skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Airgun Technology Vulcan Tactic BPS 6,35mm

Nietypowy design wiatrówki tego typu. Zaletą broni jest nastawna baka policzkowa, która jest z polymeru. W zestawie znajdują się dwa magazynki. Niestety karabinek nie jest zapakowany w walizce.
Więcej informacji

Tego towaru nie mamy już w ofercie
Zobacz podobne produkty dostępne w magazynie

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820105053
Kod katalogowy:
VULCBPS635

Podobne produkty

Opis produktu

Czeska spółka Airgun Technology z Pragi przedstawiła broń z nowoczesnym designem, nawzwaną Bullpup. Na naszym rynku znajduje się więcej modelów tego typu, ale Vulcan posiada inowacyjny system przeładowania. Jeżeli was nie bawi ładowanie za pomocą dźwigni bocznej, to będzie dla was Vulcan oczywistym wyborem. Mechanizm ładowania znajduje się w wygodnem zasięgu lewej ręki, pod 22mm Weaver szyną. Dla leworęcznych strzelców można mechanizm przerobić na drugą stronę.

Model jest nietypowy i z powodu nastawne stopki i baki policzkowej. To zadowoli na pewno strzelców, którzy korzystają z wyższych montaży do celowników. Nie trzeba destrukcyjnie przerabiać łoże, żeby dopasowac dwójnog. W dolnej części łoża znajduje się miejsce do tego przeznaczone.

Wiatrówka jest wyposażona w magazynek o pojemności 13 śrutów o kalibrze 4,5mm, 11 śrutów o kalibrze 5,5mm, albo 9 śrutów o kalibrze 6,35mm. Magazynki wkładamy do łoża broni, więc dokładnie licują z łożem broni. W zestawie zawsze znajdują się dwa magazynki.

Kartusz ciśnieniowy z analogowym manometrem jest długi jako cała broń. Kartusz napełniamy za pomocą quickfill adapteru, który jest integralną częścią zestawu. Ujście lufy jest wyposażone w skuteczny tłumik.

Machanizm spustowy jest wyposażony w bezpiecznik.

Doświadczenie praktyczne: Bullpup Vulcan jest jakościowo wykonana długa wiatrówka. Broń można przerobić, u innych modeli nie ma takiej możliwości. Zaletą tego modelu jest klasyczny manualny bezpiecznik. Bardzo nam się podoba magazynek, który licuje z korpusem broni. Jest to broń z dobrym designem i wysoką celnością.


Zawartość opakowania

  • Karabin
  • Taca 2szt.
  • Quickfill
  • Węże do napełniania

Filmy (1)

Airgun Technology Vulcan Tactic BPS

Paremetry

Producent:
Airgun Technology
Kaliber:
6,35 mm / .25
Prędkość początkowa:
200 m/s
Waga:
3600 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
61 J
Całkowita długość:
854 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
450 mm
Pojemność magazynka:
9
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Nie

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie