skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki juniorskie

Wiatrówka Crosman Legacy 100 YEAR EDITION 4,5mm

Limitowana edycja jednej z najpopularni­ejszych wiatrówek PCA wydana na cześć 100-lecia marki Crosman. Już na pierwszy rzut oka imponuje polimerową konstrukcją ze złotymi zdobieniami.
Więcej informacji

W magazynie 12 szt., w środa 24. 4. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 497

Sprzedaż od 18 lat ?

Balistas Club

Za zakup tego produktu otrzymasz 85 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
Producent:
Crosman
EAN:
028478155305
Kod katalogowy:
CLGY1000-100YR

Crosman Kolejne produkty producenta

Opis produktu

Amerykański producent Crosman świętuje swoje 100. urodziny i z okazji tej rocznicy przygotował limitowaną edycję jednej z najpopularniejszych wiatrówek PCA Crosman Legacy 1000.

Na pierwszy rzut oka model Crosman Legacy 100 YEAR EDITION zachwyca polimerową kolbą z pozłacanymi elementami w obrębie stopce, rękojeści i bloku. Recz jasna chodzi tylko o imitację złota.

Podobnie jak inne wiatrówki PCA (Pre Charged Air), wiatrówka jest nabijana powietrzem za pomocą zintegrowanej pompki w przedramieniu. W zależności od liczby pompnięć (producent zaleca od 3 do 12) energia strzału może wynosić do 10 J.

Ten model strzela zarówno okrągłym śrutem stalowym, jak i ołowianymi śrutem diabolo. Śrut stalowy wkłada się do zbiornika na 200 sztuk przez sprytnie ukryty otwór pod obudową rękojeści. Następnie wystarczy odsunąć do tyłu i zablokować bolec po lewej stronie, przechylić lufę prostopadle do ziemi, potrząsnąć/obrócić wiatrówkę wokół osi, odblokować bolec, odciągnąć dźwignię przeładowania po prawej stronie i 18 śrutów jest gotowych do strzału.

Ołowiane śruciny diabolo są ładowane pojedynczo przed każdym strzałem. Wystarczy odciągnąć dźwignię przeładowania po prawej stronie, włożyć śrut do rynienki i przesunąć dźwignię do pierwotnej pozycji. Z śrutem diabolo jest szybkostrzelność może i nieco mniejsza, jednak w połączeniu z bruzdowaną stalową lufą można osiągnąć zaskakującą celność z odległości dziesiątek metrów.

Niewielka waga wiatrówki i chropowate odcinki na powierzchni chwytu zapewniają wygodne i bezpieczne strzelanie, dodatkowo w obrębie spustu znajdziemy bezpiecznik nastawny. Wiatrówka jest obowiązkowo wyposażona w regulowaną w pionie i poziomie metalową szczerbinkę i światłowodową muszkę. Do ewentualnego montażu lunety jest przewidziana szyna standardu 11 mm.

Jak by tego było mało, w zestawie dostajemy również rocznicową paczkę 250 śrutów ołowianych Crosman Super Point ze spiczastą główką.

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka Crosman Legacy 100 YEAR EDITION 4,5mm
  • Śrut Crosman Super Point 4,5mm 250szt

Filmy (1)

Crosman Legacy 100 YEAR EDITION

Crosman Legacy 100 YEAR EDITION

Paremetry

Producent:
Crosman
Kaliber:
4,5 mm / .177
Amunicja:
Śrut diabolo i BB
Energia początkowa: ?
10 J
Waga:
1000 g
Całkowita długość:
1010 mm
Długość lufy:
529 mm
Przyrządy celownicze:
Tak
Typ szyny montażowej:
11 mm
Materiał osady:
Polimer
Napęd: ?
PCP
Bezpiecznik:
Tak
Rodzaj ognia:
Jednostrzałowy
Kolor:
Brązowy, Złoty
Gwarancja:
24 miesiące

Polecana amunicja (2)

Recenzje klientów (0)

Oceń produkt jako pierwszy i pomóż innym w wyborze.

Dodaj ocenę

Oceniając produkt, akceptujesz zasady publikowania. Po zweryfikowaniu recenzja zostanie niezwłocznie opublikowana.

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

Polecane artykuły

Jak wybrać wiatrówkę dla dziecka

Często jesteśmy pytani o to, jaką wiatrówkę polecilibyśmy dla naszych pociech. Odpowiedź jest jednak nieco bardziej skomplikowana, zarówno pod względem zastosowania, jak i prawa. W tym artykule porozmawiamy o tym, czym różnią się takie wiatrówki, jakie są ich zalety i wady, a na koniec udzielimy kilku wskazówek.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie