skip_main skip_menu skip_search

Luky a kuše pro začínající i ostřílenější

Poe Lang

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Bełt duraluminiowy 20" HalfMoon czerwony 1szt

Bełt posiada wymienny grot w kształcie HalfMoon. Masa kompletnego bełtu: 28 gramów. Bełty duraluminiowe 20" są odpowiednie do kusz Jaguar, Fox, Poe Lang i Jandao.

W magazynie > 20 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 18

Strzała duraluminiowa 29" Poe Lang CAMO

Strzała duraluminiowa Poe Lang CAMO do strzelania tarczowego ma 29" długości i wykończenie kamuflażowe. Promień o średnicy 8 mm posiada stały zaokrąglony grot, gumoplastikowe lotki oraz plastikową nasadkę.

W magazynie > 100 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 26

Podstawka pod strzałę Poe Lang Twister

2x

Klasyczna podstawka pod strzałę ograniczająca kontakt z powierzchnią majdanu, zwiększając tym samym poziom celności. Korzystanie z podstawki pozytywnie wpływa na stabilność wypuszczanej strzały i ogranicza niepożądane odchylenie od osi łuku.

W magazynie 3 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 48

Strzała duraluminiowa 29" Poe Lang

Strzała jest wyposażona w grot tarczowy o długości 7 mm. Na końcu strzały znajdują się trzy lotki polimerowe o długości 64 mm i klejona nasadka zewnętrzna. Jest odpowiednia do łuków tradycyjnych i bloczkowych.

W magazynie > 100 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 23

Bloczki z kablami i cięciwą do łuku Poe Lang Cobra

Chociaż okablowanie jest bardzo wytrzymałe, może zostać ono uszkodzone przez nieodpowiednie traktowanie. Jeśli tak się stanie, można temu łatwo zaradzić poprzez wymianę na nowe kable i bloczki. Pamiętaj jednak, że z kuszy bloczkowej nigdy nie należy strzelać na szucho, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia okablowania lub, co gorsza, do uszkodzenia konstrukcji kuszy.

W magazynie 5 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 128

Celownik pinowy Poe Lang do łuków bloczkowych z poziomicą

Klasyczne celowniki światłowodowe do łuków bloczkowych usprawniające celowanie i pozwalające uwzględnić kąt strzału dla konkretnej odległości. System celowniczy składa się z trzech pinów.

W magazynie 4 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 91

Cięciwa Poe Lang do łuku Rex 51" czarno-czerwona

Trwała cięciwa w wersji czarno-czerwonej o długości 51" (129,5 cm) dedykowana szczególnie do łuków bloczkowych Poe Lang REX.

W magazynie 4 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 120

Kołczan Poe Lang na 6 strzał

Kołczan biodrowy Poe Lang leatherette to połączenie prostego designu i funkcjonalności. Jest w stanie pomieścić do sześciu strzał o maksymalnej długości 26" (66 cm) i jest dostosowany do zawieszenia na pasku.

W magazynie 19 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 35

Poe Lang Siege 150 lb

Gratis

Poe Lang Siege to kusza bloczkowa z regulowaną siłą naciągu w zakresie od 118 do 150 lb. Jedną z największych zalet tego modelu są jego kompaktowe rozmiary. Pomimo tego dużym plusem jest regulowana kolba typu AR15 oraz ergonomiczny chwyt pistoletowy.

W magazynie 1 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 2 477

Łuk bloczkowy Poe Lang Kirupira 15-20 lb czarny

Łuk Poe Lang Kipura jest odpowiedni dla najmłodszych adeptów stawiających pierwsze kroki w łucznictwie. Zaletą jest możliwość regulacji siły naciągu w zakresie 15–20 lb (7–9 kg). Długość całkowita łuku wynosi 890 mm.

W magazynie 19 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 331

Ślizgacz do kabli Poe Lang

Jednoczęściowy ślizgacz do kabli Poe Lang wykonany z wytrzymałego polimeru zapewnia prawidłowe przesuwanie kabli w łuku bloczkowym.

W magazynie 10 szt., w środa 26. 6. u Ciebie

zł 9

Bełt duraluminiowy 16" Camo

Bełt duraluminiowy 16" z końcówką HalfMoon do kusz Jandao, Jaguar, Fox, Poe Lang 150/175lb. Bełt posiada wymienny grot, można zmienić go naprzykład za grot łowiecki. Długość bełtu: 42,7 cm, średnica bełtu: 8,7 mm.

Tymczasowo niedostępny

zł 17

Szczegóły

Grot ostry Poe Lang

Zapasowy grot stalowy Poe Lang field point przeznaczony do strzelania tarczowego. Nadaje się szczególnie do strzał drewnianych i jest mocowany na klej o konsystencji żelu, jak na przykład poxipol.

Tymczasowo niedostępny

zł 4

Szczegóły

Pas na ramię

Pasek do broni, wiatrówek, kusz i innych broni. Częścią są dwie śruby do kolby.

Długoterminowo niedostępny

zł 91

Szczegóły

Poe Lang Assassin 20-70 lbs

Assassin, to odpowiedni model zarówno dla młodzieży jak i dorosłych, a to dzięki regulacji siły naciągu w zakresie od 17 do 70 lb.

Długoterminowo niedostępny

zł 1 846

Szczegóły

Strzała drewniana 28" Poe Lang

Drewniana strzała do łuku. Ten model jest odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych strzelców. Strzała jest wyposażona w grot metalowy. Długość tego modelu wynosi dwadzieścia osiem cali.

Długoterminowo niedostępny

zł 16

Szczegóły

Strzała duraluminiowa 30" Poe Lang niebieska

Jest odpowiednia do łuków tradycyjnych i bloczkowych. Strzała jest wyposażona w ostry grot wymienny o długości 22 mm. Na końcu strzały znajdują się trzy lotki polimerowe o długości 65 mm i klejona nasadka zewnętrzna.

Długoterminowo niedostępny

zł 24

Szczegóły

Strzała z włókna szklanego 30" Poe Lang

Ta strzała jest odpowiednia do łuków tradycyjnych i bloczkowych. Nie jest odpowiednia dla wydajnych łuków z siłą ponad 40lb. Strzała jest wyposażona w grot tarczowy o długości 21 mm.

Długoterminowo niedostępny

zł 16

Szczegóły

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie