skip_main skip_menu skip_search

Spokojny sen w podróży i na wyprawie

Karimaty samopompujące

Wystarczająca ilość snu jest bardzo ważna, zatem jeśli przebywamy w naturze, warto zadbać o wygodę podczas nocowania, a tym samym zafundować swojemu organizmowi czas na regenerację. Właśnie karimata samopompująca zapewni nam maksymalny komfort bez względu na to, czy nocujemy na festiwalu, czy biwakujemy w głębokim lesie.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Karimaty samopompujące

Karimata Pinguin Nomad 50 Double Khaki

Nowość

Karimata Pinguin Nomad 50 Double jest wykonana z wygodnego szczotkowanego poliestru z laminacją TPU. Dzięki piance poliuretanowej z dobrą pamięcią kształtu, która zapewnia doskonałą izolację termiczną, karimata może się częściowo nadmuchać. W zależności od napompowania wysokość karimaty waha się od 3 do 5 cm.

W magazynie 1 szt., w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 517

Karimaty samopompujące

Karimata Pinguin Sherpa 30 NX Zielona

Nowość

Pinguin Sherpa 30 NX to samonadmuchująca się karimata nadająca się do kempingu i turystyki. Powierzchnia wykonana jest z antypoślizgowego szczotkowanego poliestru z laminacją TPU. Dzięki piance poliuretanowej o długiej pamięci kształtu i doskonałej izolacji termicznej, karimata może się nadmuchać sama. Do pompowania używany jest płaski dwuwarstwowy wentyl z klapą zwrotną DLF.

W magazynie 2 szt., w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 227

Karimaty samopompujące

Karimata Pinguin Sherpa 38 NX Zielona

Nowość

Pinguin Sherpa 38 NX to samonadmuchująca się karimata nadająca się do kempingu i turystyki. Powierzchnia wykonana jest z antypoślizgowego szczotkowanego poliestru z laminacją TPU. Dzięki piance poliuretanowej o długiej pamięci kształtu i doskonałej izolacji termicznej, karimata może się nadmuchać sama. Do pompowania używany jest płaski dwuwarstwowy wentyl z klapą zwrotną DLF.

W magazynie 2 szt., w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 272

Karimaty samopompujące - wystarczy odkręcić zawór i położyć się

Zdrowy sen już dawno nie ogranicza się tylko do wysokiego materaca w naszej sypialni. W obecnych czasach wyśpimy się wygodnie nawet na trawie, glebie czy żwiru. Wystarczy mieć adekwatnie grubą karimatę samopompującą. Taką karimatę wystarczy rozpakować i następnie odkręcić zawór, w efekcie czego umieszczona wewnątrz gąbka nabierze szybko objętości. Konstrukcja karimaty samopompującej skutecznie izoluje od podłoża i chroni przed wilgocią i chłodem bijącym z podłoża. Na specjalną uwagę zasługuje karimata Zulu Ceza Double, której można używać jako łóżka dwuosobowego. 

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie