skip_main skip_menu skip_search

Čisté jako nikdy předtím

Tetra Gun

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Olej Tetra Gun Stock Finishing Kit

Gratis

Idealny do naprawy kolby drewnianej. Środek do wykańczania kolb na bazie naturalnego oleju orzechowego. Przy użyciu zestawu Guns Stock zostaniesz nagrodzony przywróceniem pięknego wyglądu i połysku twojej drewnianej kolby.

W magazynie 2 szt., w piątek 26. 7. u Ciebie

zł 118

Oksyda do broni Tetra Gun Liquid Blue 2,7oz 77g

Odpowiednia do naprawy karabinu. Oksyda do broni na zimno. Nadaje się do drobnych napraw metalu, jak również do całkowitego przeczernienia. Innowatywne rozwiązanie, które przyczyniło się do szybszego nakładania i stosowania oksydy.

Długoterminowo niedostępny

zł 48

Szczegóły

Olej Tetra Gun Action Blaster 18oz 510g

1x

Rozpuszcza i usuwa osady węglowe. Szybkie efekty. Odpowiedni również do broni na czarny proch. Szybko odparywuje. Opakowanie zawiera rurkę, która ułatwia aplikację w trudno dostępnych miejscach.

Długoterminowo niedostępny

zł 66

Szczegóły

Olej Tetra Gun Copper Solvent 4oz 113g

1x

Szybko usuwa wszelkie zanieczyszczenia z lufy broni. Dobrze usuwa osady ołowiu z gwintów w lufie. Szybko działający z ekstremalnie silnym efektem. Nie uszkadza lufy. Jest to środek w płynie.

Długoterminowo niedostępny

zł 44

Szczegóły

Olej Tetra Gun Copper Solvent 8oz 250ml

Dobrze usuwa osady ołowiu z gwintów w lufie. Jest to pierwszy krok w pielęgnacji otworu broni. Szybko działający z ekstremalnie silnym efektem. Nie uszkadza lufy. Jest to środek w płynie.

Długoterminowo niedostępny

zł 72

Szczegóły

Olej Tetra Gun Lubricant 1oz 30ml

Chroni, pilęgnuje i poprawia właściwości otworu. Olej ma szeroki zakres zastosowania od –70°C do 400°C. Smar odpowiedni do pompek PCP. Osiąga nawet trudno dostępnych miejsc. Jest to olej w płynie.

Długoterminowo niedostępny

zł 35

Szczegóły

Olej Tetra Gun Lubricant 4oz 120ml

Odpowiedni środek do pielęgnacji miejsc, w których często dochodzi do tarcia i ruchu. Chroni, pilęgnuje i poprawia właściwości otworu. Olej ma szeroki zakres zastosowania od –70°C do 400°C. Osiąga nawet trudno dostępnych miejsc.

Długoterminowo niedostępny

zł 72

Szczegóły

Olej Tetra Gun Lubricant 8oz 227g

Ten olej można stosować do pompek PCP. Osiąga nawet trudno dostępnych miejsc. Chroni, pilęgnuje i poprawia właściwości otworu. Olej ma szeroki zakres zastosowania od –70°C do 400°C.

Długoterminowo niedostępny

zł 77

Szczegóły

Olej Tetra Gun Lubricant Spray 3,75oz 106g

To jeden z absolutnie najlepszych najbardziej powszechnie stosowanych olejów z doskonałymi efektami ochronnymi, konserwującymi i balistycznymi. Szybko paruje i na powierzchni pozostawia delikatną warstwę ochronną.

Długoterminowo niedostępny

zł 40

Szczegóły

Olej Tetra Gun Lubricant Spray 8oz 250ml

To jeden z najbardziej powszechnie stosowanych olejów z doskonałymi efektami ochronnymi, konserwującymi i balistycznymi. Szybko paruje i na powierzchni pozostawia delikatną warstwę ochronną.

Długoterminowo niedostępny

zł 66

Szczegóły

Olej Tetra Reel Lubricant 0,25oz 7g

Olej używany do części i mechanizmów o podwyższonym tarciu. Doskonały aplikator do stosowania w małych produktach. Bardzo odpowiedni do kołowrotków i innych produktów, w których dochodzi do styku elementów metalowych.

Długoterminowo niedostępny

zł 29

Szczegóły

Olej TetraGun Blue & Rust Remover 2,7oz 77g

Szybka i skuteczna oksyda do usuwania rdzy i starych wykończeń powierzchni – nie uszkodzi metalu. Usuwa rdzę z broni, narzędzi, otworów, części precyzyjnych itp. Usuwa oryginalne czernienie.

Długoterminowo niedostępny

zł 42

Szczegóły

Tetra Gun Cleaning Pack

Wszystkie środki czyszczące w jednym zestawie – czyszczą, smarują, konserwują i chronia broń. Chemicznie wyważony zestaw do czyszczenia broni dla entuzjastów.

Długoterminowo niedostępny

zł 143

Szczegóły

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie

Dołącz do 100.000 odbiorców i zdobądź dostęp do nowości, akcji promocyjnych i recenzji

Logując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.