skip_main skip_menu skip_search

Pokrowce na broń długą

Pokrowiec na karabin Hunter Black

Pokrowiec na długie bronie HUNTER BLACK nadaje się do przenosienia sportowych i myśliwskich broni. Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości i głównie wystarczająco trwałego materiału. Wnętrze pokrowca jest wyłożone gumą piankową.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 102

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
8594198002479
Kod katalogowy:
VXBG001

Podobne produkty

Opis produktu

Pokrowiec na długie bronie HUNTER BLACK nadaje się do przenosienia  sportowych i myśliwskich broni. Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości i głównie wystarczająco trwałego materiału. Dwukierunkowy suwak na całej długości torby przyspiesza pakowanie broni.

Dzięki trwałemu materiałowi, z którego pokrowiec jest wykonany, będzie ten pokrowiec chronić broń przed zadrapaniami i ewentualnymi upadkami. Ten pokrowiec wyposażony jest również w wystarczająco mocne uchwyty, które wytrzymają duże obciążenia. Na tylnej stronie umieszczony jest pasek, który jest używany do przenoszenia torby na ramieniu, co jest ze względu na ciężar broni bardzo przydatny element.

Wnętrze pokrowca jest wyłożone gumą piankową, która jest pokryta delikatną tkaniną. Materiał ten jest przyjazny również dla kolb drewnianych, które są bardzo podatne na zarysowania.

Praktyczne doświadczenie: to jest naprawdę dobrej jakości pokrowiec, który zainteresuje swoim wykonaniem i odpowiednią funkcją ochronną. Istotną właściwością jest również jego zwartość.

Wymiary wewnętrzne pokrowca:

  • Długość 122,5 cm
  • Wysokość 27 cm
  • Szerokość 3 cm

Zawartość opakowania

  • Kabury

Paremetry

Producent:
Venox
Materiał:
Polimer
Grubość:
27 cm
Długość (cm):
124 cm
Głębokość:
3 cm
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie