skip_main skip_menu skip_search

Naładować powietrze, załadować śrut i tylko delektować się strzelaniem

Butle ciśnieniowe, pompki ręczne i przetoczki do wiatrówek

Pomagamy z wyborem

Ciśnienie robocze w zbiornikach PCP sięga często zawrotnych 300 barów. Rzecz jasna standardowa pompka nie ma szans sobie poradzić z takim ciśnieniem. Jedynym rozwiązaniem są specjalnej konstrukcji pompki PCP, chociaż nawet w tym przypadku nie obejdzie się bez większego wysiłku. Kolejnym rozwiązaniem są butle ciśnieniowe, które potrafią napełnić zbiornik wiatrówki w kilka sekund.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Butle na sprężone powietrze

Butla nurkowa 7l z manometrem i wężem

3x

Model ten jest odpowiedni do napełniania karabinów Evanix, Air Arms i innych. Butla przeznaczona na sprężone powietrze. Jest to butla 7l z manometrem i wężem dopływowym. Ciśnienie robocze 300Bar.

W magazynie > 20 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 1 348

Pompki PCP

Pompka ręczna PCP Hill MK5 Pro

4x

Najnowsza wersja pompki wiatrowej od brytyjskiego producenta Hill. Nadaje się do napełniania wszystkich typów broni pneumatycznych PCP i posiada piękne niklowane wykończenie. Na jej korpusie znajdziemy wskaźnik ciśnienia, łączący element stanowi wąż z końcówką 1/8". Wąż jest kompatybilny ze standardowym gwintem G5/8.

W magazynie 16 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 867

Pompki PCP

Pompka ręczna PCP Hill Spartan

2x

Najnowsza pompka angielskiej firmy Hill o nazwie Spartan stawia na wysoką wydajność oraz niezawodność. Ten model niewątpliwie należy do jednych z najlepszych pompek w swoim segmencie.

W magazynie 7 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 738

Kompresory

Elektryczna sprężarka powietrza HILL EC-3000 EVO

Elektryczny kompresor wysokociśnieniowy HILL EC-3000 EVO od sprawdzonego angielskiego producenta Hill to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy stać się samodzielnymi w napełnianiu butli i kartuszy do broni pneumatycznej.

W magazynie 15 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 5 543

Przetoczki i przejściówki

Manometr Wika Black 250 bar

Ten elegancki manometr posiada trwałą obudowę o heksagonalnym kształcie i średnicy 28 mm oraz łatwą do odczytania podziałkę na czarnej tarczy o zakresie pomiarowym 0 – 250 bar.

W magazynie 1 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 220

Przetoczki i przejściówki

Szybkozłączka FX MKII

Szybkozłączka FX MKII pasuje do wszystkich karabinków pneumatycznych FX z systemem szybkozłączki. Posiada gwint męski 1/8" BSP i pasuje do standardowych węży.

W magazynie 3 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 135

Pompki PCP

Pompka do wiatrówki Weihrauch HW90

Solidna prosta pompka Weihrauch o minimalistycznej konstrukcji przeznaczona do ładowania tłoka gazowego Theoben, który znajduje się m.in. w modelu HW90.

W magazynie 2 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 978

Akcesoria do pompek PCP

Uchwyt zaworu EasiGrip

Uniwersalna rączka do zaworu od butli ciśnieniowej zwiększa przyczepność i ułatwia kontrolę podczas napełniania. Nadaje się do szerokiej gamy zaworów butlowych w tym MDE, Webley, Faber itp.

W magazynie 4 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 26

Przetoczki i przejściówki

Wąż do ładowania AirMaks

Wąż do ładowania wiatrówek AirMaks. Na przeciwległych końcach znajdziemy quickfill oraz gwint G5/8. Wraz z wężem dostaniemy śrubę do spuszczania kartusza oraz uszczelki zapasowe.

W magazynie 3 szt., 6. - 7. 12. u Ciebie

zł 479

Butle ciśnieniowe, pompki ręczne i przetoczki - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Ładowanie wiatrówek PCP

Najwygodniej i najszybciej jest ładować wiatrówkę z butli ciśnieniowej. Zamiast ćwierćgodzinnego gimnastykowania się z pompką możemy kartusz napełnić z butli w kilka sekund, w dodatku bez jakiegokolwiek wysiłku. Niemniej pompka ma to do siebie, że jest niezależna od źródeł zasilania.

W naszej ofercie znajdują się produkty angielskiej firmy Midland Diving zajmującej się produkcją zaawansowanych wysokociśnieniowych zaworów cylindrycznych i dodatkowych akcesoriów, która swoje ponad 60-letnie doświadczenie przekuła w produkcję butli ciśnieniowych i dodatkowych akcesoriów. Do wyboru są dwie pojemności butli: 3l i 7l. Butla fabrycznie jest zaopatrzona w zawór, manometr i przetoczkę z gwintem pod adapter.

Regulatory ciśnienia i zawory szybkiego ładowania

Regulator, jak sama nazwa wskazuje, reguluje ciśnienie dosyłanego powietrza do komory wiatrówki. Utrzymuje stały poziom ciśnienia, przez co strzał ma powtarzalne parametry, co pozwala osiągnąć maksymalne skupienie. Obecnie do najlepszych na rynku należą regulatory firm Altaros i Huma.

Niezaprzeczalnie wiatrówka z regulatorem osiąga lepsze parametry strzału. Stabilna prędkość początkowa i energia śrutu odzwierciedlą się nie tylko na chronografie, ale też na tarczy. Już od 2008 roku firma Altaros zaopatruje nas w wysokiej jakości regulatory do prawie wszystkich wiatrówek dostępnych na rynku. Na uznanie zasługuje też holanderska firma Huma-Air.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie