skip_main skip_menu skip_search

Bipody, dwójnogi

Bipod składany - przegubowy 9-15" Venox 22 mm/HBA

Bipod Venox 9–15" przegubowy to praktyczny dodatek dla każdego strzelca posługującego się bronią na długich dystansach. Bipod jest dostarczany w komplecie z dwoma adapterami – adapterem typu HBA 11 mm i klasycznym adapterem 22 mm.
Więcej informacji

W magazynie 12 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 313

balistas_club

Tylko do 31. 8.! Premia 2× więcej śrutów lojalnościowych.
Za ten produk otrzymasz 110
Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
8594198001687
Kod katalogowy:
VXBIP009

Opis produktu

Bipod Venox 9-15" przegubowy to praktyczny dodatek dla każdego strzelca posługującego się bronią na długich dystansach. Konstrukcja bipodu została wykonana ze stopu aluminium, który skutecznie sprosta działaniu odrzutu broni. Regulowane nóżki można wydłużyć do maksymalnej długości wynoszącej 37 cm. Regulacja skokowa umożliwia wybór spośród 10 poziomów długości. Odblokowanie/zablokowanie nóżki odbywa się każdorazowo przez naciśnięcie metalowej blaszki ulokowanej w dolnej części.

Na końcach nóżek znajdują się gumowe nakładki, które zapobiegają ślizganiu się po powierzchni. W celu zmiany pozycji spoczynkowej/użytkowej należy pociągnąć nóżki w kierunku od broni/do broni aż do samego oporu.

Bipod jest dostarczany w komplecie z dwoma adapterami – adapterem typu HBA 11 mmadapterem standardu 22 mm. Adaptery są wymienne, wystarczy tylko odkręcić dolną śrubę. Do przeprowadzenia tej operacji jest potrzebny klucz imbusowy, który jest częścią zestawu.

Bipod przegubowy w przeciwieństwie do klasycznego posiada przegub umożliwiający przechylenie broni na bok. W ten sposób można przechylić broń bez konieczności zmiany pozycji strzeleckiej. odblokowanie/zablokowanie przeprowadza się poprzez poluzowanie śruby blokującej. Na dodatek w odróżnieniu od klasycznego modelu przegubowy model został wyposażony w gumową podkładkę znajdującą się pomiędzy adapterem i mocowaniem bipodu.


 

Zawartość opakowania

  • Bipod składany - przegubowy 9-15" Venox 22 mm/HBA
  • Klucz imbusowy 2 szt.

Paremetry

Maksymalna długość nóżki:
37 cm
Ilość stopni regulacji:
2
Producent:
Venox
Waga:
420 g
Gwarancja:
24 miesiące
Bezpiecznik:
Tak
Przeguby:
Tak
Regulacja długości:
Tak

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie