skip_main skip_menu skip_search

Dla małych poszukiwaczy przygód

Latarki czołowe dla dzieci

Jeśli chcesz sprawić radość swojemu małemu wędrownikowi, sprezentuj mu czołówkę dostosowaną do jego proporcji. Właściwa latarka dla dzieci musi być lekka, wygodna oraz bezpieczna i intuicyjna w obsłudze. Opaska na głowę powinna być regulowana, aby jak najlepiej można było ją dostosować do obwodu głowy. Materiał opaski musi być wystarczająco elastyczny i miękki, aby nie uwierał i nie powodował odcisków.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Reflektor Wuben H3 niebieski

Świetnie nadaje się do biegania, biwakowania, wędkowania czy wędrówek, a dzięki kompaktowym rozmiarom i łatwej obsłudze sprawdzi się również jako czołówka dla dzieci.

W magazynie > 50 szt., w środa 13. 12. u Ciebie

zł 110

Lampa czołowa LED 80 lm czarna

Reflektor LED o mocy 1 W i natężeniu światła 80 lm. Reflektor składa się z trzech diod – jednej białej i dwóch czerwonych.

W magazynie 2 szt., w środa 13. 12. u Ciebie

zł 22

Lampa czołowa Wuben H3 pomarańczowa

H3 jest świetna do biegania, biwakowania, wędkowania, wędrówek, a dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i łatwej obsłudze nadaje się również jako czołówka dla dzieci.

W magazynie 8 szt., w środa 13. 12. u Ciebie

zł 110

Latarki czołowe - czołówki dla dzieci

Jeśli chcesz sprawić radość swojemu małemu wędrownikowi, sprezentuj mu czołówkę dostosowaną do jego proporcji. Zazwyczaj każdy mały poszukiwacz przygód zdobywa pierwsze doświadczenie z latarką już na swoim pierwszym obozie letnim podczas nocnych gier terenowych. Na co zwracać uwagę przy wyborze?  Właściwa latarka dla dzieci musi być lekka, wygodna oraz  bezpieczna i intuicyjna w obsłudze. Opaska na głowę powinna być regulowana, aby jak najlepiej można było ją dostosować do obwodu głowy. Materiał opaski musi być wystarczająco elastyczny i miękki, aby nie uwierał i nie powodował odcisków.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie