skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Airgun Technology Uragan 7,62 mm

Wiatrówka Airgun Technology Uragan Compact jest dostarczana z czarną polimerową kolbą zakończoną regulowaną stopką. Lufa została na całej długości otoczona systemem tłumienia dźwięku.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 7 022

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
202020100045
Kod katalogowy:
ATYURAG30

Podobne produkty

Opis produktu

Wiatrówka Airgun Technology Uragan Compact jest dostarczana z czarną polimerową kolbą zakończoną regulowaną stopką. Łoże z chwytem pistoletowym jest odpowiednie dla proweręcznego i leworęcznego strzelca. Mechanizm przeładowania typu biatlon dostosowano do nowego typu łoża, dźwignię można zamontować z prawej lub lewej strony. W skład zestawu wchodzi dwa magazynki, które są umieszczane w tylnej części wiatrówki. Magazynki w niczym nie różnią się od wersji z wiatrówki Vulcan 2. Magazynek wsuwa się do komory, polimerowa boczna strona magazynka idelanie licuje z powierzchnią łoża.

Szyna 22 mm pozwala na zamontowanie lunety. Polecamy zastosować średni montaż, skoro niski montaż nie zapewni wystarczającego odstępu. Bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału został ulokowany w obrębie kabłąka. Bezpiecznik działa tylko w trybie manualnym (suwakowy), dlatego należy go przełączyć za każdym razem ręcznie.

Wiatrówka posiada wysokiej jakości czokowaną lufę, co zapewnia wysoką celność. Dodatkowo otoczono lufę na całej długości systemem tłumienia dźwięku. Gwint M14x1,25 umożliwia zamontowanie dodatkowego tłumika. Całkowita długość wynosi 830 mm, całkowita waga mieści się w granicach 3,5 kg.

Najbardziej rzucającym się w oczy elementem wiatrówki jest niewątpliwie zbiornik, który został wykonany z kompozitu, co znacząco obniża wagę i zwiększa ciśnienie robocze. Pojemność wynosi 530 cm3. Maksymalne ciśnienie doładowania jest do wartości 300 Bar

Wideo pokazowe: 

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka Airgun Technology Uragan 7,62 mm
  • Magazynek 2 szt.
  • Końcówka Quickfill
  • Tłumik

Filmy (1)

Vzduchovka Airgun Technology Uragan 7,62mm

Paremetry

Producent:
Airgun Technology
Kaliber:
7,62 mm / .30
Waga:
3500 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
16 J
Całkowita długość:
830 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
570 mm
Pojemność magazynka:
12
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Nie
Regulator ciśnienia:
Tak

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie