skip_main skip_menu skip_search

Dla nurków i wiatrówkowiczów

Butle na sprężone powietrze

Pomagamy z wyborem

Najwygodniej i najszybciej jest ładować wiatrówkę z butli nurkowej. Zamiast ćwierćgodzinnego gimnastykowania się z pompką, możemy kartusz napełnić z butli dosłownie w kilka sekund, w dodatku bez jakiegokolwiek wysiłku. Butle Midland pracują pod maksymalnym ciśnieniem do 300 bar. Butle są zaopatrzone w zawór, manometr oraz przetoczkę.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Butle na sprężone powietrze

Butla nurkowa 7l z manometrem i wężem

2x

Model ten jest odpowiedni do napełniania karabinów Evanix, Air Arms i innych. Butla przeznaczona na sprężone powietrze. Jest to butla 7l z manometrem i wężem dopływowym. Ciśnienie robocze 300Bar.

W magazynie > 20 szt., w środa 14. 12. u Ciebie

zł 1 348

Butle na sprężone powietrze

Butla 3l z manometrem i wężem

8x

Butla o pojemności 3l do napełniania wiatrówek PCP. Integralną częścią butli jest manometr. W skład zestawu wchodzi również wąż. Butla jest zwarta, łatwo można ją przechowywać w szafie.

W magazynie > 100 szt., w środa 14. 12. u Ciebie

zł 1 052

Butle ciśnieniowe do ładowania wiatrówek PCP

Najwygodniej i najszybciej jest ładować wiatrówkę z butli ciśnieniowej. Zamiast ćwierćgodzinnego gimnastykowania się z pompką możemy kartusz napełnić z butli dosłownie w kilka sekund, w dodatku bez jakiegokolwiek wysiłku. W ofercie znajdują się artykuły angielskiej firmy Midland Diving zajmującej się produkcją zaawansowanych wysokociśnieniowych zaworów cylindrycznych i dodatkowych akcesoriów, która swoje ponad 60-letnie doświadczenie przekuła w produkcję butli ciśnieniowych i dodatkowych akcesoriów. Do wyboru są dwie pojemności butli: 3l i 7l. Butla fabrycznie jest zaopatrzona w zawór, manometr i przetoczkę z gwintem pod adapter.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie