skip_main skip_menu skip_search

Sprężynowe wiatrówki pistolety

Sprężynowe wiatrówki pistolety

Pomagamy z wyborem

Wiatrówki sprężynowe są idealną propozycją dla tych, którzy nie chcą nieustannie kupować naboi CO2. Krótkie wiatrówki w niczym nie różnią się od długich modeli pod względem zasady działania. Zazwyczaj wystarczy złamać lufę i włożyć śrut do komory. Wybrane modele, takie jak od firmy Crosman, są zaopatrzone w magazynki i ich mechanizm jest napinany za pomocą dźwigni zamka, tak jak to ma miejsce w ostrej broni.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Daisy Powerline 340 4,5 mm

Gratis

27x

Daisy Powerline 340 to sprężynowa wiatrówka pistolet wzorowana na legendarnym pistolecie Beretta 92. Pistolet pracuje w trybie powtarzalnym.

W magazynie > 50 szt., w poniedziałek 29. 7. u Ciebie

zł 164

Umarex Browning Buck Mark URX

Gratis

18x

Ten pistolet to klasyczna jednostrzałowa wiatrówka łamana, która służy głównie do treningowego strzelania tarczowego. Jako amunicję wykorzystuje śrut ołowiany diabolo. Oceniliśmy dobrze kształconą kolbę polimerową.

W magazynie 11 szt., w poniedziałek 29. 7. u Ciebie

zł 303

Pistolet pneumatyczny Gamo P 900 IGT 4,5 mm

Gratis

3x

Klasycznie łamana wiatrówka pistolet Gamo P 900 przewidziana do precyzyjnego strzelania sportowego na krótkich dystansach. W zależności od rodzaju śrutu prędkość początkowa tego modelu oscyluje w granicach 95 m/s.

W magazynie 17 szt., w poniedziałek 29. 7. u Ciebie

zł 368

Crosman Benjamin Trail NP Mark II 4,5mm

Gratis

3x

Benjamin Trail NP to klasyczny pistolet sprężynowy firmy Crosman. Jest przeznaczony do strzelania tarczowego i to ze wzgłędu na jego celność. Wyposażeniem są również jakościowe celowniki światłowodne, które każdy strzelec oceni.

W magazynie 12 szt., w poniedziałek 29. 7. u Ciebie

zł 682

Crosman PSM45 czarny 4,5 mm

7x

Największy amerykański producenta wiatrówek wprowadził do swojej oferty nowy pistolet sprężynowy Crosman PSM45 na śrut okrągły BB. Pistolet naciągany jest przez odciąganie zamka.

Tymczasowo niedostępny

zł 220

Szczegóły

Umarex UX Trevox

7x

Wiatrówka pistolet Umarex UX Trevox ze sprężyną gazową. Wiatrówka została osadzona w łożu wykonanym z ABS polimeru. Przetykowa blokada została ulokowana tuż za spustem. W wyposażeniu znajdują się również światłowodowe przyrządy celownicze i szyna 11 mm.

Tymczasowo niedostępny

zł 534

Szczegóły

Gamo P 900 set 4,5mm

9x

Jednostrzałowy pistolet P900, który naciąga się klasycznym złamaniem lufy jest bardzo popularny ze względu na jego prostość i celność. Zestaw zawiera tarcze, łapacz śrutu i śrut diabolo a więc nie trzeba nic dokupować.

Tymczasowo niedostępny

zł 405

Szczegóły

Pistolet pneumatyczny Ruger Mark IV 4,5mm

4x

Mark IV to pneumatyczna replika popularnego pistoletu małokalibrowego Rugera w kalibrze .22. Wysokiej jakości szkielet polimerowy charakteryzujący się wysoką wytrzymałością. Na metalowy mechanizm wewnętrzny składają się bruzdowana lufa oraz spust single-action. Celowniki światłowodowe zapewniają skuteczne celowanie.

Tymczasowo niedostępny

zł 331

Szczegóły

Weihrauch HW 70 4,5mm

Klasycznie łamana wiatrówka napędzana sprężyną. Do tego modelu jest przeznaczony śrut ołowiany diabolo.Pistolet działa na zasadzie tłoku i sprężyny. Wiatrówka zalicza jest do wiatrówek o mocy 7,5J.

Tymczasowo niedostępny

zł 904

Szczegóły

Crosman S1911 Set

2x

Amerykańska firma Crosman wypuściła na rynek wiatrówkę pistolet wzorowaną na pistolecie Colt 1911, na dodatek dostarczaną w komplecie wraz z tarczą żelową i śrutem stalowym BB.

Tymczasowo niedostępny

zł 238

Szczegóły

Gamo P 900 4,5mm

19x

P900 jest klasycznym pistoletem jednostrzałowym, który ma prędkość wylotową cca 105 m/s. Cały korpus broni został wykonany z odpornego polimeru, który wytrzyma nawet gorsze traktowanie.

Tymczasowo niedostępny

zł 238

Szczegóły

Sprężynowe wiatrówki pistolety

Sprężynówki mają prostą konstrukcję, co przekłada się na ich wysoką niezawodność. Tak naprawdę w wiatrówce sprężynowej nie dużo części jest podatnych na uszkodzenie, równocześnie nie wymaga trzymania zapasów naboi CO2 lub butli ze sprężonym powietrzem. Pomimo większego odrzutu osiągają wysoką celność, przez co cieszą się dużą popularnością wśród rekreacyjnych wiatrówkowiczów. Wystarczy tylko złamać lufę i włożyć śrut do komory. Wybrane modele, takie jak od firmy Crosman, są zaopatrzone w magazynki i ich mechanizm napina się za pomocą dźwigni zamka, tak jak to ma miejsce w ostrej broni. 

Polecane artykuły

5 najlepszych pistoletów na świecie

Specjalista od broni Kyle Kizokami wybrał 5 najlepszych pistoletów na świecie dla strony National Interest. Każdy z tych pistoletów możesz u nas dostać w postaci wiernej repliki pneumatycznej lub gazowej. Te normalnie zakupisz bez pozwolenia. Przyjrzyjmy się im więc bliżej.

Top 5 wiatrówek pistoletów

Przegląd 5 najciekawszych wiatrówek pistoletów z naszej oferty. Niezależnie od tego, czy chodzi o przystępną cenowo sprężynówkę powtarzalną, świetnie opracowany rewolwer, czy replikę pistoletu nie do odróżnienia od oryginału. Po prostu każdy znajdzie coś dla siebie.

Wideorecenzja: Epic Airguns model Two

W dzisiejszej wideo recenzji skupimy się na czeskiej marce Epic Airguns i jej doskonałej modułowej wiatrówce Epic Two, którą można dostosować do własnego wizerunku.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie

Dołącz do 100.000 odbiorców i zdobądź dostęp do nowości, akcji promocyjnych i recenzji

Logując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.