skip_main skip_menu skip_search

Łuki dla dzieci

Łuki dla dzieci

Pomagamy z wyborem

Jako dzieci lubiliśmy bawić się w Indian, zaopatrując się przy tym we własnej roboty łuki i strzały. Aby opanować sztukę strzelania z łuku, powinniśmy zacząć trenować od jak najwcześniejszego wieku. Rozpoczęcie strzelania z łuku jest polecane dla dzieci od 6 roku życia. Strzelanie z łuku nie tylko daje nam satysfakcję z dobrze spędzonego czasu na świeżym powietrzu, ale na dodatek rozwija koncentrację i poprawia postawę ciała. Mało tego, zawsze można strzelać we dwójkę lub w dużej grupie i wtedy jest przednia zabawa gwarantowana.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Łuki refleksyjne

Łuk dla dzieci Venox 93 cm

2x

Składany łuk juniorski firmy Venox został stworzony z myślą o początkujących strzelcach powyżej 8 roku życia. Strzelanie z takiego łuku to łatwizna. Na konstrukcję składają się ramiona z włókna szklanego oraz polimerowy majdan.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 91

Łuki bloczkowe

Barnett Vertigo Mossy Oak 25 lb

Łuk bloczkowy amerykańskiej firmy Barnett dedykowany młodym osobom w wieku od 8 do 12 lat. Ergonomiczny profil majdanu jest stworzony z myślą o praworęcznych i leworęcznych użytkownikach. Konstrukcja pozwala na siłę naciągu 25 lb.

W magazynie 17 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 387

Łuki refleksyjne

Barnett Quicksilver Mossy Oak 15 lb

Quicksilver to starannie skonstruowany łuk refleksyjny amerykańskiego producenta Barnett. Ergonomiczny kształt majdanu jest odpowiedni zarówno dla praworęcznych jak i leworęcznych użytkowników.

W magazynie 10 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 294

Łuki refleksyjne

Bow Beast Hunter Beetle 15-20lb

Klasyczny łuk refleksyjny odpowiedni dla juniorów i kobiet do 165 cm. W pakiecie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do uprawiania łucznictwa.

W magazynie 1 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 350

Łuki bloczkowe

Barnett WildHawk Mossy Oak 15 lb

Wildhawk to starannie skonstruowany łuk bloczkowy amerykańskiej firmy Barnett, którego konstrukcja jest dostosowana do potrzeb młodzieży w wieku od 5 do 8 lat.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 276

Łuki bloczkowe

Perfect Line Druid bloczkowy 20lb czarny

Łuk bloczkowy firmy Perfect Line Druid ma siłe naciągu 20lb. Należy do grupy lekkich łuków bloczkowych, które są przeznaczone przede wszystkim dla młodych łuczników i nadaje się również dla kobiet.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 368

Łuki refleksyjne

Barnett Centershot Mossy Oak 15 lb

Centershot to starannie skonstruowany łuk refleksyjny amerykańskiego producenta Barnett. Ergonomiczny kształt majdanu jest odpowiedni zarówno dla praworęcznych jak i leworęcznych użytkowników.

W magazynie 18 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 294

Łuki bloczkowe

Barnett Tomcat 2 Mossy Oak 8-22 lb

Tomcat 2 to starannie skonstruowany łuk bloczkowy amerykańskiej firmy Barnett, którego konstrukcja jest dostosowana do potrzeb młodych osób w wieku od 8 do 12 lat. Ergonomiczny profil majdanu jest odpowiedni dla praworęcznych użytkowników.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 442

Łuki bloczkowe

Barnett Vertigo 25lb

Łuk bloczkowy dla początkujących łuczników o naciągu 25 lb. Ten model wyróżnia się solidną konstrukcją i dobrą ergonomią. Uniwersalny majdan jest odpowiedni zarówno dla praworęcznych jak i leworęcznych strzelców.

W magazynie, w piątek 2. 12. u Ciebie

zł 387

Łuki bloczkowe

Łuk Barnett Centershot 17 lb

Barnett Centershot jest modelem bloczkowym stworzonym dla dzieci, którego siła naciągu wynosi 17 lb. Długość naciągu jest regulowana w zakresie 18" – 23".

W magazynie 4 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 350

Łuki bloczkowe

Barnett Tomcat

Juniorski łuk bloczkowy, który dzięki swojemu designowi jest bardzo interesujący. Częścią łuku są wszystkie potrzebne komponenty, które młody strzelec napewno doceni. Częścią łuku jest uchwyt na strzały.

Długoterminowo niedostępny

zł 442

Szczegóły

Łuki refleksyjne

Beast Hunter Panda-R 15 lb

Juniorski łuk Beast Hunter Panda-R dysponuje siłą naciągu 15 lb. Kształt majdanu jest wytworzony z myślą o prawo i lewo ręcznych łucznikach. Długość naciągu jest w zakresie ok. 22" – 24" (56 – 61 cm).

Tymczasowo niedostępny

zł 109

Szczegóły

Łuki dla dzieci - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Łucznictwo jako forma zabawy dla małych i dużych

Jako dzieci lubiliśmy bawić się w Indian, zaopatrując się przy tym we własnej roboty łuk i strzały. Aby opanować sztukę strzelania z łuku, powinniśmy zacząć trenować od jak najwcześniejszego wieku. Rozpoczęcie strzelania z łuku jest polecane dla dzieci od 6 roku życia. Strzelanie z łuku nie tylko daje nam satysfakcję z dobrze spędzonego czasu na świeżym powietrzu, ale na dodatek rozwija koncentrację i poprawia postawę ciała. Mało tego, zawsze można strzelać we dwójkę lub w dużej grupie i wtedy jest przednia zabawa gwarantowana. Dobrym przykładem łuku dla juniorów jest bardzo popularny łuk bloczkowy Barnett WildHawk o sile naciągu 18 lb.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie