skip_main skip_menu skip_search

Zbraň, která vás vrátí do dětství

Megaline

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Czyszczenie

Zestaw mosiężny wycior + komplet szczotek w pudełku cal. 5,5mm

15x

Częścią opakowania jest szczoteczka na grube zanieczyszczenia i druga szczoteczka przeznaczona do wykończenia finalnego. Częścią jest również naczynie plastikowe. Zestaw mosiężnych wyciorów w plastikowym pudełku odpowiedni do wszystkich broni o kalibrze 5

W magazynie, w środa 5. 4. u Ciebie

zł 50

Szczotki

Zapasowy wycior cal. 4,5mm

4x

Zapasowy zestaw szczotek do czyszczenia broni pneumatycznych o kalbirze 4,5 mm. Zestaw zawiera: grubą szczotkę, delikatną szczotkę do wykończenia, filcową szczotkę do naniesienia oleju do lufy.

W magazynie 2 szt., w środa 5. 4. u Ciebie

zł 19

Szczotki

Zapasowy wycior cal. 5,5mm

4x

Zapasowy zestaw szczotek do czyszczenia broni pneumatycznych o kalbirze 5,5 mm. Zestaw zawiera: grubą szczotkę, delikatną szczotkę do wykończenia, filcową szczotkę do naniesienia oleju do lufy.

W magazynie, w środa 5. 4. u Ciebie

zł 19

Proce

Black Panther z oparciem

1x

Proca Black Panther jest prosta proca z ramą stalową, która jest bardzo trwała. Zaletą jest ergonomicznie kształtowany uchwyt z tworzywa sztucznego ze składanym oparciem stabilizującym procę w dłoni.

W magazynie 15 szt., w środa 5. 4. u Ciebie

zł 43

Walizki na broń krótką i długą

Walizka na karabin 110x25x11 bez zamka

Duża czarna walizka plastikowa, która jest przeznaczona do karabinów z lunetą. Wnętrze walizki jest wyściełane, a więc Twój karabin zawsze będzie bezpieczny. Walizka posiada cztery klasyczne zatrzaski z tworzywa sztucznego.

W magazynie 1 szt., w środa 5. 4. u Ciebie

zł 195

Proce

ALPHA 2 podwójna guma

Proca Alpha 2 wyposażona jest w podwójną gumę i stałe oparcie przedramia. Model Alpha 2 jest jedyną procą z podwójną gumą dla zwiększenia mocy. Dzięki oparciu przedramienia celowanie jest lepsze.

W magazynie 2 szt., w środa 5. 4. u Ciebie

zł 102

Proce

David bez oparcia

Model David jest szczególnie odpowiedni w samym początku. Za daną cenę z tą procą na pewno przeżyjesz mnóstwo zabawy. Zaletą jest skórzany koszyk.

W magazynie 15 szt., w środa 5. 4. u Ciebie

zł 28

Proce

Mirage z oparciem

Proca Mirage wyróżnia się głównie swoją masywną konstrukcją, która jest bardzo wytrzymała. Zaletą jest również stałe oparcie na przedramię, dzięki któremu możemy osiągnąć bardziej celne strzelanie.

W magazynie > 20 szt., w środa 5. 4. u Ciebie

zł 100

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie