skip_main skip_menu skip_search

Regulatory ciśnienia i zawory

Zewnętrzny regulator ciśnienia Brocock Bantam

Zewnętrzny regulator ciśnienia popularnej holenderskiej firmy Huma-Air dedykowany do wiatrówki Brocock Bantam. Nadaje się również do wszystkich wiatrówek posiadających kartusz z gwintem M18×1,5.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 719

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
202120100164
Kod katalogowy:
1359-1360

Podobne produkty

Opis produktu

Zewnętrzny regulator ciśnienia popularnej holenderskiej firmy Huma-Air dedykowany do wiatrówki Brocock Bantam. Nadaje się również do wszystkich wiatrówek posiadających kartusz z gwintem M18x1,5. Regulator utrzymuje stabilne ciśnienie, zapewniając tym samym maksymalną powtarzalność parametrów strzałów.  

Wersja ta została wyposażona w manometr i adapter quickfill. Po zainstalowaniu regulatora ładowanie zamiast przez znajdujący się na łożu port odbywa się przez port quickfill na kartuszu.

Po instalacji manometr na łożu wskazuje poziom ciśnienia na regulatorze, zaś manometr na regulatorze wskazuje poziom cieśnienia w kartuszu. Regulacja jest w zakresie 60 – 170 bar.

Wyroby Huma-Air są wykonywane z wysokiej jakości aluminium lotniczego i brązu obrabianych na maszynach CNC, które są sterowane komputerowo, co gwarantuje najwyższą jakość.

Zawartość opakowania

  • ętrzny regulator ciśnienia Brocock Bantam

Paremetry

Producent:
Huma-Air
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie