skip_main skip_menu skip_search

Regulatory ciśnienia i zawory

Regulator ciśnienia Hatsan Nova

Regulator ciśnienia do wiatrówki Hatsan Nova. Regulator pozwala osiągnąć wysoką stabilność strzałów i celność. Regulacja w zakresie od 100 do 150 bar odbywa się przy użyciu śrubokręta.
Więcej informacji

W magazynie 1 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 573

balistas_club

Za zakup tego produktu otrzymasz 95 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
202020100472
Kod katalogowy:
CA-RE-038-001

Opis produktu

Regulator ciśnienia do wiatrówki Hatsan Nova. Regulator pozwala osiągnąć wysoką stabilność strzałów i celność. Ten model jest kompatybilny z większością zbiorników wiatrówkowych ze standardowym gwintem M18x1,5.

Proces montażu jest bardzo prosty, nie jest konieczna żadna ingerencja w konstrukcję wiatrówki. W pierwszym kroku należy spuścić całkowicie powietrze ze zbiornika, a kręcąc, odłączyć go od wiatrówki. Regulator przykręca się do wewnętrznego gwintu zbiornika. Zbiornik zespolony z regulatorem przykręca się do łoża wiatrówki – regulatorem naprzód. W dalszym ciągu należy stosować do ładowania zbiornika wyłącznie port regulatora. Takie rozwiązanie wymaga zastosowania przejściówki quick-fill.

Regulacja w zakresie od 100 do 150 bar odbywa się przy użyciu śrubokręta. Zakres 100-150 bar odpowiada 2/3 obrotu. Przekręcenie o więcej niż 1 cały obrót może doprowadzić do niewłaściwego funkcjonowania. W celu zwiększenia ciśnienia należy wykonać obrót w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek, w celu zmniejszenia ciśnienia należy postąpić odwrotnie.

Zawartość opakowania

  • Regulator ciśnienia Hatsan Nova
  • Adapter pin oraz manometr
  • Uszczelka do adaptera pin 2 szt.
  • Uszczelka do manometra 3 szt.
  • Duża uszczelka mocowania 1 szt.

Paremetry

Producent:
Altaros
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie