skip_main skip_menu skip_search

Praca z ludźmi i dla ludzi

Remington

Remington

Firma Remington zajmuje się tworzeniem trwałej i niezawodnej bielizny termicznej oraz innej odzieży i akcesoriów. Producent stawia na jakość inżynierii z naciskiem na funkcjonalność i przystępną cenę

Rozwój poszczególnych produktów opiera się jednak na wieloletnim doświadczeniu i konsultacjach z aktywnymi użytkownikami i entuzjastami outdooru.

Profesjonalny poziom produktów nie jest więc proporcjonalny do ceny, która jest bardzo korzystna nawet dla zupełnie początkujących użytkowników. Jednym z mott firmy jest "praca z ludźmi i dla ludzi".

Odzież charakteryzuje się doskonałą oddychalnością, jest wodoodporna, wiatroszczelna i wytrzymuje nawet najcięższe traktowanie.

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Extreme

4x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –30 °C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie > 20 szt., w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 220

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Reflective

2x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –25 °C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie > 20 szt., w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 202

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Remington Expedition

6x

Bielizna termiczna Remington pasuje każdemu, dla kogo przebywanie między czterema ścianami jest nieco niekomfortowe. Docenią ją górale, myśliwi, wędkarze oraz osoby lubiące świeże powietrze, ładne widoki i chłodniejszą pogodę. Zapewni Ci ciepło aż do –35°C, więc nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno.

W magazynie 2 szt., w piątek 9. 6. u Ciebie

zł 220

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie