skip_main skip_menu skip_search

Dla początkujących i doświadczonych myśliwych oraz posiadaczy ostrej broni

Valiant

Valiant

Marka Valiant produkuje wysokiej jakości lunety do strzelectwa sportowego i myśliwskiego. Została założona w 2011 roku w Czechach i jest wspierana przez strzelców, którym brakowało na rynku wysokiej jakości optyki w solidnej cenie. Firma posiada własną fabrykę i zespół ekspertów, dzięki czemu jest w stanie stworzyć produkty o szerokim zastosowaniu i to w stosunkowo krótkim czasie. Swoje znajdą więc także zapaleni myśliwi, strzelcy sportowi, a dzięki sprzyjającej polityce finansowej także strzelcy rekreacyjni.

 

5 linii produktów do wyboru

Model podstawowy Valiant Lynx AO posiada paralaksę na soczewce obiektywu, krzyż Mil-Dot, niskoprofilowe wieżyczki z podświetlanym krzyżem. Jego następcą jest Lynx SF z resetowalnymi wieżyczkami i systemem blokady Push-Pull. Dla strzelców, luneta Valiant Lynx 4-16x50 SF SIR Mil-Dot przewodzi stawce. Optykę sportową reprezentuje Themys z 5 rodzajami intencjonalnych krzyży wytrawionych w szkle. Luneta myśliwska Kronos oferuje dobre parametry optyczne nawet przy słabej widoczności dzięki przedniej soczewce obiektywu 56 mm. 

Dopełnieniem portfolio jest flagowiec odpowiedni dla niemal każdego. Valiant Zephyr posiada wytrawiony krzyż, 5 celowych osnów do wyboru, blokowane i resetowane wieżyczki Push-Pull, paralaksę boczną oraz podświetlenie w 2 kolorach. Szczególną popularnością cieszy się Valiant Zephyr 6-24x50 SF SIR 20X 1/2 Mil-Dot. Dzięki szerokiej ofercie znajdą Państwo optymalne rozwiązanie, niezależnie od tego, czy szukają Państwo optyki do karabinu pneumatycznego czy do broni palnej.

 

Druga generacja lunet celowniczych Valiant

Marka nieustannie stara się nadążać za konkurencją i aktualnymi trendami. Doprowadziło to do powstania zupełnie nowej serii lunet celowniczych o przydomku II. Do najistotniejszych nowości należą przeprojektowane wieżyczki taktyczne z funkcją Zero-Stop oraz ulepszone osnowy celownicze. Luneta Valiant Themys II 10x32 SF Compact HFT MRAD jest nawet dostępna z rektyfikacją miliradianową.

W tej linii produktów wprowadzono również lunetę do kuszy Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC z trawionym szklanym krzyżem i niskoprofilowymi otwartymi komorami.

 

Luneta celownicza Valiant - maksymalna wytrzymałość w każdych warunkach

Lunety Valiant wytrzymują porównanie nawet z renomowanymi markami. Mają jednoczęściową tubę wypełnioną azotem, są zarówno wodoodporne, jak i wstrząsoodporne i wytrzymają każde warunki. Nawet na najmocniejszych kalibrach myśliwskich, gdzie energia działania pocisku przekracza 6000 J. Nadają się również do mocnych karabinów pneumatycznych sprężynowych, gdzie wytrzymują odrzut i wibracje.

 

Mocowania, kolimatory, noktowizory i inne akcesoria

Oprócz lunet celowniczych firma oferuje także kolimatory Valiant, a od niedawna także montaż noktowizyjny Valiant NOX NV1

Uchwyty Valiant przeznaczone są do wszystkich karabinów snajperskich i myśliwskich. Są one produkowane w Czechach przy użyciu najnowszej technologii CNC. Zastosowano w nich te same materiały co w broni palnej CZ. Gdy dodamy do tego współpracę z profesjonalnymi strzelcami, otrzymamy bardzo wytrzymałe uchwyty do karabinów.

W asortymencie firmy znajdują się również inne akcesoria strzeleckie, takie jak ręcznie szyte torby, osłony przeciwsłoneczne czy czapki. Przejrzyj ofertę i wybierz swoją lunetę celowniczą i akcesoria.

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Lunety ze zmiennym powiększeniem

Valiant Lynx 4-16x50 SF SIR Mil-Dot

24x

Najbardziej stosowany model ze zmiennym powiększeniem z serii Lynx o powiększeniu 4–16× i średnicą obiektywu 50 mm. Luneta jest dedykowana do wszystkich typów broni. Minimalna odległość ostrzenia od 10 m.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 682

Lunety ze stałym powiększeniem

Valiant Lynx 6x40 AOSIR Mil-Dot

21x

Luneta o stałym powiększeniu x6 z obiektywem o średnicy 32 mm. Luneta jest dedykowana do wszyztkich broni. Powiększenie x6 jest odpowiednie do strzelania na średnich dystansach. Minimalna odległość ostrzenia od 10 m.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 361

Lunety ze zmiennym powiększeniem

Valiant Lynx 6-24x50 SF SIR Mil-Dot

17x

Najbardziej stosowany model ze zmiennym powiększeniem z serii Lynx o powiększeniu 6–24× i średnicą obiektywu 50 mm. Luneta jest dedykowana do wszystkich typów broni. Minimalna odległość ostrzenia od 10 m.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 756

Lunety ze zmiennym powiększeniem

Luneta celownicza Valiant Zephyr II 5-20x50 SF SIR FBR

2x

Lunety Zephyr czeskiej firmy VALIANT zawsze charakteryzowały się dużą wytrzymałością, wysoką jakością wykonania i co najważniejsze korzystną ceną. Teraz na rynek trafia druga generacja tych lunet. Zephyr II oferuje wszystko to, do czego nasz przyzwyczaił poprzednik, a nawet więcej. 

W magazynie > 100 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 1 791

Lunety ze zmiennym powiększeniem

Valiant Kronos 3-12x56 SF SIR RAQ

Luneta posiada specjalnie zaprojektowany krzyż typu RAQ. Krzyż znajduje się w drugim planie optycznym. Otwarte wieżyczki posiadają system zerowania oraz opatentowany system zamykania – Premium Locking System.

W magazynie 10 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 1 422

Nasadki tylne

Valiant NOX NV1

Nasadka tylna Valiant wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Umożliwia widzenie w nocy na odległość do 200 m.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 1 662

Lunety ze zmiennym powiększeniem

Valiant Kronos 3-12x56 SF SIR FBR

Luneta posiada krzyż FBR – specjalnie zaprojektowany pod kątem dyscypliny FT. Krzyż znajduje się w drugim planie optycznym. Otwarte wieżyczki posiadają system zerowania oraz opatentowany system zamykania – Premium Locking System.

W magazynie 8 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 1 422

Lunety ze stałym powiększeniem

Valiant Zephyr 10x44 SF SIR Mil Dot

Luneta posiada popularny wśród strzelców ze względu na uniwersalność krzyż Mil-Dot. Krzyż znajduje się w drugim planie optycznym. Otwarte wieżyczki posiadają system zerowania oraz opatentowany system zamykania – Premium Locking System.

W magazynie 12 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 1 218

Akcesoria do lunet

Killflash Valiant Zephyr 50mm

Killflash Valiant to nasadka na obiektyw eliminująca odblaski, które mogliby zdradzić twoją pozycję.Nasadki jest odpowiednia do obiektywu Valiant Zephyr 4–16×50, 5–20×50 a 6–24×50.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 110

Lunety ze zmiennym powiększeniem

Luneta celownicza Valiant Themys II 3-12x42 SF Compact HFT MOA

Themys II to druga generacja popularnej serii celowników czeskiej firmy Valiant. Do najistotniejszych nowości należą przeprojektowane kominy z funkcją Zero-Stop. W tym modelu zastosowano uniwersalną siatkę FBR 12×. Krzyż znajduje się w drugiej płaszczyźnie ogniskowej, więc po powiększeniu pozostaje taki sam.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 1 477

Montaże do broni

Montaż Valiant 22 mm / 30 mm średni

Montaż jest wytwarzany z najwyższej jakości materiałów za pomocą obrabiarek CNC. Każdy pierścień jest wytwarzany z jednego kawałka wysokowytrzymałości­owego anodowanego aluminium 7075 T6.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 553

Lunety ze zmiennym powiększeniem

Luneta celownicza Valiant Zephyr II 5-20x50 SF SIR FBR MRAD

Nowość

Lunety Zephyr czeskiej firmy VALIANT zawsze charakteryzowały się dużą wytrzymałością, wysoką jakością wykonania i co najważniejsze korzystną ceną. Teraz na rynek trafia druga generacja tych lunet. Zephyr II oferuje wszystko to, do czego nasz przyzwyczaił poprzednik, a nawet więcej. Model ten posiada korekcję w milliradianach.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 1 791

Montaże do broni

Montaż Valiant 11 mm / 30mm średni

Montaż jest wytwarzany z najwyższej jakości materiałów za pomocą obrabiarek CNC. Każdy pierścień jest wytwarzany z jednego kawałka wysokowytrzymałości­owego anodowanego aluminium 7075 T6.

W magazynie > 20 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 461

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie