skip_main skip_menu skip_search

Regulatory ciśnienia i zawory

Regulator ciśnienia Kral Arms Nemesis

Regulator ciśnienia do wiatrówki Kral Arms Nemesis służy do utrzymywania ciśnienia na pożądanym poziomie, co gwarantuje maksymalną powtarzalność strzałów. Do zmiany nastaw jest potrzebny śrubokręt.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 573

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
202120100187
Kod katalogowy:
CA-RE-047-002

Podobne produkty

Opis produktu

Regulator ciśnienia do wiatrówki Kral Arms Nemesis służy do utrzymywania ciśnienia na pożądanym poziomie, co gwarantuje maksymalną powtarzalność strzałów. Konstrukcja regulatora w niczym nie odbiega od wersji dla wiatrówek Gunpower. Wraz z regulatorem znajduje się w zestawie nylonowa uszczelka używana w przypadku złego ustawienia przejściówki pin i manometru wobec siebie.

Instalacja regulatora jest stosunkowo prosta. Najpierw należy opróżnić zbiornik do zera i odkręcić go od łoża. Regulator należy umieścić między zbiornikiem i łożem. Na przyszłość należy stosować do ładowania wyłącznie port ładowania quick-fill ulokowany w obrębie regulatora. Co do przejściówki jest potrzebny typ paintball stosowany m.in. w wiatrówkach Marauder itp.

Ustawienie regulatora jest bardzo proste. Wycięcie w czerwonej obwódce wskazuje ustawioną wartość ciśnienia w zakresie od 100 do 150 barów. Do zmiany nastaw jest potrzebny śrubokręt. Ustawienia należy przeprowadzać w stanie niezamontowanym.

Wideo instruktażowe:|
  
 

Zawartość opakowania

  • Regulator ciśnienia Kral Arms Nemesis
  • Manometr
  • Przejściówka quick-fill
  • Uszczelka

Filmy (2)

Nastavení regulátoru

Instalace regulátoru (ilustrační video)

Paremetry

Producent:
Altaros
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie