skip_main skip_menu skip_search

Naładować powietrze, załadować śrut i tylko delektować się strzelaniem

Butle ciśnieniowe, pompki ręczne i przetoczki do wiatrówek

Pomagamy z wyborem

Ciśnienie robocze w zbiornikach PCP sięga często zawrotnych 300 barów. Rzecz jasna standardowa pompka nie ma szans sobie poradzić z takim ciśnieniem. Jedynym rozwiązaniem są specjalnej konstrukcji pompki PCP, chociaż nawet w tym przypadku nie obejdzie się bez większego wysiłku. Kolejnym rozwiązaniem są butle ciśnieniowe, które potrafią napełnić zbiornik wiatrówki w kilka sekund.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Pompki PCP

Pompka ręczna PCP Venox

9x

Solidna, w przystępnej cenie pompka ręczna PCP czeskiej firmy Venox. Pompka jest dostarczana wraz z wężem zakończonym szybkozłączką.

W magazynie 11 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 553

Butle na sprężone powietrze

Butla nurkowa 7l z manometrem i wężem

2x

Model ten jest odpowiedni do napełniania karabinów Evanix, Air Arms i innych. Butla przeznaczona na sprężone powietrze. Jest to butla 7l z manometrem i wężem dopływowym. Ciśnienie robocze 300Bar.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 1 348

Butle na sprężone powietrze

Butla 3l z manometrem i wężem

14x

Butla o pojemności 3l do napełniania wiatrówek PCP. Integralną częścią butli jest manometr. W skład zestawu wchodzi również wąż. Butla jest zwarta, łatwo można ją przechowywać w szafie.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 1 052

Akcesoria do pompek PCP

Granulat osuszający do filtra pompki Hill

Granulatu osuszający do filtra pompki Hill. Granulat jest pakowany próżniowo i nie ma trwałości minimalnej. Granulat wytrzyma w filtrze 4–6 miesięcy, w zależności od sposobu użytkowania.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 35

Pompki PCP

Pompka ręczna PCP Hill Spartan

2x

Najnowsza pompka angielskiej firmy Hill o nazwie Spartan stawia na wysoką wydajność oraz niezawodność. Ten model niewątpliwie należy do jednych z najlepszych pompek w swoim segmencie.

W magazynie 1 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 738

Pompki PCP

Pompka ręczna PCP FX Airguns

Ta 3-stopniowa pompka ręczna przeznaczona jest do ładowania wiatrówek PCP do ciśnienia 250 bar. Jej konstrukcja, łącznie ze stopką, wykonana jest z metalu. Do podłączenia jest przeznaczony wąż z gwintem wewnętrznym 1/8" BSP.

W magazynie 3 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 1 108

Przetoczki i przejściówki

Manometr Wika Black 250 bar

Nowość

Ten elegancki manometr posiada trwałą obudowę o heksagonalnym kształcie i średnicy 28 mm oraz łatwą do odczytania podziałkę na czarnej tarczy o zakresie pomiarowym 0 – 250 bar.

W magazynie 6 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 220

Pompki PCP

Pompka do wiatrówki Weihrauch HW90

Solidna prosta pompka Weihrauch o minimalistycznej konstrukcji przeznaczona do ładowania tłoka gazowego Theoben, który znajduje się m.in. w modelu HW90.

W magazynie 3 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 978

Akcesoria do pompek PCP

Uchwyt zaworu EasiGrip

Nowość

Uniwersalna rączka do zaworu od butli ciśnieniowej zwiększa przyczepność i ułatwia kontrolę podczas napełniania. Nadaje się do szerokiej gamy zaworów butlowych w tym MDE, Webley, Faber itp.

W magazynie 4 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 26

Przetoczki i przejściówki

Wąż do ładowania AirMaks

Wąż do ładowania wiatrówek AirMaks. Na przeciwległych końcach znajdziemy quickfill oraz gwint G5/8. Wraz z wężem dostaniemy śrubę do spuszczania kartusza oraz uszczelki zapasowe.

W magazynie 8 szt., w czwartek 30. 3. u Ciebie

zł 479

Kompresory

Kompresor Venox 12V 310bar

4x

Kompresor do napełniania broni PCP o maksymalnym ciśnieniu napełniania 310 bar. Do zasilania można wykorzystać zasilacz sieciowy 230V AC lub akumulator samochodowy 12V DC.

Tymczasowo niedostępny

zł 1 847

Szczegóły

Pompki PCP

Pompka ręczna PCP Hill MK5 Pro

4x

Najnowsza wersja pompki wiatrowej od brytyjskiego producenta Hill. Nadaje się do napełniania wszystkich typów broni pneumatycznych PCP i posiada piękne niklowane wykończenie. Na jej korpusie znajdziemy wskaźnik ciśnienia, łączący element stanowi wąż z końcówką 1/8". Wąż jest kompatybilny ze standardowym gwintem G5/8.

Tymczasowo niedostępny

zł 867

Szczegóły

Pompki PCP

Pompka ręczna PCP Hill MK5 Pro z filtrem

2x

Najnowsza wersja pompki do wiatrówek od brytyjskiego producenta Hill. Nadaje się do napełniania wszystkich typów wiatrówek PCP i ma piękną niklowaną powierzchnię. W zestawie znajduje się również filtr, który zabezpiecza pompę i wkład przed korozją.

Tymczasowo niedostępny

zł 1 071

Szczegóły

Butle ciśnieniowe, pompki ręczne i przetoczki - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Ładowanie wiatrówek PCP

Najwygodniej i najszybciej jest ładować wiatrówkę z butli ciśnieniowej. Zamiast ćwierćgodzinnego gimnastykowania się z pompką możemy kartusz napełnić z butli w kilka sekund, w dodatku bez jakiegokolwiek wysiłku. Niemniej pompka ma to do siebie, że jest niezależna od źródeł zasilania.

W naszej ofercie znajdują się produkty angielskiej firmy Midland Diving zajmującej się produkcją zaawansowanych wysokociśnieniowych zaworów cylindrycznych i dodatkowych akcesoriów, która swoje ponad 60-letnie doświadczenie przekuła w produkcję butli ciśnieniowych i dodatkowych akcesoriów. Do wyboru są dwie pojemności butli: 3l i 7l. Butla fabrycznie jest zaopatrzona w zawór, manometr i przetoczkę z gwintem pod adapter.

Regulatory ciśnienia i zawory szybkiego ładowania

Regulator, jak sama nazwa wskazuje, reguluje ciśnienie dosyłanego powietrza do komory wiatrówki. Utrzymuje stały poziom ciśnienia, przez co strzał ma powtarzalne parametry, co pozwala osiągnąć maksymalne skupienie. Obecnie do najlepszych na rynku należą regulatory firm Altaros i Huma.

Niezaprzeczalnie wiatrówka z regulatorem osiąga lepsze parametry strzału. Stabilna prędkość początkowa i energia śrutu odzwierciedlą się nie tylko na chronografie, ale też na tarczy. Już od 2008 roku firma Altaros zaopatruje nas w wysokiej jakości regulatory do prawie wszystkich wiatrówek dostępnych na rynku. Na uznanie zasługuje też holanderska firma Huma-Air.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie