć mały kartusz CP250 lub zewnętrzna butla gazowa.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 112

Jest to praktyczny składany statyw do zawieszenia czajnika nad ogniskiem lub kuchenką. Statyw składa się z trzech składanych nóg wykonanych z wytrzymałego aluminium oraz haka do zawieszania.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 93

Specjalnie zaprojektowana kuchenka polowa, która działa na zasadzie spalania benzyny. Rozkładana konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej i mosiądzu.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 421

Nowość

Za sprawą kuchenki MINI możemy sobie pozwolić na ciepły świeży posiłek w drodze czy na kempingu. Przezwisko MINI nie wzięło się znikąd, bowiem kuchenkę spokojnie zmieścimy w kieszeni, co więcej, waży jedynie 50 g.  

W magazynie 3 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 101

Jest to wkład do kuchenek gazowych z gwintem 7/16". Wkład zawiera 230 g mieszaniny propan-butanu. Jest również odporna na mróz.

W magazynie 5 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 33

Jest to wkład do kuchenek kempingowych o średnicy 7 cm i wysokości 20 cm. Jest on połączony z kuchenką za pomocą zaworu. Zawiera on 227 g mieszaniny butanów.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 26

Bardzo praktyczna wiatrówka dla kucharzy outdoorowych i campingowych czeskiego producenta artykułów outdoorowych Cattara. Model ten ma wysokość 135 mm.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 65

Kuchenki turystyczne

Nowoczesne kuchenki turystyczne są lekkie, proste i szybkie w użyciu. Kompaktowa konstrukcja umożliwia przenoszenie w plecaku. Od przygotowania posiłków nie powstrzymana nas ani silny wiatr, ani deszcz. W naszej ofercie znajdują się kuchenki outdoorowe firmy Cattara.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie