skip_main skip_menu skip_search

Najlepiej smakuje na świeżym powietrzu

Naczynia kempingowe

Legendarna menażka kojarzy się wielu z nas z letnimi obozami. Nowoczesną wersję takiej menażki oferuje firma Zulu Inja. Poza tym warte uwagi są zestawy kempingowe, a mianowicie zestaw naczyń, który zmieści w sobie nawet kuchenkę turystyczną. Z kolei na patelni usmażymy jajko i w zawieszonym nad ogniskiem na trójnogu kociołku ugotujemy kociołkowy gulasz.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Praktyczna miska outdoorowa, którą z łatwością spakujesz do małej kieszonki w plecaku. Dzięki swojej akordeonowej konstrukcji jest łatwy do rozłożenia i złożenia.

W magazynie 3 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 32

Jest to trzyczęściowy zestaw naczyń do gotowania na świeżym powietrzu składający się z czajnika, patelni i garnka z pokrywką. Zestaw jest również bardzo lekki i odporny na wysokie temperatury.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 148

Jest to praktyczny składany statyw do zawieszenia czajnika nad ogniskiem lub kuchenką. Statyw składa się z trzech składanych nóg wykonanych z wytrzymałego aluminium oraz haka do zawieszania.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 93

Jest to zestaw naczyń biwakowych BREW czeskiego producenta sprzętu outdoorowego Cattara. W pakiecie znajdziesz łącznie 9 elementów.

Dostępny w magazynie centralnym, w czwartek 18. 8. u Ciebie

zł 157

Jest to czajnik kempingowy wykonany z anodowanego aluminium o pojemności 1,1 l. Pokrywa i uchwyty pokryte są silikonowymi rękawami ułatwiającymi przenoszenie.

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 91

Jest to czajnik kempingowy wykonany z anodowanego aluminium o pojemności 5l. Dla wygodniejszego przenoszenia wyposażono go również w pokrywę z uchwytem oraz uchwyt do zawieszenia.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 120

Naczynia kempingowe

Legendarna menażka kojarzy się wielu z nas z letnimi obozami. Nowoczesną wersję takiej menażki oferuje firma Zulu Inja. Poza tym warte uwagi są zestawy kempingowe, a mianowicie zestaw naczyń, który zmieści w sobie nawet kuchenkę turystyczną. Z kolei na patelni usmażymy jajko i w zawieszonym nad ogniskiem na trójnogu kociołku ugotujemy kociołkowy gulasz.  

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie