skip_main skip_menu skip_search

Precyzyjna obserwacja nocnej przyrody

Monokulary

Pomagamy z wyborem

Monokulary noktowizyjne to urządzenia obserwacyjne odpowiednie do polowania lub obserwacji przyrody. Ich konstrukcja jest kompaktowa i lekka. W monokularze obserwacja odbywa się jednym okiem. Panel obsługi jest dostosowany do obsługi jedną ręką. Małym minusem jest mniejsze pole widzenia w porównaniu do wersji binokularowej, co jednak jest wybaczalne, gdyż monokular jest z założenia wersją podręczną.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Monokular Bestguarder WG-50 Plus (2021)

Aktywny monokular Bestguarder WG-50 Plus 2021 (z podświetleniem) z światłoczułą matrycą CMOS do noktowizji zapewnia w nocy czarno-biały i w dzień kolorowy obraz cyfrowy.

W magazynie, w środa 13. 12. u Ciebie

zł 1 292

Monokular nocny Hikmicro HEIMDAL H4D

Monokular noktowizyjny Heimdal H4D został specjalnie zaprojektowany do skutecznej obserwacji w absolutnej ciemności z odległości do 200 m, podczas której osiąga tych najlepszych wyników dzięki wyświetlaczowi AMOLED i wbudowanemu iluminatorowi 850 nm.

W magazynie, w środa 13. 12. u Ciebie

zł 2 348

Monokolury noktowizyjne 

Chcesz odkryć urok natury w świetle księżyca i jednocześnie nie chcesz zbyt uszczuplić portfela? Otóż dobrym wyjściem będzie monokular noktowizyjny, który można dostać w rozsądnej cenie, za którą dostaniesz zaawansowane funkcje i parametry pozwalające rozjaśnić każdy spowity w ciemnościach krajobraz. W monokularze obserwacja odbywa się jednym okiem. Panel obsługi jest dostosowany do obsługi jedną ręką. Kosztem małych rozmiarów jest mniejsze pole widzenia, co jednak jest wadą wybaczalną, gdyż z założenia monokular jest urządzeniem podręcznym.   

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie