skip_main skip_menu skip_search

Pić trzeba, ale z czego?

Nawadnianie i filtry

Regularne nawadnianie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Aby nie zapominać o uzupełnianiu płynów, trzeba się zaopatrzyć w najbardziej pasujący nam pojemnik. Jedni sięgną po klasyczny bidon, drudzy po manierkę a inny po butelkę sportową. Pomimo różnic jedno nas łączy, w zimowych miesiącach wszyscy chętnie skorzystamy z termosu.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Jest to zamienny mechaniczny filtr do wody. Wkręca się on w wewnętrzną butelkę Grayl GeoPress. Może odfiltrować do 99,99% zanieczyszczeń.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 144

Jest to butelka filtrująca o pojemności 710 ml. Filtruje do 99,99% zanieczyszczeń. Wykonany jest z polipropylenu, silikonu i tworzywa sztucznego wolnego od BPA i waży 450 g.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 532

Jest to kolba ze stali nierdzewnej o pojemności 175 ml z papierośnicą. Kolba posiada zakręcany korek z uszczelką przymocowaną do górnej części butelki.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 50

Butelka sportowa specjalnie zaprojektowana do aktywności na świeżym powietrzu. Konstrukcja butelki wykonana jest z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tritanu.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 111

Specjalnie zaprojektowana butelka na wodę z opatentowaną technologią AutoSeal. Korpus butelki wykonany jest z lekkiego, a zarazem wytrzymałego tritanu.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 100

Specjalnie zaprojektowana butelka na wodę z technologią AutoSeal. Korpus butelki wykonany jest z tritanu, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i niską wagą.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 100

Kompletny zestaw turystyczny, w skład którego wchodzi przydatny lejek i cztery strzały w skórzanym etui.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 50

Klasyczna kolba z użytecznym skórzanym pokryciem dookoła. Powłoka chroni kolbę przed uszkodzeniem i przypadkowym przypaleniem.

W magazynie 4 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 30

Klasyczna kolba z korpusem ze stali nierdzewnej i polerowaną powierzchnią. Wnętrze korpusu jest przystosowane zarówno do zimnych, jak i gorących napojów.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 30

Jest to butelka zewnętrzna o pojemności 0,5 l. Posiada wąską zakrętkę o średnicy 38 mm dołączoną do butelki. Nadaje się do uprawiania turystyki pieszej.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 55

Jest to butelka zewnętrzna o pojemności 1 litra. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa tritan, które nie zawiera BPA. Dzięki temu jest bardzo lekki i wytrzymały.

Dostępny w magazynie centralnym, w poniedziałek 22. 8. u Ciebie

zł 66

Jest to butelka zewnętrzna o pojemności 0,5 l. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa tritan, które nie zawiera BPA. Dzięki temu jest bardzo lekki i wytrzymały.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 55

Nawadnianie i filtry - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Termosy utrzymują stabilną temperaturę

Nawet w ciężkich warunkach, nie ważne, czy w upalne, czy mroźne dni, możesz uraczyć się albo gorącym, albo zimnym napojem. A to wszystko za sprawą termosów. Termos na napoje ugasi pragnienie, zaś termos na jedzenie zaspokoi głód - na dodatek w dowolnym miejscu, włącznie z szczytem górskim. Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie termos spośród termosów marek Thermos, Esbit bądź Klean Kanteen.

Nawadnianie kluczem do sukcesu

Obecnie na rynku występuje cała masa typów butelek. Niezależnie od tego, czy jesteś żołnierzem zawodowym, sportowcem albo podróżnikiem, w każdym razie będzie ci potrzebny pojemnik na wodę. Trzeba mieć na uwadze, że należy dbać o prawidłowe nawadnianie. Bez regularnego przyjmowania płynów nie będziesz w stanie osiągnąć największej wydolności fizycznej. Wybierz sobie odpowiedni pojemnik z szerokiego asortymentu butelek - od butelek sportowych przez butelki dziecięce po piersiówki. 

Nieograniczony dostęp do wody

Worek na wodę jest idealnym rozwiązaniem dla żołnierzy i sportowców podczas uprawiania aktywności fizycznej, gdy należy zadbać o regularne nawadnianie organizmu. Worek można przewiesić przez plecy lub włożyć do plecaka. System mocowania pozwala z worka wyprowadzić rurkę, którą można doprowadzić wodę do ust. Na dodatek worek można wyposażyć w filtr do uzdatniania wody.

Woda wodzie nierówna

Dostęp do wody pitnej nie jest sprawą oczywistą. Z niektórych źródeł napiłby się tylko największy śmiałek. Dlatego filtr w wyposażeniu podróżnika jest jak najbardziej uzasadniony, szczególnie w obecnych czasach. Co ciekawe, filtr sam w sobie nie jest niczym skomplikowanym. Dowodem na to są filtry Sawyer oraz filtry Grayl. Wszystkie potrafią uzdatnić wodę w kilka sekund.

Ciepły prysznic na wyciągnięcie ręki

Prysznic turystyczny jest praktycznym rozwiązaniem umożliwiającym zadbać o higienę wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody i elektryczności. Kompaktowe rozmiary zajmują mało miejsca, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać ze sobą prysznic na festiwal, kemping albo gdziekolwiek tam, gdzie to będzie potrzebne.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie