skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki CO2

ASG TAC4.5 4,5mm

Dobrze zrobiony karabinek, który jest na śruty BB. W zestawie znajdują się przyrządy celownicze i dwójnog. Karabinek jest zasilany nabojem CO2.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 498

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
5707843060295
Kod katalogowy:
18102

Podobne produkty

Opis produktu

Pierwszy karabinek CO2 producenta ASG, który wyglądem przypomina broń taktyczną. Budowa broni jest podobna do pistoletów, oprócz lufy, która jest istotnie dłuższa. Kolba jest wykonana z polimeru z chwytem pistoletowym dla łatwiejszego trzymania. Kolba jest zakończona gumową stopką.

Kabłąk i język spustowy są wykonane z plastiku. Tak samo jak u klasycznych pistoletów i tutaj jest magazynek wkładany do chwytu. Żeby magazynek na śruty BB wyjąć, należy przycisnąć zatrzask magazynka. Standardowe 12g naboje CO2 się również wkładają do chwytu broni. Karabinek jest wyposażony w klasyczne przyrządy celownicze. Lunetę lub celownik kolimatorowy można zamontować do 22mm weaver szyny. Do szyny, która znajduje się w dolnej części można zamontować latarkę taktyczną, albo dwójnog, który jest integralną częścią zestawu. Broń jest samozaładowcza, to znaczy, że po załadowaniu nie trzeba przed każdym strzałem karabinek naciągać.

System CO2: Kapsułka włoży się do broni i za pomocą zamknięcia mechanicznego zostanie nakłuta przez cierń. Przy przyciśnięciu języka spustowego uderzy kurek w mechanizm uderzeniowy zaworu i zawór otworzy się. Tędy zacznie płynąć CO2 w postaci gazu z kapsułki, który następnie wypędzi nabój z lufy. Sprężyna z magazynka wsunie do portu ładowania następną kulkę i przebieg sie powtarza za pośrednictwem wciskania języka spustowego.

Doświadczenie praktyczne: karabinek dobrze dopasowuje się do ręki. W zestawie znajduje się dwójnog, który przyda się podczas strzelania treningowego początkujących strzelców. Pod lufą jest przeznaczone miejsce do laserowego przyrządu do znakowania, który nie jest integralną częścią zestawu z tego powodu, że w Republice Czeskiej jest zabroniony. Pojemność magazynka wynosi 21 kulek. Jest to tańsza, ale atrakcyjna broń, przeznaczona do strzelania rekreacyjnego z możliwością zamontowania następnych akcesoriów.

Wideo:

Zawartość opakowania

  • karabinek
  • magazynek
  • dwójnóg

Filmy (2)

Vzduchovka ASG TAC4.5 4,5mm

ASG TAC

Paremetry

Producent:
ASG
Kaliber:
4,5 mm / .177
Prędkość początkowa:
127 m/s
Waga:
1565 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
3 J
Całkowita długość:
900 mm
Amunicja:
Śrut stalowy
Szyna akcesoryjna :
Tak
Pojemność magazynka:
21
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Tak
Napęd:
Nabój CO2
Rodzaj ognia:
Samopowtarzalna

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie