skip_main skip_menu skip_search

Niezbędne akcesoria dla strzelców

Pokrowce i walizki na broń

Pomagamy z wyborem

Każdy strzelec wie, że do transportu broni jest potrzebny solidny pokrowiec albo walizka. Do wyboru mamy szeroką gamę różnych wariantów. U nas na pewno znajdziesz odpowiedni model, nieważne, czy będzie służył do przenoszenia broni na strzelnicę, czy na łowisko.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 h

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Pokrowiec na długie bronie HUNTER POCKET GREEN nadaje się do przenosienia sportowych i myśliwskich broni. Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości i głównie wystarczająco trwałego materiału.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 110

Pokrowiec na długie bronie HUNTER BLACK nadaje się do przenosienia sportowych i myśliwskich broni. Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości i głównie wystarczająco trwałego materiału. Wnętrze pokrowca jest wyłożone gumą piankową.

W magazynie 10 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 102

Dzięki trwałemu materiałowi, z którego pokrowiec jest wykonany, będzie ten pokrowiec chronić broń przed zadrapaniami i ewentualnymi upadkami. Ten pokrowiec wyposażony jest również w wystarczająco mocne uchwyty, które wytrzymają duże obciążenia.

W magazynie > 50 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 102

Dzięki trwałemu materiałowi, z którego pokrowiec jest wykonany, będzie ten pokrowiec chronić broń przed zadrapaniami i ewentualnymi upadkami. Ten pokrowiec wyposażony jest również w wystarczająco mocne uchwyty, które wytrzymają duże obciążenia.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 110

Jest to naprawdę dobrej jakości pokrowiec, który zainteresuje swoim wykonaniem i odpowiednią funkcją ochronną. Istotną właściwością jest również jego zwartość. Wnętrze pokrowca jest wyłożone gumą piankową.

W magazynie > 100 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 102

Dzięki mniejszym wymiarom nadaje się do broni z kolbą rozłożoną albo do broni typu Bullpup. Większa wysokość torby pozwala przenoszenie broni włącznie lunety. Dużą zaletą jest wystarczająco duża ilość kieszeni.

W magazynie > 50 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 171

Kabura na pas niemieckiej firmy Umarex dedykowana do pistoletów o średnich wymiarach. Zabezpieczenie stanowi pasek z klamrą. Na zewnętrznej stronie znajduje się ładownica na jeden magazynek.

W magazynie, w środa 17. 8. u Ciebie

zł 93

Kabury czeskiego producenta DASTA są jakościowo wykonane. Kabura na pas obustronna z dwoma oczkami. Przeznaczona do broni o wielkich ramach typu ČZ 75/85, GLOCK 17, Beretta 92, Sig P226.

W magazynie 2 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 67

Praktyczny pokrowiec w kamuflażu na długą broń. Konstrukcja została wykonana z wytrzymałej cordury. Pas nośny z możliwością regulacji długości jest przypinany za pomocą karabińczyków.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 147

Płócienna kabura do pasa od producenta ASG. Model jest przeznaczony dla strzelców praworęcznych i leworęcznych. Kabura jest wyposażona w kieszeń na magazynek. Pistolet jest zabezpieczony opaską.

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 91

Typową cechą tego pokrowca jest wielkie mnóstwo kieszeni. Na przedniej stronie znajdują się te kieszenie: 3× wąska kieszeń, 1× mała kieszeń. Na stronie wewnętrznej znajdują się oczka elastyczne do mocowania akcesoriów.

W magazynie > 50 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 202

Kabura na pas wewnętrzna do skrytego noszenia broni z klamrą stalową. Przeznaczona do pistoletu Pi CZ 75/85, Colt 1911. Kabury czeskiego producenta DASTA są jakościowo wykonane.

W magazynie 5 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

zł 58

Wytrzymałe walizki na każdą broń

Wydałeś dużą kasę na wymarzoną wiatrówkę, zatem nie chcesz, by uległa uszkodzeniu podczas transportu. Idealnym rozwiązaniem będzie wytrzymała walizka, gdyż jej twarde ściany skutecznie ochronią przenoszony sprzęt przed mechanicznym uszkodzeniem. Zaś wyścielone formowaną gąbką wnętrze stabilizuje i unieruchamia wiatrówkę na miejscu. Zaawansowane modele dzięki zamkowi cyfrowemu mogą pełnić również funkcję sejfu. U nas znajdziesz modele zarówno na długą, jak i krótką broń. 

Miękki pokrowiec na broń krótką i długą

Jeśli jesteś posiadaczem broni długiej i nie chcesz taszczyć nieporęcznej walizki, to sięgnij po miękki pokrowiec. Do wyboru jest cała gama wariantów kolorystycznych i wersji długościowych, więc każdy znajdzie ten swój. Jakby tego było mało, możemy zaoferować również pokrowce na pistolety.

Kabury pasowe do skrytego noszenia

Kabury na pasek są obecnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem, jeśli chodzi o skryte noszenie pistoletu. Jak sama nazwa wskazuje, kabura jest podpięta do paska od spodni. Występują wersje dla prawo- i leworęcznych, ale też chociażby uniwersalne. Przy wyborze należy uwzględnić wymiary pistoletu lub rewolweru.

Charyzmatyczne kabury na szelkach

Nie dość, że kojarzą się z bohaterami srebrnego ekranu, to na dodatek pozwalają na wygodne, skryte noszenie pod ubraniem. Każdy strzelec preferuje inny sposób noszenia. Ogólnie jest to sprawa bardzo indywidualna, a tylko sposób używania pistoletu przesądza ostatecznie o wyborze konkretnego modelu kabury.

Kabury udowe stworzone z myślą o taktycznym zastosowaniu

Kabury udowe są przewidziane głównie do zastosowania taktycznego. Dużą popularnością cieszą się wśród graczy airsoftu. Dlatego w sklepach airsoftowych zajmują zawsze honorowe miejsce. Dostępne są w różnych konfiguracjach i wzorach kamuflażowych. Niektóre są dodatkowo wyposażone w kieszeń na magazynek.  

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie