skip_main skip_menu skip_search

W podróży wygodnie jak w domu

Leżaki kempingowe

Leżaki są idealne, jeśli zamierzamy się zrelaksować po dniu pełnym pracy lub tylko złapać opaleniznę na słońcu. Akurat do tego rodzaju czynności jest leżak idealnym wyborem. Składana konstrukcja leżaka sprawia, że transport jest wygodny i nie wymaga specjalnego wysiłku. Leżak kempingowy idealnie spisze się na plaży, w ogrodzie czy na kempingu.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Składany leżak Comfort został zaprojektowany z myślą o potrzebach wędkarskich, ale przyda się do każdego aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

W magazynie 4 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 200

Składany leżak z możliwością przekształcenia w wygodny fotel. Model ten jest idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy i wszystkich osób spędzających czas na łonie natury.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 200

Prosty recliner z możliwością regulacji nachylenia zagłówka. Konstrukcja wykonana jest z rur stalowych.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 100

Składane leżaki kempingowe

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu albo po prostu chcesz położyć się na słońcu? Pozwól sobie na maksymalny komfort i zrelaksuj się na wygodnym leżaku. Dzięki składanej konstrukcji postawisz leżak w najbardziej pasującym miejscu. Weź go ze sobą nad wodę, nie ważne, czy posłuży do wypoczynku po wyjściu z wody, czy jako wygodne siedzisko podczas łowienia ryb. 

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie